Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kategori

Değişim Fırsatında 1.000 TL'ye Varan İndirimi Kaçırmayın!


Markası ne olursa olsun eski beyaz eşyanızı geri dönüştürerek ekonomiye kazandırıyor, yepyeni Arçelikleri 1.000 TL'ye varan indirimlerle sunuyoruz. Şimdi sıfır ÖTV fırsatıyla! Detaylı bilgi için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Yenileme kampanyası 30 Kasım 2018 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerli olup, beyaz eşya, klima ve TV ürünlerini kapsamaktadır. Eski ürünler Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya Yönetmeliği ile Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüştürülmektedir. Kampanyadan yararlanan tüketicilerimize indirimli ürün satın alma hakkı verilecektir. TV ve Klima ürün grubunda eski ürün alınmadan,değişim indirimi uygulanacaktır.

ÖTV Bizden Üstelik Peşin Fiyatına 10 Taksitle.


Tüm TV'ler ÖTV indirimli ! Tüm televizyonlar ING Bank ile Peşin Fiyatına 10 Taksit imkanıyla.

ÖTV Bizden kampanyası 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Tüm Arçelik televizyon modellerinde ING Bank tüketici kredisi ile peşin fiyatına 10 taksit fırsatı, sadece Arçelik Mağazalarından yapılan alışverişlerde sunulmaktadır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Arçelik'ten Sonbahar Fırsatı!

Çamaşır makinesinden televizyona, seçili ürünlerimizdeki büyük indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar Arçelik Mağazaları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

 

kampanyalı ürünler

Arçelik Gri Tutku Set Sadece 3.799 TL !

Üstelik yapışmaz tepsi hediyesiyle.

Kampanya, stok olan Arçelik mağazalarında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Yapışmaz tepsi hediyesi tüm fırın alımlarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Son tarih 30 Kasım 2018!

Klimalarda Değişim Fırsatı!

Arçelik klimalarda 1.000 TL*'ye varan indirim sizi bekliyor.

Bu kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir. *1.000 TL indirim 24550 model klimada uygulanacaktır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Klima ürün grubunda eski ürün alınmadan, değişim indirimi uygulanacaktır.

kampanyalı ürünler

General Mobile Cep Telefonlarında Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!


General Mobile GM8, GM8 Go ve GM9 Pro modellerine peşin fiyatına 6 taksitle* sahip olun!

*Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerlidir. Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Belirtilen teklif General Mobile GM8, General Mobile GM8 Go ve General Mobile GM9 Pro modelleri için oluşturulmuştur, diğer modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

KDV İndirimi İçin Hafta Sonunu Beklemeyin.


Arçelik'te her gün indirim var!

Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar arcelik.com.tr ve Arçelik Mağazalarında geçerlidir. İlgili ay içerisinde fiyatlarda değişiklik yapılabilir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

kampanyalı ürünler

Kasım Ayını Fırsatlarla Karşılayan Küçük Yardımcılar!

Kasım ayına özel, K 2396 Lal Tost Makinesi 409 TL yerine 219 TL ve K3293 IN Tiryaki Çay Makinesi ise 437 TL yerine 249 TL!

Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Arçelik'le Süpürgeleri Yenileme Zamanı
  

Temizlikte toz bırakmayan A sınıfı süpürgeler şimdi +2 yıl ücretsiz ek garanti ve evde servis hizmeti fırsatıyla! 

Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir. +2 yıl ek garanti Torbasız süpürgelerde S 7540, S 7540 T, S 7585, S 7590, Torbalı süpürgelerde S 4540 T, S 4925 A, S 4940 modelleri için geçerlidir. Garantinin geçerli olabilmesi için ilgili tarihlerde satış yapılması ve fatura kesilmesi yeterli olacaktır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar. Evde servis hizmeti koşulları ve ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Arçelik'te Tüm Ütüler 30 Gün İçinde Koşulsuz İade Garanti Fırsatıyla!

Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar, arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Huawei Ayrıcalıklarına Hemen Sahip Olun, Peşin Fiyatına 6 Taksitle Ödeyin!


Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Hey Asista!

Arçelik Asista evinizin akıllı asistanı olmaya hazır.

Asista Türkçeyi doğal dil olarak algılama teknolojisi sayesinde Asista sizi dinler, anlar ve isteklerinizi yerine getirir. 

Yol bulma, hava durumu öğrenme, müzik dinleme, e-posta okuma, masal anlatma gibi ürünün çeşitli özellikleri sayesinde sürekli büyüyen ve hayatın her noktasına dokunan uygulamaları barındıran bir ekosistem yaratır.

Uygulama İçerik sağlayıcıları: Mucize Lezzetler, BiSU, Yandex, Karnaval, Power FM, Meddah, Philips Hue, Outlook, Gmail, TRT World, THY (çok yakında), Cosa (çok yakında)

Üzerindeki 4’lü mikrofon düzeni sesin ne yönden geldiğini anlar, yankıyı azaltıp gürültüyü bastırarak sesli komutun doğru algılanmasını sağlar. Her yönden 360 derecede 5 metre uzaklığa kadar sizi dinler ve sesli komutları algılar.

Arçelik Selamlique’tan Kahve Keyfinizi Katlayan Fırsat!

7 farklı aroma seçeneği ile taptaze Türk kahvenizi pratik bir şekilde hazırlayan Arçelik Selamlique Türk Kahvesi Makinesi, şimdi 10 kutu kapsül ile birlikte sadece 932 TL.

Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar sadece Arçelik mağazalarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

iPhone Modellerinde Peşin Fiyatına 6 Taksit* Fırsatı Arçelik’te!

Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Kampanyanın geçerli olduğu modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. *Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

kampanyalı ürünler

Hayalindeki Arçelik Ürününe Şimdi Kavuş!

Koçfinans KrediDakik ile beyaz eşyadan elektroniğe, küçük ev aletlerinden ankastreye kadar hayalinizdeki Arçelik ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Üstelik %0 faiz fırsatıyla ve kredi kartı limitinizi doldurmadan alışverişlerinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Şimdi Koçfinans KrediDakik'e ONLINE BAŞVURUNUZU yapın, talebiniz hemen değerlendirilsin, ön onaylı kredi tutarınızı anında öğrenin. Kampanya, ürünlerin liste fiyatlarında geçerlidir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi ile Alışveriş

Anlaşmalı Arçelik mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ING Bank ihtiyaç kredisi için online başvuru uygulamasını kullanabilirsiniz. ING Bank günün koşullarına göre uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurunuz.

ARÇELİK

Yardımve Destek