Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kategori

SERVİSE KADAR ZAHMET ETMEYİN, BİZ GELİRİZ!

Arçelik küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgenizde bir sorun yaşarsanız, şimdi çözümü evinizde bulacaksınız. Arayın 0850 210 0 888’i, servis uzmanlarımız evinize gelsin, rahatınız bozulmadan probleminiz tamir edilsin. 

Üstelik garanti kapsamındaki küçük ev aletleri ve süpürgelerde evlere servis hizmetimiz ücretsiz. 

ARÇELİK'TEN SEÇİLİ KÜÇÜK EV ALETİ VE SÜPÜRGELERDE 30 GÜN KOŞULSUZ İADE!

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

YOĞUN BUHAR GÜCÜYLE KIYAFETLERİNİZDEKİ VİRUS VE BAKTERİLERİN %99,9'UNU ÖLDÜRÜR.

Arçelik Ultra Hijyen Serisi BKU 9928 ActiPress® Master Buhar Kazanlı Ütü ve BKG 6916 Buharlı Kırışık Giderici, yoğun buhar programıyla kıyafetlerinizdeki virüs ve bakterilerin %99,9’unu öldürür.
 

BKU 9928 ActiPress® Master Buhar Kazanlı Ütü Yoğun Buhar Programı:
*Bağımsız test laboratuvarında gerçekleştirilen testlerde; buhar ve 100°C üzeri taban sıcaklığı sayesinde, “smart” kademede 30 saniyelik uygulama yapıldığında Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans ve Aspergillus niger ile Bovine coronavirüs, Poliovirus type 1, Adenovirus type 5 ve Murine norovirus mikroorganizmalarının %99,9’unu öldürdüğü görülmüştür.

BKG 6916 Buharlı Kırışık Giderici Yoğun Buhar Programı::
*Bağımsız test laboratuvarında gerçekleştirilen testlerde; 95°C üzeri sıcaklık ve buhar ile birlikte, “maksimum buhar” kademesinde, 60 saniye buharlı olarak uygulanması durumunda; Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans ve Aspergillus niger ile Bovine coronavirüs, Poliovirus type 1, Adenovirus type 5 ve Murine norovirus mikroorganizmalarının %99,9’unu öldürdüğü görülmüştür.

SÜPÜRGENİN EN MÜKEMMEL HALİ

Arçelik Imperium® Go, kablosuz ve şarjlı dik süpürge. 
Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı ile!

 

Temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek, performansıyla sizi kendine hayran bırakacak.
Yepyeni bir süpürge deneyimiyle tanışmaya hazır olun.

ARÇELİK SÜPÜRGELERDE +2 YIL ÜCRETSİZ EK GARANTİ FIRSATI!

 

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

ANKASTRE SETLERDE ÖZEL FİYATLAR

 

Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Arçelik'ten ankastre ürünler!

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN DÖRT DÖRTLÜK KAMPANYA!

Arçelik’ten 4’lü Çeyiz Seti alımına özel 1.999 TL değerindeki 32’’ TV ya da Şarjlı Dik Süpürge hediye! Üstelik Fibabanka ile peşin fiyatına 15 taksit fırsatı!

Kampanya 1 - 30 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi , kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, ev tipi klima, derin dondurucu, 40” üzeri televizyon ve solo fırın ürünlerinin 4 tanesinin birlikte alımlarına A32 B 550 B televizyon ya da SD 3061 Şarjlı dik süpürge hediye olarak verilecektir. Tezgah seviyesi buzdolapları, Ankastre ürünler ve 07325 model klima kampanya kapsamında değildir. Tezgah seviyesi buzdolapları, Ankastre ürünler ve 07325 model klima kampanya kapsamında değildir.

Peşin fiyatına 15 taksit kampanyası için detaylı bilgi mağazalarımızdadır. Taksit imkânı Fibabanka Tüketici Kredisi ile sağlanmaktadır. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Tüm Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Küçük Ev Aletlerinde 15 taksit, 3.500 TL altı Cep Telefonlarında ve Bilgisayarlarda 12 taksit, 3.500 TL ve üstü Cep Telefonlarında 3 taksit, Tabletlerde 6 taksit fırsatı sunulmaktadır. Tüketici Kredisi gerçek kişiler tarafından kullanılabilir ve kampanya gerçek kişiler için geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş. ve Fibabanka A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.604 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırını alana 2.604 TL değerindeki P 912 S davlumbaz hediye verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için hediye Davlumbaz ürünün de sepete atılması gerekmektedir.

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

9 KG ÇAMASIR MAKİNELERINDE NİSAN AYINA ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!Üstelik ProSmart Inverter Motorlu çamaşır makinelerinde 10 yıl Motor Garantisi!

