Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kategori

YILLARCA TERTEMİZ ÇAMAŞIRLARIN GARANTİSİ!


• Yüksek Enerji Tasarrufu

• Gelişmiş Motor Teknolojisi
• Uzun Ömürlü Maksimum Güç

Arçelik yetkili satıcılarından alınan Prosmart Inverter motorlu çamaşır makinesi modellerinde uygulanacaktır. 10 yıl garanti sadece motor için geçerlidir.

Arçelik Kurutma Makinelerinde 30 Güne Kadar Koşulsuz İade Garantisi!

Kampanya 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Arçelik Yetkili Satıcıları ve www.arcelik.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. İade hakkının kazanılması için satın alımın 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında, nakliye veya montajının ise 30 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Kurutma makinenizden memnun kalmadığınız takdirde 30 güne kadar koşulsuz para iade hakkınız olacaktır.

ARÇELİK'TEN BİR İLK! TÜRKİYE'NİN İLK 4K ALL IN ONE TV'Sİ ARÇELİK'TE.

Neden All in One TV?
Kutusuz
, kablosuz ve tek bir kumandayla kontrol edilebilen zengin içeriğe sahip televizyon deneyimine sahip olun.

Üstün renk deneyimi sunan Nano Colour televizyonlarımızla, Digiturk spor, dizi, film ve 4K yayınların keyfini çıkarın.

Beinconnect sayesinde dilediğiniz zaman izleyin.

Televizyona entegre edilecek özel bir modül sayesinde, Digiturk kanallarına, ek bir kutuya, özel Digiturk kumandasına ihtiyaç olmadan, televizyonunuzdan direkt ulaşabileceksiniz.

Paketli fiyatlar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

49'' ve Üzeri ARÇELİK ALL IN ONE TV Alana 1 Yıllık Digiturk Paketi Hediye!

30 Nisan 2019 tarihine kadar 49" ve üzeri (A49L 8840 5W, A49L 8840 4W, A55L 8840 5B, A55L 8840 5W, A55L 9880 5S, A65L 9880 5S, A55L OLED 9890 5B, A65L OLED 9890 5B) Arçelik 4K All in One TV alımlarında 420 TL değerindeki 1 Yıllık Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi hediye edilmektedir.

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

ATEŞİN İDEAL HALİ KUSURSUZ TASARIMLA BULUŞTU!

Precise Flame özelliği sayesinde 9 farklı alev seviyesi ile her yemeği uygun ateşte pişirmenizi sağlayan Arçelik ocak, ideal ateşte mükemmel lezzet sağlar.

ARÇELİK’TEN KÜÇÜK EV ALETİ ALANA, 2. ÜRÜN %50 İNDİRİMLİ!

Kampanya 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Arçelik Mağazaları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Kampanyaya elektrikli süpürge, Türk kahvesi makinesi, buhar jeneratörlü ütü, kıyma makinesi, fritöz ve profesyonel mutfak makineleri dahil değildir. Kampanyaya dahil satın alınan ürünler içindeki en uygun fiyatlı ürünün tavsiye edilen peşin fiyatı üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. Bu kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez. Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Arçelik ile Hayatınızda Yenilik Var ÖTV Yok!


ÖTV indiriminde son gün 30 Haziran.

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar arcelik.com.tr ve Arçelik Mağazalarında geçerlidir. 

Tüm Televizyonlarda Büyük İndirim Arçelik'ten! 


Fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya soğutucu ürünlerinden birini alana Arçelik televizyonda anında 400 TL indirim.

Kampanya tüm Arçelik ve Grundig TV’lerde geçerlidir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik’ten beyaz eşya alımlarınızda tüm televizyonlarda geçerli 400 TL indirim uygulacaktır. Bu kampanya 1 adet beyaz eşya ve televizyonun birlikte alımında geçerlidir. Farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Ankastre ürün grubu, 6233 ve 6343 model bulaşık makinesi, 7103 D model çamaşır makinesi kampanyaya dahil değildir. 1- 30 Nisan tarihleri arasında Bonus kart ile 3.000 TL altındaki TV alımlarında peşin fiyatına 9 taksit, 3.000 TL ve üzerindeki tüm televizyon modellerinde Koçfinans tüketici kredisi ile peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sunulmaktadır. Koçfinans günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

5 Program ve Üzeri Bulaşık Makinesi Alımına Tost Makinesinde Fırsat!


5 Program ve Üzeri Bulaşık Makinesi Alımında K 2385 TG Tost Makinesi 479 TL Yerine Sadece 379 TL.

Kampanya 30 Nisan 2019'a kadar Arçelik Mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Arcelik.com.tr'den yapılan alışverişlerde indirimden yararlanmak için, Bulaşık Makinesi ürününün yanında K 2385 TG Tost Makinesinin de sepete eklenmesi gerekmektedir. Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Arçelik'ten 24.000 BTU Klima* Alanlara 24'' Televizyon Sadece 99 TL!

