TÜM KAMPANYALAR

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Aşağıdaki alanlardan kampanya ismi, kategorisi ve tarih aralığıyla arama yapabilir, kampanyalara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kategori

Arçelik klimalar ile mevsimlerin kontrolü elinizde!

Ev Tipi Inverter Klimalarda 500 TL’ye varan indirim!
Ev Tipi Inverter Klimalarda +4 yıl garanti ücreti 249 TL yerine 199 TL!
Ev Tipi Klimalarda demontaj hizmeti ücretsiz!*

* Yeni klima alan tüketicilerimizin talebi olması halinde montaj yapılacak adreste bulunan mevcut kliması için (markası ne olursa olsun) kampanya dahilinde ücretsiz demontaj hizmeti verilecektir. Demontajı yapılan ürün için vinç, tesisat, vb ekstra talep ve gereksinimler kampanya dahilinde değildir, bu gibi işlemler tüketiciye aittir. Demontajı yapılan ürün sökülüp streçlenerek ilgili adreste tüketiciye teslim edilecektir. Kampanya dahilinde 1 adet klima alan tüketicinin yalnızca 1 adet demontaj hakkı bulunmaktadır. Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Arçelik’ten iPhone alan herkese Apple TV’de indirim!

Arçelik'ten iPhone alanlar için Apple TV 32 GB sadece 699 TL!

Kampanya 1-30 Haziran tarihlerinde tüm iPhone modellerinde geçerlidir. İndirimli olarak verilecek ürün MGY52TZ/A kodlu Apple TV 32 GB modelidir. Ürünün indirimsiz tavsiye edilen peşin fiyatı 819 TL’dir. Belirtilen indirimden yararlanabilmek için müşterinin Arçelik mağazalarından iPhone modellerinden alışveriş yapması gerekmektedir. Arçelik kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

 

Teknolojinin son harikaları, sizi çok heyecanlandıracak fiyatlarla Arçelik'te!

Karne hediyesi, Babalar Günü sürprizi veya Dünya Kupası heyecanı için hemen bir Arçelik'e gelin, çok özel fırsatları kaçırmayın.

Şimdi iPhone'lar Powerbank hediyesiyle cebinizde!

Kampanya 1.500 adet stokla sınırlı olup 1-30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya tüm iPhone modelleri dahildir. Verilecek olan Powerbank hediyesinin modeli 2BB132S ttec PowerSlim 5.000 mAh Siyah Taşınabilir Şarj Aleti ‘dir. Arçelik kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar Arçelik mağazalarında geçerlidir.

TÜRK KAHVESİNDE
PROFESYONEL!

Arçelik Telve Pro'da Haziran Ayı Boyunca 2017 Fiyatı üzerinden Ekstra 500 TL'lik İndirim!

Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar Arçelik mağazalarında ve www.arcelik.com.tr'de geçerlidir.

İster karne ister Babalar Günü hediyesi, cep telefonu alana ayda 9,90 TL’ye tablet!

Cep telefonu alana Tabletlerde indirim fırsatı.

Kampanya 1-30 Haziran tarihleri arasında tüm cep telefonu modellerinde geçerlidir. Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Belirtilen teklif Alcatel Pixi 4 7’’ tablet için 24 ay taksit için oluşturulmuştur, diğer modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. KDV dahil tavsiye edilen peşin fiyatlar üzerinden ING Bank tarafından bireysel faiz oranı ile hesaplanmış taksitlerdir. ING Bank kredisinin toplam maliyet oranı %2,09 yıllık toplam maliyet oranı %25,06 olmaktadır. Belirtilen tutarlarda yuvarlamalar sebebiyle küçük farklılıklar olabilir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Arçelik kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı utar. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinelerinde Çay Makinesi veya Ütü Hediye!

8 kg çamaşır makinelerinde 3280 C çay makinesi, 9 kg çamaşır makinelerinde ise K 4256 ütü hediye.

Kampanya 1-30 Haziran 2018 tarihlerinde Arçelik mağazalarında geçerlidir, başka kampanyalarla birleştirilemez. 3280 C çay makinesinin perakende satış fiyatı 149 TL, K 4256 ütünün perakende satış fiyatı ise 189 TL'dir.

