Beyaz Eşya Kampanyaları

Beyaz eşya ürünleri, beyaz eşya setleri ya da beyaz eşya düğün paketi gibi ihtiyaçlarınız için güncel beyaz eşya kampanyalarımıza bu sayfadan göz atabilir, en uygun beyaz eşya fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

ARÇELİK'TEN NO FROST BUZDOLABI ALANA 1 YILLIK SU ARITMA ABONELİĞİ HEDİYE!

 

Arçelik'ten herhangi bir A++ enerji seviyeli No Frost Buzdolabı alana 36 aylık taahhüde 1.968 TL değerinde 1 yıllık su arıtma aboneliği hediye.

1 Temmuz – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarından veya arcelik.com.tr sanal mağazasından No Frost buzdolabı satın alan müşteriler yaralanabilecektir. Müşterilerin 5 Ağustos tarihine kadar No Frost buzdolabını Arçelik Yetkili Servisleri aracılığı ile teslim alması gereklidir. Kampanyaya kurumsal satışlar dahil değildir. Her müşteri en fazla 1 kez kampanya indiriminden yararlanabilir. İndirimden faydalanabilmek için 08502100888 numaralı Arçelik Çağrı merkezini aranması ve Arçelik tarafında müşteriye gönderilen kampanya kodunun iletilmesi gereklidir. Kampanya kodları Arçelik tarafından müşterilere SMS ile gönderilecektir. Kampanya tüm Türkiye’de geçerlidir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya 2.000 adet Su Arıtma Cihazı satışı ile sınırlıdır.Ön keşifte, şehir şebeke suyunun 350 ppm altında olması  ve  kuyu suyu olmaması kampanyadan yararlanmak için önşarttır.

İYİ BİR BUZDOLABI
İÇİNDE GÜNEŞİ SAKLAR!

 

Gün döngüsü teknolojisi VitaminZone ile meyve ve sebzeler uzun süre tazeliklerini korurken vitamin değerlerini de kaybetmiyor.

YENI ÇAMASIR VE KURUTMA MAKINENIZI 700 TL İNDİRİMLE ALIN!

Kampanya 1-31 Temmuz  2020 tarihleri arasında geçerlidir. Arçelik mağazalarından 7 kg ve üzeri çamaşır makinesi alan müşterilerimiz, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. 700 TL indirim ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir, bir adet ürünle sınırlıdır. Diğer kampanyalarla ile birleştirilemez. Kampanya belirtilen modellerin Haziran ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Arçelik özel fiyat koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Ayın ürünü 7103 D / Y103 YD çamaşır makinesi modeli için geçerli değildir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.211 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

9 KG ÇAMASIR MAKİNELERINDE TEMMUZ AYINA ÖZEL 300 TL’YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

 

Kampanya, 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

 

YILIN FIRSATI ARÇELİK’TEN. ŞİMDİ ALIN, 2021’DE ÖDEYİN!

Arçelik beyaz eşya ve ankastre ürünlerinden herhangi 3’ünü alana 1.599 TL değerindeki 32” 80 ekran televizyon hediye!

 

31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanyaya tezgah seviyesi buzdolapları, 6333 bulaşık makinesi ve 9619 MS ankastre fırının özel indirimli fiyatı dahil değildir. 1.599 TL değerindeki A32L 5845 4B ve A32L 5745 4B televizyonları hediyedir. Şimdi alın, 2021’de ödeyin kampanyası Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan geçerlidir. 10.000 TL, 6 ay ödemesiz dönemli 60 ay vadeli, aylık %0,55 faiz oranlı kredinin efektif yıllık faiz oranı %8,1522’dir. Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Hayat Sigortası primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kredi başvurusunun onaylanması Banka’nın inisiyatifindedir. Kredi başvurusu Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank şubelerine yapılacaktır. Sosyal Hayatı Destek Kredisi Arçelik markalı beyaz eşya, ankastre, küçük ev aleti, ısıtma-soğutma, televizyon ürün alımlarında geçerlidir. Bilgisayar, tablet, cep telefonu ve yazar kasa alımlarında geçerli değildir. Ödeme koşulları ile ilgili ziraat.com.tr, vakifbank.com.tr ve halkbank.com.tr adreslerinde detaylı bilgiye ulaşılabilir.. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MUTFAKTA PARLAK BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

Modern ve şık tasarımı, ayna görünümlü cam kapağı ile  Arçelik Mirror® fırın, profesyonel şeflere taş çıkartacak lezzetlere davet ediyor.

 

 

6 PROGRAM VE ÜZERİ BULAŞIK MAKİNELERİNDE TEMMUZ AYINA ÖZEL 475 TL'YE VARAN İNDİRİM!

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK NO-FROST BUZDOLAPLARINDA YAZA ÖZEL İNDİRİM FIRSATLARI!

 

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

3 PROGRAM BEYAZ BULAŞIK MAKİNESİNDE ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!

6333 3 programlı bulasık makinesi 1.879 TL kampanyalı fiyatı diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ŞIK TASARIM BUHAR TEKNOLOJİSİYLE BULUŞTU!

 

Puf puf kabaran lezzetler yaratan buhar destekli solo fırın, şimdi beyaz cam yüzeyi ile yeni nesil mutfakların tercihi. 

 

8550 BC DG kodlu ürün Türkiye’nin ilk buhar destekli beyaz cam yüzeyli solo fırınıdır.

ARÇELİK'TEN KURBAN BAYRAMINA ÖZEL DONDURUCU FIRSATLARI!

 

Kampanya 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

GENİŞ HACMİ İLE DÖRT MEVSİM BOYUNCA MUTFAĞINIZDA TAZELİĞE YER VAR!

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*

*Solo ürün gruplarında

Kampanya 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN EFSANE KAMPANYA
10 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ SADECE 3.306 TL!

 

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  444 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.