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez. 10 yıl motor garantisi, prosmart inverter motor Çamaşır Makinesi makinelerinde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

ARÇELİK ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNESİ ALANA 700 TL İNDİRİM FIRSATI!

 

Kampanya 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Çamaşır ve Kurutma Makinesi birlikte alımlarına ürünlerin perakende peşin fiyatı üzerinden 700 TL indirim uygulanacaktır. 9103 D ve 8103 YD  model Çamaşır Makineleri kampanya kapsamında değildir. Kampanyalar birleştirilemez. 10 yıl motor garantisi ısı pompalı kurutma makineleri ve prosmart inverter çamaşır makinelerinde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK KURUTMA MAKİNELERİNDE KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ!

Üstelik Isı pompalılarda 10 yıl motor garantisi!

Neden Arçelik kurutma makinesi?

 • Açık havanın neden olabileceği toz, kötü koku ve polenler çamaşırlarınızı etkilemez, çamaşırlarınız tertermiz kurur.
 • Hava durumuna göre değişen kuruma sürelerini beklemek zorunda kalmaz, zamanı siz kontrol edersiniz.
 • Çamaşırlarınızı asma ve toplama derdiniz kalmaz.
 • Eviniz, kurumayı bekleyen çamaşırların oluşturduğu nemden etkilenmez.
 • Kurutma makinesinden daha yumuşak çıkan giysileriniz daha kolay ütülenir.
 • Ev içinde asılan çamaşırların yarattığı rahatsız edici görüntü ve dağınıklıktan kurtarır! 

Kampanya, 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

MUTFAKTA TASARRUF VE TAZELİĞE YER AÇIN!

 

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN YENİ RESİTAL® SERİSİ!

 

Derin Siyah, Derin Kırmızı ve Derin Beyaz Seçenekleri ile.

Resital® Derin Siyah mutfak serisi: TM 6046 CS Tost Makinesi, CM 6964 S Çay Makinesi, RHB 6050 S Rendeli El Blender Seti, K 3300 Siyah Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi
Resital® Derin Beyaz mutfak serisi: TM 6046 C Tost Makinesi, CM 6964 Çay Makinesi, RHB 6050 Rendeli El Blender Seti, K 3300 Beyaz Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi
Resital® Derin Kırmızı mutfak serisi: TM 6046 K Tost Makinesi, CM 6964 K Çay Makinesi

ARÇELİK ULTRA HİJYEN SERİSİ, EVİNİZİ KORUMA TEKNOLOJİSİ!
 

Virüs ve bakterilerin * %99,9'unu yok eden Ultra Hijyen Serisi teknolojileri, yiyeceklerinizi, kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı güvenle hijyenik hale getirir.  

Arçelik Ultra Hijyen Serisi Ürünleri; Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Aspergillus niger, Enterococcus hirae ve Pseudomonas aeruginosa bakteri ve mantarlarının, Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Poliovirus type 1, Bovine Coronavirus, SARS-COV-2 (Coronavirus) virüslerinin öldürülmesinde etkilidir. Ürün bazında ayrıntılı bilgi için Arçelik Mağazaları ve www.arçelik.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

ARÇELİK KLİMALARDA BAHAR FIRSATI!

 

Enerji tasarruflu Arçelik klimalar 1.000 TL’ye varan* indirimlerle sizi bekliyor!

Taksit imkanı Fibabanka tüketici kredisi ile sağlanmaktadır. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Tüm beyaz eşya, televizyon, klima ve küçük ev aletlerinde peşin fiyatına 15 taksit fırsatı sadece mağazalarımızda sunulmaktadır. * 1.000 TL indirim 24325 klima modelinde geçerlidir.

EĞLENCEYİ EVİNİZE GETİREN TEKNOLOJİ
ARÇELİK 8 SERİSİ ANDROID TV!

Arçelik 8 Serisi Android TV ile alışılmışın dışında bir televizyon deneyimine hazır olun!

 

Google Play Store: Android işletim sistemine özel binlerce uygulama, oyun ve içeriğe erişebilirsiniz.
Chromecast Built-in Teknolojisi: Favori eğlence içeriklerini mobil cihazlardan veya dizüstü bilgisayarlardan yansıtabilirsiniz.
Sesli Komut Özelliği: Google Asistan ile Andorid TV'nize sesli komut verebilirsiniz.
TV'de Oyun Deneyimi: Dilediğiniz çevrimiçi veya çevrimdışı oyunu indirebilir, Android TV'nizde oynayabilirsiniz.

 • Google Sesli Asistan (Google Assistant) hizmeti İngilizce olarak desteklenmektedir.
 • Sesli komut dili Türkçe olarak desteklenebilmektedir. Android mobil uygulama üzerinden sesli komut verilebilir.
 • Google Duo ile görüntülü konuşma yapabilmek için mikrofonlu harici kamera gerekmektedir.
 • Netflix Türkiye, Prime Video vb. diğer içerik platformlarını izlemek için üyelik gerekmektedir. 

