Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kategori

SERVİSE KADAR ZAHMET ETMEYİN, BİZ GELİRİZ!

Arçelik küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgenizde bir sorun yaşarsanız, şimdi çözümü evinizde bulacaksınız. Arayın 0850 210 0 888’i, servis uzmanlarımız evinize gelsin, rahatınız bozulmadan probleminiz tamir edilsin. 

Üstelik garanti kapsamındaki küçük ev aletleri ve süpürgelerde evlere servis hizmetimiz ücretsiz. 

ARÇELİK'TEN SEÇİLİ KÜÇÜK EV ALETİ VE SÜPÜRGELERDE 30 GÜN KOŞULSUZ İADE!

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

ANKASTRE SETLERDE ÖZEL FİYATLAR

 

Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Arçelik'ten ankastre ürünler!

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

6 PROGRAM VE ÜZERİ BULAŞIK MAKİNELERİNDE EKİM AYINA ÖZEL 550 TL'YE VARAN İNDİRİM!

Kampanya 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

YENİ ARÇELİK NO-FROST BUZDOLAPLARIYLA UZUN SÜRELİ TAZELİK MUTFAĞINIZDA!

 

Kampanya 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

3 PROGRAM BEYAZ BULAŞIK MAKİNESİNDE ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!

6333 3 programlı bulasık makinesi 2.199 TL kampanyalı fiyatı diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya 31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

GENİŞ HACMİ İLE DÖRT MEVSİM BOYUNCA MUTFAĞINIZDA TAZELİĞE YER VAR!

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*

*Solo ürün gruplarında

Kampanya 31 Ekim tarihine kadar arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

YENI ÇAMASIR VE KURUTMA MAKINENIZI BİRLİKTE İNDİRİMLE ALIN!

8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alana kurutma makineleri 700 TL indirimli.

Kampanya 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Arçelik mağazalarından 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alımlarında kurutma makineleri 700 TL indirimli olacaktır.  Kurutma makinesi indirimi ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. İndirim hakkı bir adet ürünle sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyada belirtilen modeller Ekim ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.411 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırını alana 2.411 TL değerindeki P 912 S davlumbaz hediye verilecektir. Kampanya Ekim ayı için geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

ARÇELİK SÜPÜRGELERDE +2 YIL ÜCRETSİZ EK GARANTİ FIRSATI!

 

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN CEP TELEFONLARINDA İNDİRİM FIRSATI!

 

Seçili cep telefonlarına özel indirimlerle sahip olun

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. 

TOZ TORBASIZ VE TOZ TORBALI SÜPÜRGE ALANA AKSESUAR KİTLERİ 50 TL İNDİRİMLE!

 

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

9 KG ÇAMASIR MAKİNELERINDE EKİM AYINA ÖZEL 300 TL’YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

 

Kampanya 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

43" ve ÜSTÜ SMART TV'LERLE BİRLİKTE SOUNDBAR'LARDA 500 TL'YE VARAN İNDİRİM!

 

Kampanya 31 Ekim tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

SÜPÜRGENİN EN MÜKEMMEL HALİ

Arçelik Imperium® Go, kablosuz ve şarjlı dik süpürge. 
Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı ile!

 

Temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek, performansıyla sizi kendine hayran bırakacak.
Yepyeni bir süpürge deneyimiyle tanışmaya hazır olun.

SON TEKNOLOJİ VE ESTETİĞE EVİNİZDE YER AÇIN

 

Yeni Arçelik 9 Serisi UHD PRO TV ile her karede kusursuz netliğin keyfine varın!

 

Kampanya 31 Ekim 2020’ye kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

KIŞI YAZA ÇEVİREN FIRSAT ARÇELİK KLİMALARDA!

Yüksek enerji tasarruflu Arçelik Inverter klimalar şimdi indirimli fiyatlar ve peşin fiyatına 10 taksite* varan fırsatlarla.

