Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kategori

ANKASTRE SETLERDE ÖZEL FİYATLAR

 

Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Arçelik'ten ankastre ürünler!

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNESİ ALANA 700 TL İNDİRİM FIRSATI!
Üstelik 10 yıl motor garantisi!

 

Kampanya 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Çamaşır ve Kurutma Makinesi birlikte alımlarına ürünlerin perakende peşin fiyatı üzerinden 700 TL indirim uygulanacaktır. 9103 D ve 8103 YD  model Çamaşır Makineleri kampanya kapsamında değildir. Kampanyalar birleştirilemez. 10 yıl motor garantisi ısı pompalı kurutma makineleri ve prosmart inverter çamaşır makinelerinde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.604 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırını alana 2.604 TL değerindeki P 912 S davlumbaz hediye verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için hediye Davlumbaz ürünün de sepete atılması gerekmektedir.

Kampanya 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

TÜM İHTİYAÇLAR TEK BİR BUZDOLABINDA!

AeroFresh Yeni Nesil İkili Soğutma
Her rafta eş sıcaklıkta soğutma sağlayan Arçelik AeroFresh yeni nesil ikili soğutma teknolojisiyle besinlerinizin tazeliği daha uzun süre korunur.

Multimode
İhtiyacınıza göre buzdolabının alt ve üst bölmeleri dondurucu, soğutucu ve kapalı konumda olmak üzere 5 farklı modda kullanılabilir. 

Destek Servis Tuşu
Arçelik HomeWhiz ürünlerinde herhangi bir yardıma ihtiyaç duyulduğunda Destek Servis tuşuna 3 saniye basılı tutulur, çağrı merkezi yardım için 15 dakika içinde size arar.

DryZone Bakliyat Dispanseri
DryZone bakliyat dispanseri kuru baklagillerin daha uzun süre korunmasını sağlar ve hava geçirgenliğini en aza indirerek raf ömrünü uzatır.

ARÇELİK ULTRA HİJYEN SERİSİ, EVİNİZİ KORUMA TEKNOLOJİSİ!
 

Virüs ve bakterilerin * %99,9'unu yok eden Ultra Hijyen Serisi teknolojileri, yiyeceklerinizi, kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı güvenle hijyenik hale getirir.  

Arçelik Ultra Hijyen Serisi Ürünleri; Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Aspergillus niger, Enterococcus hirae ve Pseudomonas aeruginosa bakteri ve mantarlarının, Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Poliovirus type 1, Bovine Coronavirus, SARS-COV-2 (Coronavirus) virüslerinin öldürülmesinde etkilidir. Ürün bazında ayrıntılı bilgi için Arçelik Mağazaları ve www.arçelik.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

EĞLENCE VE TEKNOLOJİ ARÇELİK ANDROID TV'LERLE EVİNİZDE!

Üstelik Arçelik Android TV'lerde 30 gün içinde koşulsuz iade garantisi!

 

"TÜRKİYE FİNALDE TELEVİZYON BEDELLERİ İADE!" kampanyasında 30 güne uzatılmış iade hakkı geçersiz kalacak ve standart iade uygulaması geçerli olacaktır. 

30 gün koşulsuz iade hakkından yararlanmak için 30 Haziran 2021’e kadar alım yapılmalı ve aynı ay içerisinde montaj kaydı açılmış olmalıdır. Ürün montaj tarihinden itibaren 1 ay  içinde iade edilebilir. Hediye/promosyon olarak alınan ürünler, çeyizlik ürünler ve ticari amaçlı alanlarda kullanılan ürünler kampanyaya dahil değildir. Ürünün tüm aksesuarları, faturası ve belgeleri eksiksiz olmalı ve ürün kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte iade alınmalıdır. Üründe tüketici kullanım hatasından oluşan bir problem olmamalıdır. Montajlı ürün olduğu için yetkili servis ürünü müşteri evinden iade alır ve Arçelik tarafından ücret iadesi gerçekleşir.

ARÇELİK'TEN DÖRT DÖRTLÜK KAMPANYA!