ARÇELİK'TEN CEP TELEFONLARINDA İNDİRİM FIRSATI!

 

Seçili cep telefonlarına özel indirimlerle sahip olun

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. 

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİYLE TASARLANAN ARÇELİK OCAKLAR YEMEKLERİN TADINA TAT KATAR!
 

Precise Flame® teknolojisi, 9 farklı gaz ayarıyla her yemeği en uygun alev seviyesinde pişirir. Expert Clean ile yüzeyde pişirme sonrası oluşan lekeler iz bırakmadan, hızla ve kolayca temizlenir.

30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

KAHVESİZ YAPAMAM DİYENLERE ARÇELİK KAHVE MAKİNELERİ 840 TL'YE VARAN İNDİRİMLERLE!

 

Kampanya 1-30 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. 840 TL indirim EM 6092 O Tam Otomatik Espresso Makinesi için geçerli indirim tutarıdır.  Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK ŞARJLI DİK SÜPÜRGELER 1.299 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA!

 

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK ANKASTRE SETLERDE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!
 

Seçili ankastre 3’lü set alımında 450 TL değerinde küçük ev aletlerinden biri hediye ya da 40” ve üzeri TV’ler 450 TL indirimle sizleri bekliyor!

Kampanya 1-30 Nisan tarihleri arasında tüm dijital saatli ankastre fırınlar, tüm cam yüzeyli ocaklar, önden kontrollü ocaklar ve piramit tipi davlumbazlar hariç davlumbazların birlikte alımına Arçelik mağazaları ve arcelik.com.tr’de geçerlidir. Küçük ev aleti ve süpürge modellerinde tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 450 TL indirim yansıtılacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 40” ve üzeri TV’lerde geçerlidir. Bu kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNELERİ ALIMINA KÜÇÜK EV ALETİ HEDİYE!

 

Arçelik’ten 7 kg Çamasır Makinesi alımına özel; 449 TL degerinde Küçük Ev Aletlerinden biri hediye!

*10 yıl motor garantisi prosmart inverter motorlu çamaşır makinelerinde geçerlidir.
Kampanya 1-30 Nisan tarihleri arasında Arçelik magazaları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Kampanya Arçelik marka tüm 7 kg kapasiteli çamasır makinesi alımlarında geçerli olup hediye ürün 449 TL değerindeki küçük ev aleti ve süpürge modellerinde tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 449 TL indirim yansıtılcaktır. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.S kampanya kosullarında degisiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

TÜM İHTİYAÇLAR TEK BİR BUZDOLABINDA!

AeroFresh Yeni Nesil İkili Soğutma
Her rafta eş sıcaklıkta soğutma sağlayan Arçelik AeroFresh yeni nesil ikili soğutma teknolojisiyle besinlerinizin tazeliği daha uzun süre korunur.

Multimode
İhtiyacınıza göre buzdolabının alt ve üst bölmeleri dondurucu, soğutucu ve kapalı konumda olmak üzere 5 farklı modda kullanılabilir. 

Destek Servis Tuşu
Arçelik HomeWhiz ürünlerinde herhangi bir yardıma ihtiyaç duyulduğunda Destek Servis tuşuna 3 saniye basılı tutulur, çağrı merkezi yardım için 15 dakika içinde size arar.

DryZone Bakliyat Dispanseri
DryZone bakliyat dispanseri kuru baklagillerin daha uzun süre korunmasını sağlar ve hava geçirgenliğini en aza indirerek raf ömrünü uzatır.

ARÇELİK SOLO FIRINLARDA BAHAR FIRSATI!

 

Şimdi 350 TL'ye varan indirimlerle Arçelik Solo Fırın almanın tam zamanı!

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK MİNİŞEF™ İLE RAMAZAN SOFRALARI BİR BAŞKA!

Kırılmaya karşı daha dayanıklı 8 mm cam yüzeyli ocaklar.
10 farklı pişirme modu sayesinde dilediğiniz lezzetler Ramazan'da sizinle.

MF 30 QBA Antrasit / Beyaz / Gri
Buhar Destekli ve Quartz Isıtıcılı Mini Fırın

 • 10 adet otomatik pişirme fonksiyonu
 • 30 litre hacim
 • Her yönden kullanılabilen kare tepsi
 • Tepsi içi ızgara aksesuarı
 • Güvenli kullanım sağlayan çift camlı kapak yapısı
 • Temizlik kolaylığı sağlayan, sökülebilir fırın iç camı
 • Fırın içi aydınlatma lambası
 • Gizli alt rezistans
 • Antrasit, metalik gri ve beyaz renk seçenekleri ile.