Bulaşıklarınızda Işıltılı Sonuçlar, Avantajlı Fiyatlar!
 

İleri teknolojileriyle mükemmel yıkama performansı sunan bulaşık makinelerinde, Paro ile 1.349 TL’den başlayan fiyatlar ve 300 TL’ye varan indirimler sizi bekliyor.

Kampanya, 30 Haziran tarihine kadar Arçelik mağazalarında ve www.arcelik.com.tr’de geçerlidir. Belirtilen modellerden 1 adet alım yapan müşterilerimize indirimli fiyatlardan yararlanabilir. Kampanyalar birleştirilemez.

Dünya Kupası'nı 4K izlemek için 4 yıl daha bekleyemem diyenler... KALP KALBE KARŞI!
 

Arçelik 4K UHD TV'ler 1.999 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

 

Kampanya 30 Haziran'a kadar Arçelik mağazalarında ve Arcelik.com.tr'de geçerlidir.

 

Grundig TV'lerde büyük fırsat!

49'' MOSKOVA UHD SMART LED TV + GSB 910 SOUNDBAR birlikte 3.499 TL yerine sadece 2.749 TL.

Bu kampanya 40” ve üzeri tüm Grundig/Arçelik UHD televizyonlarda geçerlidir. Bu ürünlerin alımlarına GSB 910/810 soundbar ses sistemi tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 200 TL indirimli; MR 8000 Fine Arts Multiroom ev sinema sistemi ise tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 300 TL indirimli alınabilecektir. Kampanya 30 Haziran tarihine kadar tüm Arçelik mağazaları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Her müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Şöyle bol köpüklü bir Türk Kahvesi ne güzel olurdu diyenler…KALP KALBE KARŞI
 

K 3300 Mini Telve Türk Kahve Makinesi 499 TL Yerine 299 TL!

Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir. Mağazalarda ve Arcelik.com.tr'de geçerlidir.

190 TL'ye Varan Ütü Yenileme İndirimi Bu Bahar Arçelik'te!
 

30 Gün İçinde Koşulsuz İade Garantisi

Kampanya 30 Haziran tarihine kadar, Arcelik.com.tr ve mağazalarda geçerlidir.

Arçelik Ramazan Ayında da Fırsat Dolu!

Arçelik Solo Fırınlarda 350 TL'ye varan indirim ve 759 TL'den başlayan fiyatlar!

Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir.

Arçelik’ten Küçük Ev Aleti Alana, 2. Ürün %50 İndirimli
 

Büyük indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 27 Nisan-30 Haziran tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanyaya Elektrikli Süpürge ,Türk Kahvesi Makinesi, Buhar Jeneratörlü Ütü, Fritöz ve Profesyonel Mutfak Makineleri dahil değildir. Kampanyaya dahil satın alınan ürünler içindeki en ucuz ürünün tavsiye edilen peşin fiyatı üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Akıllı Telefon Alımınıza Bluetooth Hoparlörlerde İndirim
 

100 TL ve 50 TL indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr’de geçerlidir. Tüm Akıllı telefon ile GSB 710, 720, 730, 750 ve 150 serilerinin aynı faturada birlikte alınması koşuluyla geçerlidir. Kampanya kapsamında Akıllı telefon satın alan müşteriler, aynı faturaya GSB 710 veya GSB 720 Bluetooth Hoparlör modellerinden herhangi birini ekletmeleri durumunda, ilgili hoparlör modellerinin Ocak tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatları üzerinden 50 TL , GSB 150, GSB 730, GSB750 Bluetooth Hoparlör modellerinden herhangi birini ekletmeleri durumunda, ilgili hoparlör modellerin Ocak Tavsiye perakende fiyatları üzerinden 100 TL indirim alacaklardır. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan bir kez ve 1 adetle sınırlı olarak yararlanabilir. Aynı faturada 1 adetten fazla akıllı telefon alımında faturaya eklenecek GSB serisi hoparlörlerden maksimum 1 adedi için indirim uygulanacaktır. İndirimli olarak verilen Bluetooth hoparlörün iadesi durumunda ürünün birlikte satıldığı akıllı telefon beraberinde iade alınır. Kısmi iade yapılamaz

ARÇELİK

Yardımve Destek