Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kategori

SERVİSE KADAR ZAHMET ETMEYİN, BİZ GELİRİZ!

Arçelik küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgenizde bir sorun yaşarsanız, şimdi çözümü evinizde bulacaksınız. Arayın 0850 210 0 888’i, servis uzmanlarımız evinize gelsin, rahatınız bozulmadan probleminiz tamir edilsin. Tüm küçük ev aletlerinde ve tüm süpürge modellerinde geçerlidir.

Üstelik garanti kapsamındaki küçük ev aletleri ve süpürgelerde evlere servis hizmetimiz ücretsiz. 

ARÇELİK'TEN CEP TELEFONLARINDA İNDİRİM FIRSATI!

 

Seçili cep telefonlarına özel indirimlerle sahip olun

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. 

İYİ BİR BUZDOLABI
İÇİNDE GÜNEŞİ SAKLAR!

 

Gün döngüsü teknolojisi VitaminZone ile meyve ve sebzeler uzun süre tazeliklerini korurken vitamin değerlerini de kaybetmiyor.

YENI ÇAMASIR VE KURUTMA MAKINENIZI 700 TL İNDİRİMLE ALIN!

Kampanya 1-31 Temmuz  2020 tarihleri arasında geçerlidir. Arçelik mağazalarından 7 kg ve üzeri çamaşır makinesi alan müşterilerimiz, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. 700 TL indirim ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir, bir adet ürünle sınırlıdır. Diğer kampanyalarla ile birleştirilemez. Kampanya belirtilen modellerin Haziran ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Arçelik özel fiyat koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Ayın ürünü 7103 D / Y103 YD çamaşır makinesi modeli için geçerli değildir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.211 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

9 KG ÇAMASIR MAKİNELERINDE TEMMUZ AYINA ÖZEL 300 TL’YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

 

Kampanya, 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

 

YILIN FIRSATI ARÇELİK’TEN. ŞİMDİ ALIN, 2021’DE ÖDEYİN!

Arçelik beyaz eşya ve ankastre ürünlerinden herhangi 3’ünü alana 1.599 TL değerindeki 32” 80 ekran televizyon hediye!

 

31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanyaya tezgah seviyesi buzdolapları, 6333 bulaşık makinesi ve 9619 MS ankastre fırının özel indirimli fiyatı dahil değildir. 1.599 TL değerindeki A32L 5845 4B ve A32L 5745 4B televizyonları hediyedir. Şimdi alın, 2021’de ödeyin kampanyası Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan geçerlidir. 10.000 TL, 6 ay ödemesiz dönemli 60 ay vadeli, aylık %0,55 faiz oranlı kredinin efektif yıllık faiz oranı %8,1522’dir. Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Hayat Sigortası primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kredi başvurusunun onaylanması Banka’nın inisiyatifindedir. Kredi başvurusu Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank şubelerine yapılacaktır. Sosyal Hayatı Destek Kredisi Arçelik markalı beyaz eşya, ankastre, küçük ev aleti, ısıtma-soğutma, televizyon ürün alımlarında geçerlidir. Bilgisayar, tablet, cep telefonu ve yazar kasa alımlarında geçerli değildir. Ödeme koşulları ile ilgili ziraat.com.tr, vakifbank.com.tr ve halkbank.com.tr adreslerinde detaylı bilgiye ulaşılabilir.. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

KAHVE KEYFİNİ KATLAYACAK TÜRK KAHVESİ MAKİNELERİNDE İNDİRİM FIRSATLARI!

 

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlı olup başka kampanyalarla birleştirilemez.Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

ARÇELİK SÜPÜRGELER 699 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA 

Toz Torbasız ve Toz Torbalı Süpürge alana Aksesuar Kitleri 50 TL İndirimle!

Üstelik seçili modellerde +2 yıl ücretsiz ek garanti fırsatıyla!

 

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası seçili ürünlerde geçerlidir.Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

 

ARÇELİK'TEN CEP TELEFONU ALANA HYPERGEAR ÜRÜNLERİNDE %20 İNDİRİM!

 

Kampanya 31 Temmuz tarihine kadar yetkili satıcılarımız ve arcelik.com.tr’de geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. 

