Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kategori

SERVİSE KADAR ZAHMET ETMEYİN, BİZ GELİRİZ!

Arçelik küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgenizde bir sorun yaşarsanız, şimdi çözümü evinizde bulacaksınız. Arayın 0850 210 0 888’i, servis uzmanlarımız evinize gelsin, rahatınız bozulmadan probleminiz tamir edilsin. 

Üstelik garanti kapsamındaki küçük ev aletleri ve süpürgelerde evlere servis hizmetimiz ücretsiz. 

ARÇELİK'TEN SEÇİLİ KÜÇÜK EV ALETİ VE SÜPÜRGELERDE 30 GÜN KOŞULSUZ İADE!

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

ANKASTRE SETLERDE ÖZEL FİYATLAR

 

Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Arçelik'ten ankastre ürünler!

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

43" ve ÜSTÜ SMART TV'LERLE BİRLİKTE SOUNDBAR'LARDA 500 TL'YE VARAN İNDİRİM!

 

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK SÜPÜRGELERDE +2 YIL ÜCRETSİZ EK GARANTİ FIRSATI!

 

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN CEP TELEFONLARINDA İNDİRİM FIRSATI!

 

Seçili cep telefonlarına özel indirimlerle sahip olun

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. 

TOZ TORBASIZ VE TOZ TORBALI SÜPÜRGE ALANA AKSESUAR KİTLERİ 50 TL İNDİRİMLE!

 

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

KÜÇÜK EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELERDE KDV BİZDEN!

 

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya K 2385 TG Tost Makinesi, CM 3940 P, CM 3940 M Çay Makinesi, K 1261 RHB, RHB 3910 Rendeli El Blender Seti, K 8238 Personal Blender, S 7564 Toz Torbasız Süpürge, S 4940 Toz Torbalı Süpürge ve S 4935 Toz Torbalı Süpürge modelleri için geçerlidir.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

SÜPÜRGENİN EN MÜKEMMEL HALİ

Arçelik Imperium® Go, kablosuz ve şarjlı dik süpürge. 
Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı ile!

 

Temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek, performansıyla sizi kendine hayran bırakacak.
Yepyeni bir süpürge deneyimiyle tanışmaya hazır olun.

ARÇELİK KLİMALARLA EVİNİZ SERİNLERKEN İÇİNİZ RAHAT EDER

Arçelik Ekolojik Inverter Klima sadece 2.799 TL!
Üstelik peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla.*

 

*1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Bonus üye iş yeri Arçelik mağazalarında 3 taksite +3 ek taksit, 4-14 taksitler arasına +4 ek taksit fırsatı sunulmaktadır. Detaylı bilgi için: www.bonus.com.tr

BUHAR DESTEKLİ PİŞİRME İLE MUTFAKLARINIZDA YENİ BİR SAYFA AÇIN!

4 farklı renk seçeneği ile mutfağınızın şıklığını tamamlayan buhar destekli fırınlar!

 

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

YENI ÇAMASIR VE KURUTMA MAKINENIZI BİRLİKTE İNDİRİMLE ALIN!

8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alana kurutma makineleri 700 TL indirimli.

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Arçelik mağazalarından 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alımlarında kurutma makineleri 700 TL indirimli olacaktır.  Kurutma makinesi indirimi ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. İndirim hakkı bir adet ürünle sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyada belirtilen modeller Eylül ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

EVİN TEMİZLİĞİNE BİR DESTEK DE ARÇELİK'TEN!

Arçelik beyaz eşya ve ankastre ürünlerinden herhangi 3’ünü alana 1.699 TL değerindeki SD 3061 Şarjlı Dik Süpürge sadece 399 TL!