*24320,24340 ve 24550 modeller için geçerlidir.

1 Mart - 30 Nisan 2019 tarihleri arasında 24.000 btu/h kapasiteli klima alana 24” TV sadece 99 TL. (A24L 5845 4B model) Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

General Mobile Cep Telefonlarında 500 TL'ye Varan İndirim Fırsatı!


Tüm dünya için Türkiye'de üretiliyor.

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Belirtilen Teklif General Mobile GM8, General Mobile GM8 Go ve General Mobile GM9 Pro modelleri için oluşturulmuştur. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

KÜÇÜK EV ALETLERİ BİR ARADA ÇOK ÖZEL FİYAT AVANTAJIYLA.

Pembe Mutfak Seti ve Süpürge 2.375 TL Yerine 1.699 TL!

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. 1.699 TL ürünlerin birlikte alımında geçerli perakende peşin fiyatıdır. Farklı kampanyalar ile birleştirilemez.

Lansmana Özel Asista Fırsatı! 


Arçelik Akıllı Ev Asistanı - Asista Lansmana Özel 1.299 TL Yerine Sadece 899 TL!

Kampanya Arçelik Mağazalarında ve arcelik.com.tr'de 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş., kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Cam Yüzeyli Set Üstü Ocak Alanlara K 1270 El Blender Seti 509 TL Yerine 279 TL! 


30 Nisan 2019 Tarihine Kadar Arçelik Mağazaları ve Arcelik.com.tr'de geçerlidir.

Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Arçelik'te Tüm Ütüler 30 Gün İçinde Koşulsuz İade Garanti Fırsatıyla!

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar, arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Arçelik'te HERKES İÇİN Bir iPhone Var.

Liquid Retina ekrana ve FaceID'ye sahip iPhone XR peşin fiyatına 6 taksitle Arçelik Mağazalarında!

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteligindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Kampanyaya dahil modeller ve fiyatları için magaza yetkilisine basvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlasmalı Arçelik magazalarında geçerlidir. ING Bank günün kosullarına göre kampanyaya uygun görmedigi kredi basvurularını onaylamama ve kredi degerlendirme kosulları çerçevesinde gerekli gördügü durumlarda ilgili basvuruları subeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi basvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.S.’nin herhangi bir sorumlulugu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için magaza yetkilisine basvurabilirsiniz.

Yeni Arçelik Ankastre Setiniz Hediyesi İle Birlikte Geliyor! 

Tüm Ankastre Set Alımlarına 389 TL Değerindeki K 3300 Beyaz Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi veya 519 TL Değerindeki MF 30 QB Quartz Isıtıcılı Mini Fırın Hediye!

Kampanya 1 Nisan - 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli olup kampanyaya dahil olmayan ankastre set ürünleri O 705 YEI ocak, O 705 YDGEI ocak ve P 27 YI davlumbazdır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi ile Alışveriş

Anlaşmalı Arçelik mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ING Bank ihtiyaç kredisi için online başvuru uygulamasını kullanabilirsiniz. ING Bank günün koşullarına göre uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurunuz.

Hayalindeki Arçelik Ürününe Şimdi Kavuş!

Koçfinans KrediDakik ile beyaz eşyadan elektroniğe, küçük ev aletlerinden ankastreye kadar hayalinizdeki Arçelik ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Üstelik %0 faiz fırsatıyla ve kredi kartı limitinizi doldurmadan alışverişlerinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Şimdi Koçfinans KrediDakik'e ONLINE BAŞVURUNUZU yapın, talebiniz hemen değerlendirilsin, ön onaylı kredi tutarınızı anında öğrenin. Kampanya, ürünlerin liste fiyatlarında geçerlidir.

ARÇELİK

Yardımve Destek