Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kategori

SERVİSE KADAR ZAHMET ETMEYİN, BİZ GELİRİZ!

Arçelik küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgenizde bir sorun yaşarsanız, şimdi çözümü evinizde bulacaksınız. Arayın 0850 210 0 888’i, servis uzmanlarımız evinize gelsin, rahatınız bozulmadan probleminiz tamir edilsin. 

Üstelik garanti kapsamındaki küçük ev aletleri ve süpürgelerde evlere servis hizmetimiz ücretsiz. 

ARÇELİK'TEN SEÇİLİ KÜÇÜK EV ALETİ VE SÜPÜRGELERDE 30 GÜN KOŞULSUZ İADE!

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN CEP TELEFONLARINDA İNDİRİM FIRSATI!

 

Seçili cep telefonlarına özel indirimlerle sahip olun

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. 

ARÇELİK SÜPÜRGELERDE +2 YIL ÜCRETSİZ EK GARANTİ FIRSATI!

 

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

TOZ TORBASIZ VE TOZ TORBALI SÜPÜRGE ALANA AKSESUAR KİTLERİ 50 TL İNDİRİMLE!

 

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

SÜPÜRGENİN EN MÜKEMMEL HALİ

Arçelik Imperium® Go, kablosuz ve şarjlı dik süpürge. 
Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı ile!

 

Temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek, performansıyla sizi kendine hayran bırakacak.
Yepyeni bir süpürge deneyimiyle tanışmaya hazır olun.

YENİ ARÇELİK NO-FROST BUZDOLAPLARIYLA UZUN SÜRELİ TAZELİK MUTFAĞINIZDA!

 

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MUTFAKTA TASARRUF VE TAZELİĞE YER AÇIN!

 

Kampanya 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

GENİŞ HACMİ İLE DÖRT MEVSİM BOYUNCA MUTFAĞINIZDA TAZELİĞE YER VAR!

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*

*Solo ürün gruplarında

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

6 PROGRAM VE ÜZERİ BULAŞIK MAKİNELERİNDE OCAK AYINA ÖZEL 650 TL'YE VARAN İNDİRİM!

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.604 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırını alana 2.604 TL değerindeki P 912 S davlumbaz hediye verilecektir. Kampanya 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

 

9 KG ÇAMASIR MAKİNELERINDE OCAK AYINA ÖZEL 300 TL’YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

 

Kampanya 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

3 PROGRAMLI BEYAZ BULAŞIK MAKİNESİNDE ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!

6133 3 programlı bulaşık makinesi 2.425 TL özel indirimli fiyatı 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir ve farklı bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

LED EKRANLI SOLO FIRIN AVANTAJLI FİYATIYLA MUTFAĞINIZA RENK KATIYOR!

 

 • LED Ekran Buton Kontrol
 • 4 Gözü Gazlı Ocak
 • 6 Fonksiyon: Alt ve Üst Isıtma, Alt ısıtma, Fan Destekli Alt ve Üst Isıtma, Hızlı Ön Isıtma, Fan Destekli Küçük Izgara, Büyük Izgara Buharlı Temizleme Fonksiyonu

Kampanya 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

43" ve ÜSTÜ SMART TV'LERLE BİRLİKTE SOUNDBAR'LARDA 500 TL'YE VARAN İNDİRİM!

 

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

KIŞI YAZA ÇEVİREN FIRSAT ARÇELİK KLİMALARDA!

Yüksek enerji tasarruflu Arçelik Inverter klimalar şimdi 3.499 TL'den başlayan fiyatlarla.

 

1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ANKASTRE SETLERDE ÖZEL FİYATLAR

 

Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Arçelik'ten ankastre ürünler!

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN SEÇİLİ MODEL 10 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALANA BUHARLI EL ÜTÜSÜ 999 TL YERİNE 599 TL!

 

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Ütünün tekli perakende fiyatı 999 tl’dir. 10124 D veya 10124 DA model çamaşır makinesi alanlara 1 adet 999 TL değerindeki BEU 9030 D model ütü için 599 TL'den alım hakkı verilecektir.  Kampanya fİyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK TV'LERDE İNDİRİM ŞÖLENİ DEVAM EDİYOR!

 

Tüm indirimlere ek 49” ve üzeri UHD TV alımlarına 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı paketi hediye! 
Üstelik sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye!

Kampanya 9-24 Ocak tarihleri arasında geçerlidir.
Tüm indirimlere ek 49” ve üzeri UHD TV alımlarında 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı ve sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye!  Taraftar paketi ile Süper Lig’de tuttuğunuz takımın tüm karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları ve spora dair çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. 
Hediye paket sadece Arçelik.com.tr’den alınan ürünlerde geçerlidir. Web sitesinden alınan seçili ürünlerde ticari elektronik ileti almaya ve kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca açık rıza verildiği takdirde en geç 2 iş günü içerisinde kayıtlı mailine/cep telefonuna kayıtlanma linki iletilecektir. 
Şifrelerin kullanımı için gönderilen kayıtlanma linkine  ad soyad ve cep telefon numarası bilgileri girilmelidir . Daha sonra Digiturk çağrı merkezi tarafından aranılarak ücretsiz başvuru talebiniz alınacaktır.
Kampanya 12 ay süreli Avrupa’nın Yıldızı Paketi için geçerlidir. Sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye edilecektir. Kampanya bitiş tarihi 31.01.2021 olup bu tarihten önce kullanılmamış şifreler iptal olacaktır.
Kampanyadan mevcut Digiturk üyeleri ve yeni üyeler faydalanabilir. Mevcut üye 2. Üyelik olarak alabilir.
Arçelik ve Digiturk kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

YEMEKLERİNİZİN TAT VE LEZZETİNİ ARTTIRAN BUHAR DESTEKLİ FIRINLAR İLE MUTFAKLARINIZDA YENİ BİR SAYFA AÇIN!

