Beyaz Eşya Kampanyaları

Beyaz eşya ürünleri, beyaz eşya setleri ya da beyaz eşya düğün paketi gibi ihtiyaçlarınız için güncel beyaz eşya kampanyalarımıza bu sayfadan göz atabilir, en uygun beyaz eşya fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

Arçelik’ten Çamaşır Makinesi Alana Kurutma Makinelerinde 700 TL İndirim!

Kampanya 1 Mayıs - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Arçelik mağazalarından 7 kg ve üzeri çamaşır makinesi alan müşterilerimiz, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. 700 TL indirim ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. İndirim hakkı bir adet ürünle sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik kampanya belirtilen modellerin Mayıs ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Kampanya ayın ürünü 7103 D çamaşır makinesi modeli için geçerli değildir.

Arçelik'ten Büyük Çeyiz Kampanyası!

Beyaz eşya, ankastre fırın veya televizyon ürünlerinden herhangi 3’ünü alana derin dondurucu hediye.

1 Mayıs-30 Haziran 2019 tarihleri arasında World Üye İşyeri Arçelik mağazalarında “+ 6 taksit” kampanyası geçerli olacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank, TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Detaylı bilgi için: www.worldcard.com.tr

YILLARCA TERTEMİZ ÇAMAŞIRLARIN GARANTİSİ!


• Yüksek Enerji Tasarrufu

• Gelişmiş Motor Teknolojisi
• Uzun Ömürlü Maksimum Güç

Arçelik yetkili satıcılarından alınan Prosmart Inverter motorlu çamaşır makinesi modellerinde uygulanacaktır. 10 yıl garanti sadece motor için geçerlidir. Son tarih 30 Haziran 2019.

Yeni Nesil Antrasit Buzdolabı, Fırın ve Bulaşık Makinesinde Bahar İndirimi!

Antrasit buzdolabı, fırın ve bulaşık makinesi birlikte alındığında 1000 TL indirimli.

Sofranızın keyfini antrasit buzdolabı ve fırın ile çıkarın, temizliği antrasit bulaşık makinesine bırakın! 30 Haziran 2019 tarihine kadar Arçelik Mağazaları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir.

Arçelik ile Hayatınızda Yenilik Var ÖTV Yok!


ÖTV indiriminde son gün 30 Haziran.

Fırsat 30 Haziran 2019 tarihine kadar arcelik.com.tr ve Arçelik Mağazalarında geçerlidir. 

5 Program ve Üzeri Bulaşık Makinesi Alımına Tost Makinesinde Fırsat!


5 Program ve Üzeri Bulaşık Makinesi Alımında K 2385 TG Tost Makinesi 519 TL Yerine Sadece 399 TL.

Kampanya 30 Haziran 2019'a kadar Arçelik Mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Arcelik.com.tr'den yapılan alışverişlerde indirimden yararlanmak için, Bulaşık Makinesi ürününün yanında K 2385 TG Tost Makinesinin de sepete eklenmesi gerekmektedir. Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hayalindeki Arçelik Ürününe Kavuş!

Koçfinans KrediDakik ile beyaz eşyadan elektroniğe, küçük ev aletlerinden ankastreye kadar hayalinizdeki Arçelik ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Üstelik %0 faiz fırsatıyla ve kredi kartı limitinizi doldurmadan alışverişlerinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Şimdi Koçfinans KrediDakik'e ONLINE BAŞVURUNUZU yapın, talebiniz hemen değerlendirilsin, ön onaylı kredi tutarınızı anında öğrenin. Kampanya, ürünlerin liste fiyatlarında geçerlidir.

ARÇELİK

Yardımve Destek