 

*1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Peşin fiyatına 10 taksite varan fırsatlar için detaylı bilgi Arçelik mağazaları ve www.arcelik.com.tr’de.

ARÇELİK YENİLEME KAMPANYASI İLE EVİNİZDE BÜYÜK DEĞİŞİM BAŞLIYOR!

 

Ekim ayı boyunca Arçelik küçük ev aletleri ve süpürge modellerinde %50’ye varan indirimler sizi bekliyor!

 

Kampanya seçili Küçük Ev Aleti ve süpürge modelleri için 1-31 Ekim tarihleri arasında Arçelik yetkili satıcıları ve arcelik.com.tr’de geçerlidir. %50 indirimli kampanya fiyatı K 1293 Gurme Slow Cooker modeli için geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

LED EKRANLI SOLO FIRIN AVANTAJLI FİYATIYLA MUTFAĞINIZA RENK KATIYOR!

 • LED Ekran Buton Kontrol
 • 4 Gözü Gazlı Ocak
 • 6 Fonksiyon: Alt ve Üst Isıtma, Alt ısıtma, Fan Destekli Alt ve Üst Isıtma, Hızlı Ön Isıtma, Fan Destekli Küçük Izgara, Büyük Izgara Buharlı Temizleme Fonksiyonu

Kampanya 1-31 Ekim 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİYLE TASARLANAN ARÇELİK OCAKLAR YEMEKLERİN TADINA TAT KATAR!
 

Precise Flame® teknolojisi, 9 farklı gaz ayarıyla her yemeği en uygun alev seviyesinde pişirir. Expert Clean ile yüzeyde pişirme sonrası oluşan lekeler iz bırakmadan, hızla ve kolayca temizlenir.

31 Ekim 2020 tarihine kadar geçerlidir. 

BUHAR DESTEKLİ PİŞİRME İLE MUTFAKLARINIZDA YENİ BİR SAYFA AÇIN!

4 farklı renk seçeneği ile mutfağınızın şıklığını tamamlayan buhar destekli fırınlar!

 

Kampanya 1-31 Ekim 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MUTFAKTA TASARRUF VE TAZELİĞE YER AÇIN!

 

Kampanya 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

ARÇELİK 8 SERİSİ TELEVİZYONLARDA ÖN SİPARİŞE ÖZEL 500 TL İNDİRİM!

Üstelik, 3 Aylık TV+ Premium Üyeliği de hediye!

 “Lansmana özel yeni 8 Serisi TV serisi ön sipariş” kampanyası 13-31 Ekim 2020 tarihlerinde Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr’de geçerlidir. 

Kampanya A50 A 860 B / A55 A 860 B / A65 A 860 B modellerinde geçerlidir. Arcelik.com.tr ve Arçelik mağazaları toplam perakende satış 6.000 adet ile sınırlıdır. 

Kampanya dahilinde taahhütsüz 3 aylık TV+ üyeliği hediye edilecektir. Üyelik aktivasyon kodları kumanda içerisinde yer alacaktır. 

Arçelik mağazalarından alınan ürünler 60 iş günü içerisinde tüketicilere teslim edilecektir. Arcelik.com.tr’den alınan siparişlerde teslim süresi web satışlarına özel 30 gündür.

Arçelik kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

ARÇELİK'TEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINA ÖZEL HEDİYE KAMPANYASI!

Beyaz Eşya, TV ve klimalardan herhangi birini alana seçili küçük ev aletlerinden biri hediye!

 

Kampanya 27-31 Ekim tarihleri arasında tüm beyaz eşya, ankastre fırın, klima ve televizyon alımlarında Arçelik yetkili satıcıları ve www.arcelik.com.tr'de geçerlidir.
Küçük ev aleti ve süpürge modellerine tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 350 TL indirim yansıtılacaktır.
Kampanyaya AFM 130 I/S/B ankastre fırın ürünleri dahil değildir.
Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.