Arçelik’ten 4’lü Çeyiz Seti alımına özel 2.199 TL değerindeki 32’’ TV, 2.099 TL değerindeki Şarjlı Dik Süpürge ya da seçili ürün gruplarında geçerli 2.200 TL hediye! 
Üstelik Fibabanka ile peşin fiyatına 15 taksit fırsatı!

 • Kampanya 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, ev tipi klima, derin dondurucu, 40” üzeri televizyon ve solo fırın ürünlerinin 4 tanesinin birlikte alımlarına A32 B 550 B/A32 A 550 B/A32 A 5845 4B televizyon ya da SD 3061 şarjlı dik süpürge hediye olarak verilecektir.
 • 2.200 TL hediye fırsatı buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, ev tipi klima, derin dondurucu, 40” üzeri televizyon ve solo fırın ürünlerinde geçerlidir.
 • Tezgah seviyesi buzdolapları, Ankastre ürünler ve 07325 model klima kampanya kapsamında değildir. 
 • Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanyayı değiştirme, durdurma hakkına sahiptir.
 • Kampanya bireysel alımlar içindir, ticari alımlar iptal edilecektir.

Peşin fiyatına 15 taksit kampanyası için detaylı bilgi mağazalarımızdadır. Taksit imkânı Fibabanka Tüketici Kredisi ile sağlanmaktadır. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Tüm Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Küçük Ev Aletlerinde 15 taksit, 3.500 TL altı Cep Telefonlarında ve Bilgisayarlarda 12 taksit, 3.500 TL ve üstü Cep Telefonlarında 3 taksit, Tabletlerde 6 taksit fırsatı sunulmaktadır. Tüketici Kredisi gerçek kişiler tarafından kullanılabilir ve kampanya gerçek kişiler için geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş. ve Fibabanka A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

SERVİSE KADAR ZAHMET ETMEYİN, BİZ GELİRİZ!

Arçelik küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgenizde bir sorun yaşarsanız, şimdi çözümü evinizde bulacaksınız. Arayın 0850 210 0 888’i, servis uzmanlarımız evinize gelsin, rahatınız bozulmadan probleminiz tamir edilsin. 

Üstelik garanti kapsamındaki küçük ev aletleri ve süpürgelerde evlere servis hizmetimiz ücretsiz. 

ARÇELİK'TEN CEP TELEFONLARINDA İNDİRİM FIRSATI!

 

Seçili cep telefonlarına özel indirimlerle sahip olun

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. 

ARÇELİK 3D YAZICI ALANA 1 YILLIK CUMULUS ÜYELİĞİ HEDİYE!

 • Kampanya 30 Haziran tarihine kadar geçerli olup Arçelik 3D Yazıcı alan müşterilere online eğitim platformu Cumulus aile üyeliği 1 sene ücretsiz olacaktır.
 • Arçelik 3D Printer alan müşterilere Cumulus promosyon kodu SMS aracılığıyla gönderilecektir
 • İletilen kod ile www.cumulus.com.tr sayfası üzerinden kayıt yapıldığında 1 senelik aile üyeliği ücretsiz olacaktır.
 • Stoklarla sınırlıdır.

ARÇELİK'TEN SESSİZCE HAVANIZI TEMİZLEYEN KLİMALAR 1.000 TL'YE VARAN İNDİRİMLER!

UltraSESSİZ: Uyku  modunda 15 dB(A) iç ünite ses seviyesi ile Türkiye'nin ultra sessiz klıması.

UltraHİJYEN: Bakteri* ve virüsleri** ısıyla yok eden UltraHijyen serisi klima.

 

 • *Escherichia Coli ve Staphylococcus Aureus
 • **Bovine Coronavirus ve Influenza A Virus (H1N1)
 • ***Klimanın iç ünitesinde bulunan ısı değiştirici yüzeyi minimum 15 dk. 56 derece ve üzerinde tutularak, ısı değiştiricisi yüzeyine tutunan bakteri virüsler etkisiz hale getilrilir.

Grundig'den Erkek Bakım Ürünlerine Özel %20 İndirim Fırsatı!

 

 • Kampanya 1 Haziran 00:00 – 30 Haziran 23:59 arasında geçerlidir.   
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Bu kampanya, mevcut diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari ve çoklu alımlar iptal edilecektir. 
 • Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ARÇELİK VE GRUNDIG TV'LERDE TV ŞÖLENİ!