ARÇELİK KLİMALARLA BU YAZ SERİN GEÇECEK

 

Arçelik Ekolojik Inverter Klima sadece 2.599 TL!
Üstelik peşin fiyatına 10 taksit fırsatıyla.*

 

1-31 Temmuz tarihleri arasında tüm klima modellerinde tüketici kredisi ile peşin fiyatına 10 taksit fırsatı sunulmaktadır. ING ve Türkiye Finans günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubelerine yönlendirme hakkına sahiptir. 2.599 TL 07325 model klimanın perakende satış fiyatıdır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

 

SÜPÜRGENİN EN MÜKEMMEL HALİ

Arçelik Imperium® Go, kablosuz ve şarjlı dik süpürge. 
Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı ile!

 

Temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek, performansıyla sizi kendine hayran bırakacak.
Yepyeni bir süpürge deneyimiyle tanışmaya hazır olun.

ANKASTRE SETLERDE ÖZEL FİYATLAR

 

Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Arçelik'ten ankastre ürünler!

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN 43" FHD TV'DE BÜYÜK FIRSAT!

 

Kampanya 1-8 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK TELEVİZYONUNUZUN YANINDA QUICK & SHINE TV EKRAN TEMİZLEYİCİ HEDİYE!

 

Kampanya 1-15 Temmuz tarihleri arasında arcelik.com.tr'de geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

6 PROGRAM VE ÜZERİ BULAŞIK MAKİNELERİNDE TEMMUZ AYINA ÖZEL 475 TL'YE VARAN İNDİRİM!

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK NO-FROST BUZDOLAPLARINDA YAZA ÖZEL İNDİRİM FIRSATLARI!

 

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

3 PROGRAM BEYAZ BULAŞIK MAKİNESİNDE ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!

6333 3 programlı bulasık makinesi 1.879 TL kampanyalı fiyatı diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ŞIK TASARIM BUHAR TEKNOLOJİSİYLE BULUŞTU!

 

Puf puf kabaran lezzetler yaratan buhar destekli solo fırın, şimdi beyaz cam yüzeyi ile yeni nesil mutfakların tercihi. 

 

8550 BC DG kodlu ürün Türkiye’nin ilk buhar destekli beyaz cam yüzeyli solo fırınıdır.

KÜÇÜK EV ALETLERİ VE SÜPÜRGELERDE KDV BİZDEN!

 

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya K 2385 TG Tost Makinesi, K 1261 RHB, RHB 3910 Rendeli El Blender Seti, K 8238 Personal Blender, S 7564 Toz Torbasız Süpürge, S 4940 Toz Torbalı Süpürge ve S 4935 Toz Torbalı Süpürge modelleri için geçerlidir.” Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

MUTFAKTA PARLAK BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

Modern ve şık tasarımı, ayna görünümlü cam kapağı ile  Arçelik Mirror® fırın, profesyonel şeflere taş çıkartacak lezzetlere davet ediyor.

 

 

ARÇELİK'TEN KURBAN BAYRAMINA ÖZEL DONDURUCU FIRSATLARI!

 

Kampanya 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

GENİŞ HACMİ İLE DÖRT MEVSİM BOYUNCA MUTFAĞINIZDA TAZELİĞE YER VAR!

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*

*Solo ürün gruplarında

Kampanya 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

BUHAR DESTEKLİ PİŞİRME İLE MUTFAKLARINIZDA YENİ BİR SAYFA AÇIN!

4 farklı renk seçeneği ile mutfağınızın şıklığını tamamlayan buhar destekli fırınlar!

 

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN EFSANE KAMPANYA
10 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ SADECE 3.306 TL!

 

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK TOZ TORBALI SÜPÜRGEDE BÜYÜK FIRSAT!

 

Kampanya 4-6 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK TOST MAKİNESİNDE BÜYÜK FIRSAT!

 

Kampanya 4-6 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.  Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN SEÇİLİ 55" VE ÜZERİ 4K TV ALIMINA TABLET HEDİYE!

 

Kampanya 4-10 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.  Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

ARÇELİK'TE BÜYÜK YAZ FIRSATI!

 

Kampanya 4-6 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  444 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.