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

EĞLENCE VE TEKNOLOJİ ARÇELİK ANDROID TV'LERLE EVİNİZDE!

 

Üstelik Arçelik Android TV'lerde 30 gün içinde koşulsuz iade garantisi!

30 gün koşulsuz iade hakkından yararlanmak için 30 Nisan 2021’e kadar alım yapılmalı ve aynı ay içerisinde montaj kaydı açılmış olmalıdır. Ürün montaj tarihinden itibaren 1 ay  içinde iade edilebilir. Hediye/promosyon olarak alınan ürünler, çeyizlik ürünler ve ticari amaçlı alanlarda kullanılan ürünler kampanyaya dahil değildir. Ürünün tüm aksesuarları, faturası ve belgeleri eksiksiz olmalı ve ürün kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte iade alınmalıdır. Üründe tüketici kullanım hatasından oluşan bir problem olmamalıdır. Montajlı ürün olduğu için yetkili servis ürünü müşteri evinden iade alır ve Arçelik tarafından ücret iadesi gerçekleşir.

ARÇELİK KÜÇÜK EV ALETLERİNDE 2. ÜRÜN %50 İNDİRİM FIRSATIYLA!

 

Kampanya 7-30 Nisan tarihleri arasında Arçelik Yetkili Satıcıları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Türk Kahve Makinesi, Elektrikli Süpürge, Buhar Kazanlı Ütü, Çok Amaçlı Pişirici, Otomatik Çay Makinesi, Tam Otomatik Espresso Makinesi, Semaver ve Slow Juicer Sebze ve Meyve Sıkacağı vb. seçili ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya dahil olarak satın alınan ürünler içindeki en uygun fiyatlı ürüne Tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK 3D YAZICI ALANA 1 YILLIK CUMULUS ÜYELİĞİ HEDİYE!

 • Kampanya 30 Ninsan tarihine kadar geçerli olup Arçelik 3D Yazıcı alan müşterilere online eğitim platformu Cumulus aile üyeliği 1 sene ücretsiz olacaktır.
 • Arçelik 3D Printer alan müşterilere Cumulus promosyon kodu SMS aracılığıyla gönderilecektir
 • İletilen kod ile www.cumulus.com.tr sayfası üzerinden kayıt yapıldığında 1 senelik aile üyeliği ücretsiz olacaktır.
 • Stoklarla sınırlıdır.

55” ve ÜZERİ UHD TV ALIMLARINDA DIGITURK AVRUPA'NIN YILDIZI PAKETİ HEDİYE!

Üstelik Arçelik’e özel sezon sonuna kadar Süper Lig maçları da ücretsiz!
 

Arçelik 55’’ Ekran ve Üstü UHD TV alanlara yıllık 708 TL değerinde , UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligindeki heyecan dolu karşılaşmaları, Ligue 1 , Serie A , Turkish Airlines Euro League  ve çok daha fazlasıyla dünyanın sporunu izleyebileceğiniz 12 ay ücretsiz  Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paket üyeliği hediye edilecektir. Üstelik Arçelik müşterilerine özel 2020-2021 sezon sonuna kadar tüm Süper Lig maçları da ücretsiz!

 • Kampanya bitiş tarihi 30.04.2021 olup şifreler 03.05.2021 tarihine kadar aktive edilmelidir. 03.05.2021 tarihine kadar aktive edilmeyen şifreler geçersiz olacaktır. Kampanya Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. 
 • Web sitesinden alınan seçili ürünlerde tüketici paylaşım izni verdiği takdirde en geç 2 iş günü içerisinde kayıtlı mailine kayıtlanma linki/kodu iletilecektir.  Şifrelerin kullanımı için verilen linke ad soyad ve cep telefon numarası bilgileri girilmelidir . Daha sonra Digiturk çağrı merkezi tarafından aranılarak ücretsiz başvuru talebiniz alınacaktır.
 • Arçelik yetkili satıcılarından yapılan satışlarda KVKK ve ETK izni veren tüketicilere mağaza içerisinde ücretsiz üyelik şifresi SMS yoluyla iletilecektir. 
 • Kampanyadan mevcut Digiturk üyeleri ve yeni üyeler faydalanabilir. Mevcut üye 2. Üyelik olarak alabilir. Şifrelerin mevcut müşteri tarafından kullanılmak istenmesi durumunda mevcut abonelik paketinin üst paketlere geçişi yapılabilir , eğer mevcut abonelik paketinin altına geçiş yapmak istenirse taahhüt bozma bedeli BTK kanunları çerçevesinde hesaplanarak fatura edilecektir.
 • Kampanyalar birleştirilemez. Çeyizlik satışlar kampanyaya dahil değildir. 
 • Arçelik ve Digiturk kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.
ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.