 

Kampanya 22 - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir. Kampanya Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. 

KAHVE BELGESELİNDE YER ALAN ARÇELİK KAHVE MAKİNELERİ SİZİNLE!

Kahvelerinizi size özel Arçelik Kahve Makineleri ile hazırlayın ve bu gizemli hikayeyi izleyin!

ARÇELİK SÜPÜRGELERDE +2 YIL ÜCRETSİZ EK GARANTİ FIRSATI!

 

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK KABLOSUZ ŞARJLI DİK SÜPÜRGELERDE 500 TL'YE VARAN İNDİRİMLER!

 

Kampanya 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

KAHVESİZ YAPAMAM DİYENLERE ARÇELİK KAHVE MAKİNELERİ 1.290 TL'YE VARAN İNDİRİMLERLE!

 

Kampanya 1-30 Haziran  tarihleri arasında geçerlidir. 1.290 TL indirim EM 6092 O Tam Otomatik Espresso Makinesi için geçerli indirim tutarıdır.  Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN SEÇİLİ KÜÇÜK EV ALETİ VE SÜPÜRGELERDE 30 GÜN KOŞULSUZ İADE!

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

YOĞUN BUHAR GÜCÜYLE KIYAFETLERİNİZDEKİ VİRUS VE BAKTERİLERİN %99,9'UNU ÖLDÜRÜR.

Arçelik Ultra Hijyen Serisi BKU 9928 ActiPress® Master Buhar Kazanlı Ütü ve BKG 6916 Buharlı Kırışık Giderici, yoğun buhar programıyla kıyafetlerinizdeki virüs ve bakterilerin %99,9’unu öldürür.
 

BKU 9928 ActiPress® Master Buhar Kazanlı Ütü Yoğun Buhar Programı:
*Bağımsız test laboratuvarında gerçekleştirilen testlerde; buhar ve 100°C üzeri taban sıcaklığı sayesinde, “smart” kademede 30 saniyelik uygulama yapıldığında Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans ve Aspergillus niger ile Bovine coronavirüs, Poliovirus type 1, Adenovirus type 5 ve Murine norovirus mikroorganizmalarının %99,9’unu öldürdüğü görülmüştür.

BKG 6916 Buharlı Kırışık Giderici Yoğun Buhar Programı::
*Bağımsız test laboratuvarında gerçekleştirilen testlerde; 95°C üzeri sıcaklık ve buhar ile birlikte, “maksimum buhar” kademesinde, 60 saniye buharlı olarak uygulanması durumunda; Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans ve Aspergillus niger ile Bovine coronavirüs, Poliovirus type 1, Adenovirus type 5 ve Murine norovirus mikroorganizmalarının %99,9’unu öldürdüğü görülmüştür.

ARÇELİK'TEN YENİ RESİTAL® SERİSİ!

 

Derin Siyah, Derin Kırmızı ve Derin Beyaz Seçenekleri ile.

Resital® Derin Siyah mutfak serisi: TM 6046 CS Tost Makinesi, CM 6964 S Çay Makinesi, RHB 6050 S Rendeli El Blender Seti, K 3300 Siyah Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi
Resital® Derin Beyaz mutfak serisi: TM 6046 C Tost Makinesi, CM 6964 Çay Makinesi, RHB 6050 Rendeli El Blender Seti, K 3300 Beyaz Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi
Resital® Derin Kırmızı mutfak serisi: TM 6046 K Tost Makinesi, CM 6964 K Çay Makinesi

GENİŞ HACMİ İLE DÖRT MEVSİM BOYUNCA MUTFAĞINIZDA TAZELİĞE YER VER!

Kampanya 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

KARNE HEDİYENİZ ARÇELİK'TEN!

 

TCL Tablet Alana 299 TL Değerindeki TCL Kulaklık Hediye!

Kampaya 21 - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

BU YAZIN EN TAZE FIRSATI ARÇELİK'TEN!

 

Arçelik derin dondurucular şimdi 1550 TL'den başlayan fiyatlarla!

Kampanya 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. 2031 MB kodlu derin dondurucunun tavsiye edilen perakende satış fiyatı 1550 TL'dir.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.