 

30 Eylül tarihine kadar arcelik.com.tr ve Arçelik bayilerinde geçerli olan kampanyaya tezgah seviyesi buzdolapları, 9619 MS ankastre fırın ve 6333 bulaşık makinesinin özel indirimli fiyatı dahil değildir. 3 ürünün birlikte alımına 1.699 TL değerindeki SD 3061 model kablosuz Şarjlı Dik Süpürge sadece 399 TL’ye verilecektir. 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Bonus üye iş yeri Arçelik mağazalarında 3 taksite +3 ek taksit, 4-14 taksitler arasına +4 ek taksit fırsatı sunulmaktadır. Detaylı bilgi için: www.bonus.com.tr

6 PROGRAM VE ÜZERİ BULAŞIK MAKİNELERİNDE EYLÜL AYINA ÖZEL 550 TL'YE VARAN İNDİRİM!

Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.411 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırını alana 2.411 TL değerindeki P 912 S davlumbaz hediye verilecektir. Kampanya Eylül ayı için geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

 

9 KG ÇAMASIR MAKİNELERINDE EYLÜL AYINA ÖZEL 300 TL’YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

 

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

3 PROGRAM BEYAZ BULAŞIK MAKİNESİNDE ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!

6333 3 programlı bulasık makinesi 2.199 TL kampanyalı fiyatı diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MUTFAKTA TASARRUF VE TAZELİĞE YER AÇIN!

 

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN STOKLARLA SINIRLI BÜYÜK CEP TELEFONU İNDİRİMİ

 

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arası arcelik.com.tr'de geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MUTFAKTA PARLAK BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

Modern ve şık tasarımı, ayna görünümlü cam kapağı ile  Arçelik Mirror® fırın, profesyonel şeflere taş çıkartacak lezzetlere davet ediyor.

 

 

GENİŞ HACMİ İLE DÖRT MEVSİM BOYUNCA MUTFAĞINIZDA TAZELİĞE YER VAR!

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*

*Solo ürün gruplarında

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

İYİ BİR BUZDOLABI
İÇİNDE GÜNEŞİ SAKLAR!

 

Gün döngüsü teknolojisi VitaminZone ile meyve ve sebzeler uzun süre tazeliklerini korurken vitamin değerlerini de kaybetmiyor.

YENİ ARÇELİK NO-FROST BUZDOLAPLARIYLA UZUN SÜRELİ TAZELİK MUTFAĞINIZDA!

 

Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN INVERTER KLİMA ALANA 1 YILLIK SU ARITMA ABONELİĞİ HEDİYE!

 

Arçelik’ten alacağınız Inverter klima modellerinde 36 ay taahhüde karşılık 1.968 TL değerinde 1 yıllık su arıtma aboneliği hediye!

17 Ağustos – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarından veya arcelik.com.tr sanal mağazasından Inverter klima satın alan müşteriler yaralanabilecektir. Müşterilerin 5 Ekim tarihine kadar klimalarını Arçelik Yetkili Servisleri aracılığı ile teslim alması gereklidir.  Kampanyaya kurumsal satışlar dahil değildir. Her müşteri en fazla 1 kez kampanya indiriminden yararlanabilir.  İndirimden faydalanabilmek için 0850 210 0 888 numaralı Arçelik Çağrı merkezini aranması ve Arçelik tarafında müşteriye gönderilen kampanya kodunun iletilmesi gereklidir.  Kampanya kodları Arçelik tarafından müşterilere SMS ile gönderilecektir. Kampanya tüm Türkiye’de geçerlidir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  Kampanya 2.000 adet Su Arıtma Cihazı satışı ile sınırlıdır. Ön keşifte, şehir şebeke suyunun 350 ppm altında olması  ve  kuyu suyu olmaması kampanyadan yararlanmak için önşarttır.

ÇOCUKLAR HEM DERS ÇALIŞSIN
HEM EĞLENSİN DİYE ARÇELİK TV’LERDE 400 TL'YE VARAN İNDİRİM

 

Kampanya 23-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN 3 GÜNE ÖZEL MUHTEŞEM FIRSATLAR!

 

Kampanya 26-28 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.