Beyaz Eşya Kampanyaları

Beyaz eşya ürünleri, beyaz eşya setleri ya da beyaz eşya düğün paketi gibi ihtiyaçlarınız için güncel beyaz eşya kampanyalarımıza bu sayfadan göz atabilir, en uygun beyaz eşya fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

ESKİ BEYAZ EŞYANIZI GETİRİN,
YENİ ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNENİZİ
1.000 TL İNDİRİMLE ALIN!

Kampanya 1-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Arçelik Kurutma Makinelerinde 30 Güne Kadar Koşulsuz İade Garantisi!

Kampanya 1-31 Ekim 2019 tarihleri arasında Arçelik Yetkili Satıcıları ve www.arcelik.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. İade hakkının kazanılması için satın alımın 1-31 Ekim 2019 tarihleri arasında, nakliye veya montajının ise 30 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Kurutma makinenizden memnun kalmadığınız takdirde 30 güne kadar koşulsuz para iade hakkınız olacaktır.

BEYAZ EŞYA VE TV'LERİN SÜRPRİZİ ÇAY MAKİNESİ İNDİRİMİ!

Beyaz eşya veya Televizyon ürün alımlarında CM 3940 K çay makinesi 359 TL yerine 99 TL!

Kampanya 31 Ekim 2019 tarihine kadar Arçelik mağazalarında ve web'de geçerli olup başka kampanyalarla birleştirilemez, dondurucu ürünleri kampanyaya dahil değildir. İndirimli çay makinesi modeli CM 3940 K ürünüdür.

Koçfinans’la Arçelik’te 24 Taksit Fırsatı!
 
Koçfinans KrediDakik ile beyaz eşyadan elektroniğe, küçük ev aletlerinden ankastreye kadar hayalinizdeki Arçelik ürünlerine kolaylıkla sahip olun. Kredi kartı limitinize dokunmadan 24 aya varan taksit fırsatından yararlanın!
Başvur butonuna tıklayın, kullanabileceğiniz kredi tutarını anında öğrenin. 
  
*Kampanya, ürünlerin liste fiyatlarında geçerlidir.

YILLARCA TERTEMİZ ÇAMAŞIRLARIN GARANTİSİ!


• Yüksek Enerji Tasarrufu

• Gelişmiş Motor Teknolojisi
• Uzun Ömürlü Maksimum Güç

Arçelik yetkili satıcılarından alınan Prosmart Inverter motorlu çamaşır makinesi modellerinde uygulanacaktır. 10 yıl garanti sadece motor için geçerlidir. 

ARÇELİK

Yardımve Destek