Beyaz Eşya Kampanyaları

Beyaz eşya ürünleri, beyaz eşya setleri ya da beyaz eşya düğün paketi gibi ihtiyaçlarınız için güncel beyaz eşya kampanyalarımıza bu sayfadan göz atabilir, en uygun beyaz eşya fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

YENI ÇAMASIR VE KURUTMA MAKINENIZI BİRLİKTE İNDİRİMLE ALIN!

8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alana kurutma makineleri 700 TL indirimli.

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Arçelik mağazalarından 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alımlarında kurutma makineleri 700 TL indirimli olacaktır.  Kurutma makinesi indirimi ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. İndirim hakkı bir adet ürünle sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyada belirtilen modeller Eylül ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

9 KG ÇAMASIR MAKİNELERINDE EYLÜL AYINA ÖZEL 300 TL’YE VARAN İNDİRİM FIRSATI!

 

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

3 PROGRAM BEYAZ BULAŞIK MAKİNESİNDE ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!

6333 3 programlı bulasık makinesi 2.199 TL kampanyalı fiyatı diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MUTFAKTA TASARRUF VE TAZELİĞE YER AÇIN!

 

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

YENİ ARÇELİK NO-FROST BUZDOLAPLARIYLA UZUN SÜRELİ TAZELİK MUTFAĞINIZDA!

 

Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

EVİN TEMİZLİĞİNE BİR DESTEK DE ARÇELİK'TEN!

Arçelik beyaz eşya ve ankastre ürünlerinden herhangi 3’ünü alana 1.699 TL değerindeki SD 3061 Şarjlı Dik Süpürge sadece 399 TL!

 

30 Eylül tarihine kadar arcelik.com.tr ve Arçelik bayilerinde geçerli olan kampanyaya tezgah seviyesi buzdolapları, 9619 MS ankastre fırın ve 6333 bulaşık makinesinin özel indirimli fiyatı dahil değildir. 3 ürünün birlikte alımına 1.699 TL değerindeki SD 3061 model kablosuz Şarjlı Dik Süpürge sadece 399 TL’ye verilecektir. 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Bonus üye iş yeri Arçelik mağazalarında 3 taksite +3 ek taksit, 4-14 taksitler arasına +4 ek taksit fırsatı sunulmaktadır. Detaylı bilgi için: www.bonus.com.tr

6 PROGRAM VE ÜZERİ BULAŞIK MAKİNELERİNDE EYLÜL AYINA ÖZEL 550 TL'YE VARAN İNDİRİM!

Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.411 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırını alana 2.411 TL değerindeki P 912 S davlumbaz hediye verilecektir. Kampanya Eylül ayı için geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

GENİŞ HACMİ İLE DÖRT MEVSİM BOYUNCA MUTFAĞINIZDA TAZELİĞE YER VAR!

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*

*Solo ürün gruplarında

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MUTFAKTA PARLAK BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

Modern ve şık tasarımı, ayna görünümlü cam kapağı ile  Arçelik Mirror® fırın, profesyonel şeflere taş çıkartacak lezzetlere davet ediyor.

 

 

İYİ BİR BUZDOLABI
İÇİNDE GÜNEŞİ SAKLAR!

 

Gün döngüsü teknolojisi VitaminZone ile meyve ve sebzeler uzun süre tazeliklerini korurken vitamin değerlerini de kaybetmiyor.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.