Beyaz Eşya Kampanyaları

Beyaz eşya ürünleri, beyaz eşya setleri ya da beyaz eşya düğün paketi gibi ihtiyaçlarınız için güncel beyaz eşya kampanyalarımıza bu sayfadan göz atabilir, en uygun beyaz eşya fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

6 PROGRAM VE ÜZERİ BULAŞIK MAKİNELERİNDE OCAK AYINA ÖZEL 650 TL'YE VARAN İNDİRİM!

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.604 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırını alana 2.604 TL değerindeki P 912 S davlumbaz hediye verilecektir. Kampanya 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

 

9 KG ÇAMASIR MAKİNELERINDE OCAK AYINA ÖZEL 300 TL’YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

 

Kampanya 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

3 PROGRAMLI BEYAZ BULAŞIK MAKİNESİNDE ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!

6133 3 programlı bulaşık makinesi 2.425 TL özel indirimli fiyatı 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir ve farklı bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MUTFAKTA TASARRUF VE TAZELİĞE YER AÇIN!

 

Kampanya 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

LED EKRANLI SOLO FIRIN AVANTAJLI FİYATIYLA MUTFAĞINIZA RENK KATIYOR!

 

 • LED Ekran Buton Kontrol
 • 4 Gözü Gazlı Ocak
 • 6 Fonksiyon: Alt ve Üst Isıtma, Alt ısıtma, Fan Destekli Alt ve Üst Isıtma, Hızlı Ön Isıtma, Fan Destekli Küçük Izgara, Büyük Izgara Buharlı Temizleme Fonksiyonu

Kampanya 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN SEÇİLİ MODEL 10 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALANA BUHARLI EL ÜTÜSÜ 999 TL YERİNE 599 TL!

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Stoklarla sınırlıdır. Ütünün tekli perakende fiyatı 999 TL’dir.  10124 D veya 10124 DA model çamaşır makinesi alanlara 1 adet 999 TL değerindeki BEU 9030 D model ütü için 599 TL'den alım hakkı verilecektir.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

YENİ ARÇELİK NO-FROST BUZDOLAPLARIYLA UZUN SÜRELİ TAZELİK MUTFAĞINIZDA!

 

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

GENİŞ HACMİ İLE DÖRT MEVSİM BOYUNCA MUTFAĞINIZDA TAZELİĞE YER VAR!

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*

*Solo ürün gruplarında

Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.