4 farklı renk seçeneği ile mutfağınızın şıklığını tamamlayan buhar destekli fırınlar!

 

Kampanya 1-31 Ocak 2021 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK SMART TV'LERDE %20'YE VARAN İNDİRİM!

Tüm 860, 955, 965 ve 675 model kodlu Smart TV’ler ile hediye edilen TV+ Premium üyeliğinin aylık bedeli 17.99 TL olup 3 ay boyunca hediye üyelik kullanılabilir olacaktır. TV+ Premium üyeliğiniz gerçekleştireceğiniz aktivasyon sonrasında başlayacak olup, 3 ayın sonunda otomatik olarak iptal olacaktır. Kampanya Arçelik yetkili satıcıları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Stoklarla sınırlıdr.

Ücretsiz üyelik aktivasyon kodları yeni kumandaların içerisinden çıkmaktadır.

TV+ paketleri ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğin en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri; dilediğiniz ekranda, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Canlı yayınlar istenildiği zaman durdurulup tekrar başlatılabilir, kaçırılan bölümler 24 saate kadar geri alınıp tekrar izlenebilir.

Arçelik kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

YENİ YILIN İLK FIRSATI ARÇELİK'TEN!

 

Arçelik Küçük Ev Aletleri ve Süpürgelerde 500 TL'ye varan indirimler sizi bekliyor!

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar Arçelik Yetkili Satıcıları ve arcelik.com.tr’de geçerlidir. 500 TL indirim tutarı TSZ 9953 Imperium® SilentPro Toz Torbasız Süpürge modelinde geçerlidir.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

ARÇELİK'TEN KÜÇÜK EV ALETİ HEDİYE FIRSATI!

 

Seçili Cep Telefonu ve Bilgisayar ürünlerinden herhangi birini alana, 449 TL değerinde Küçük Ev Aletlerinden biri hediye!

Kampanya 4-31 Ocak tarihleri arasında geçerlidir.
Seçili cep telefonu ve bilgisayar ürünleri ile beraber seçili Küçük Ev Aletleri (Kişisel Bakım ve Su Sebilleri hariç) ürünlerinden bir tane alan müşterilerimize sepette anında 449 TL indirim sunulmaktadır.
İndirimden faydalanabilmek için küçük ev aleti ürününün de sepete atılması gerekmektedir.
Bu kampanyaya, kampanyalı ürünler dahil değildir.
Kampanyalar birleştirilemez.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari alımlar iptal edilecektir. 
Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ARÇELİK'TEN YENİ YILA ÖZEL 4K UHD TV KAMPANYASI!

A50 A 800 B indirim kampanyası Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr’de 12-24 Ocak tarihlerinde geçerli olup 5.000 adetle sınırlıdır.
Arçelik mağazalarına özel ING Turuncu Extra ve Fibabanka tüketici finansmanı ile tüm televizyon modellerinde peşin fiyatına 15 taksit fırsatı sunulmaktadır. Detaylı bilgi için Arçelik mağazalarına başvurabilirsiniz.

ING Turuncu Extra’dan yararlanılabilecek mağazalar aşağıdaki linkte listelenmiştir;

https://www.ing.com.tr/F/Documents/pdf/Arcelik_Magaza_Adres_Bilgisi.pdf

Arçelik kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN 2.000 TL VE ÜZERİ SEÇİLİ ÜRÜNLERDE SEPETTE 350 TL İNDİRİM!

Kampanya;

 • 16 Ocak 2020 00:00 – 17 Ocak 2020 23:59,
 • 23 Ocak 2020 00:00 – 24 Ocak 2020 23:59,
 • 30 Ocak 2021 00:00 – 31 Ocak 2021 23:59 aralığında arcelik.com.tr'de geçerlidir.

Bu kampanyaya kampanyalı ürünler dahil değildir.
Kampanyalar birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari alımlar iptal edilecektir.
Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ARÇELİK'TEN 3 GÜNE ÖZEL MUHTEŞEM FIRSATLAR!

 

Kampanya 16-18 Ocak tarihleri arasında geçerlidir.
Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

48 saatte teslim hedefi için, siparişleriniz, teslimat adresinize yakın seçili yetkili satıcılarımız aracılığı ile teslim edilmektedir ve seçili yetkili satıcılarımızın stokları ile sınırlıdır. Teslimat adresinize yakın ürünlerin stok bulunurluğu konusunda 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizinden bilgi alabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, belirlenen günlerdeki sokağa çıkma yasağı ilan edilen şehirlerde, 48 saat teslimat hedefi içerisinde değerlendirilmez. Şehir ve ilçe merkezleri dışında, yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçe ve köylerde teslimatlar 48 saat hedefini aşabilir.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.