Beyaz Eşya Kampanyaları

Beyaz eşya ürünleri, beyaz eşya setleri ya da beyaz eşya düğün paketi gibi ihtiyaçlarınız için güncel beyaz eşya kampanyalarımıza bu sayfadan göz atabilir, en uygun beyaz eşya fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

ARÇELİK ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNESİ ALANA 700 TL İNDİRİM FIRSATI!

 

Kampanya 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Çamaşır ve Kurutma Makinesi birlikte alımlarına ürünlerin perakende peşin fiyatı üzerinden 700 TL indirim uygulanacaktır. 9103 D ve 8103 YD  model Çamaşır Makineleri kampanya kapsamında değildir. Kampanyalar birleştirilemez. 10 yıl motor garantisi ısı pompalı kurutma makineleri ve prosmart inverter çamaşır makinelerinde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

MÜKEMMEL UYUM MUTFAĞINIZDA

 

Arçelik kuzine fırın alana 2.604 TL değerinde davlumbaz hediye!

 

CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırını alana 2.604 TL değerindeki P 912 S davlumbaz hediye verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için hediye Davlumbaz ürünün de sepete atılması gerekmektedir.

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

ARÇELİK KURUTMA MAKİNELERİNDE KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ!

Üstelik Isı pompalılarda 10 yıl motor garantisi!

Neden Arçelik kurutma makinesi?

 • Açık havanın neden olabileceği toz, kötü koku ve polenler çamaşırlarınızı etkilemez, çamaşırlarınız tertermiz kurur.
 • Hava durumuna göre değişen kuruma sürelerini beklemek zorunda kalmaz, zamanı siz kontrol edersiniz.
 • Çamaşırlarınızı asma ve toplama derdiniz kalmaz.
 • Eviniz, kurumayı bekleyen çamaşırların oluşturduğu nemden etkilenmez.
 • Kurutma makinesinden daha yumuşak çıkan giysileriniz daha kolay ütülenir.
 • Ev içinde asılan çamaşırların yarattığı rahatsız edici görüntü ve dağınıklıktan kurtarır! 

Kampanya, 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

9 KG ÇAMASIR MAKİNELERINDE NİSAN AYINA ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!Üstelik ProSmart Inverter Motorlu çamaşır makinelerinde 10 yıl Motor Garantisi!

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez. 10 yıl motor garantisi, prosmart inverter motor Çamaşır Makinesi makinelerinde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

MUTFAKTA TASARRUF VE TAZELİĞE YER AÇIN!

 

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK ULTRA HİJYEN SERİSİ, EVİNİZİ KORUMA TEKNOLOJİSİ!
 

Virüs ve bakterilerin * %99,9'unu yok eden Ultra Hijyen Serisi teknolojileri, yiyeceklerinizi, kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı güvenle hijyenik hale getirir.  

Arçelik Ultra Hijyen Serisi Ürünleri; Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Aspergillus niger, Enterococcus hirae ve Pseudomonas aeruginosa bakteri ve mantarlarının, Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Poliovirus type 1, Bovine Coronavirus, SARS-COV-2 (Coronavirus) virüslerinin öldürülmesinde etkilidir. Ürün bazında ayrıntılı bilgi için Arçelik Mağazaları ve www.arçelik.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

TÜM İHTİYAÇLAR TEK BİR BUZDOLABINDA!

AeroFresh Yeni Nesil İkili Soğutma
Her rafta eş sıcaklıkta soğutma sağlayan Arçelik AeroFresh yeni nesil ikili soğutma teknolojisiyle besinlerinizin tazeliği daha uzun süre korunur.

Multimode
İhtiyacınıza göre buzdolabının alt ve üst bölmeleri dondurucu, soğutucu ve kapalı konumda olmak üzere 5 farklı modda kullanılabilir. 

Destek Servis Tuşu
Arçelik HomeWhiz ürünlerinde herhangi bir yardıma ihtiyaç duyulduğunda Destek Servis tuşuna 3 saniye basılı tutulur, çağrı merkezi yardım için 15 dakika içinde size arar.

DryZone Bakliyat Dispanseri
DryZone bakliyat dispanseri kuru baklagillerin daha uzun süre korunmasını sağlar ve hava geçirgenliğini en aza indirerek raf ömrünü uzatır.

ARÇELİK SOLO FIRINLARDA BAHAR FIRSATI!

 

Şimdi 350 TL'ye varan indirimlerle Arçelik Solo Fırın almanın tam zamanı!

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK MİNİŞEF™ İLE RAMAZAN SOFRALARI BİR BAŞKA!

Kırılmaya karşı daha dayanıklı 8 mm cam yüzeyli ocaklar.
10 farklı pişirme modu sayesinde dilediğiniz lezzetler Ramazan'da sizinle.

MF 30 QBA Antrasit / Beyaz / Gri
Buhar Destekli ve Quartz Isıtıcılı Mini Fırın

 • 10 adet otomatik pişirme fonksiyonu
 • 30 litre hacim
 • Her yönden kullanılabilen kare tepsi
 • Tepsi içi ızgara aksesuarı
 • Güvenli kullanım sağlayan çift camlı kapak yapısı
 • Temizlik kolaylığı sağlayan, sökülebilir fırın iç camı
 • Fırın içi aydınlatma lambası
 • Gizli alt rezistans
 • Antrasit, metalik gri ve beyaz renk seçenekleri ile.

Kampanya 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNELERİ ALIMINA KÜÇÜK EV ALETİ HEDİYE!

 

Arçelik’ten 7 kg Çamasır Makinesi alımına özel; 449 TL degerinde Küçük Ev Aletlerinden biri hediye!

*10 yıl motor garantisi prosmart inverter motorlu çamaşır makinelerinde geçerlidir.
Kampanya 1-30 Nisan tarihleri arasında Arçelik magazaları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Kampanya Arçelik marka tüm 7 kg kapasiteli çamasır makinesi alımlarında geçerli olup hediye ürün 449 TL değerindeki küçük ev aleti ve süpürge modellerinde tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 449 TL indirim yansıtılcaktır. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.S kampanya kosullarında degisiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.