Beyaz Eşya Kampanyaları

Beyaz eşya ürünleri, beyaz eşya setleri ya da beyaz eşya düğün paketi gibi ihtiyaçlarınız için güncel beyaz eşya kampanyalarımıza bu sayfadan göz atabilir, en uygun beyaz eşya fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

YILLARCA TERTEMİZ ÇAMAŞIRLARIN GARANTİSİ!


• Yüksek Enerji Tasarrufu

• Gelişmiş Motor Teknolojisi
• Uzun Ömürlü Maksimum Güç

Arçelik yetkili satıcılarından alınan Prosmart Inverter motorlu çamaşır makinesi modellerinde uygulanacaktır. 10 yıl garanti sadece motor için geçerlidir.

Arçelik Kurutma Makinelerinde 30 Güne Kadar Koşulsuz İade Garantisi!

Kampanya 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında Arçelik Yetkili Satıcıları ve www.arcelik.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. İade hakkının kazanılması için satın alımın 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında, nakliye veya montajının ise 30 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Kurutma makinenizden memnun kalmadığınız takdirde 30 güne kadar koşulsuz para iade hakkınız olacaktır.

Arçelik ile Hayatınızda Yenilik Var ÖTV Yok!


ÖTV indiriminde son gün 30 Haziran.

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar arcelik.com.tr ve Arçelik Mağazalarında geçerlidir. 

5 Program ve Üzeri Bulaşık Makinesi Alımına Tost Makinesinde Fırsat!


5 Program ve Üzeri Bulaşık Makinesi Alımında K 2385 TG Tost Makinesi 479 TL Yerine Sadece 379 TL.

Kampanya 30 Nisan 2019'a kadar Arçelik Mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Arcelik.com.tr'den yapılan alışverişlerde indirimden yararlanmak için, Bulaşık Makinesi ürününün yanında K 2385 TG Tost Makinesinin de sepete eklenmesi gerekmektedir. Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm Televizyonlarda Büyük İndirim Arçelik'ten! 


Fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya soğutucu ürünlerinden birini alana Arçelik televizyonda anında 400 TL indirim.

Kampanya tüm Arçelik ve Grundig TV’lerde geçerlidir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik’ten beyaz eşya alımlarınızda tüm televizyonlarda geçerli 400 TL indirim uygulacaktır. Bu kampanya 1 adet beyaz eşya ve televizyonun birlikte alımında geçerlidir. Farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Ankastre ürün grubu, 6233 ve 6343 model bulaşık makinesi, 7103 D model çamaşır makinesi kampanyaya dahil değildir. 1- 30 Nisan tarihleri arasında Bonus kart ile 3.000 TL altındaki TV alımlarında peşin fiyatına 9 taksit, 3.000 TL ve üzerindeki tüm televizyon modellerinde Koçfinans tüketici kredisi ile peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sunulmaktadır. Koçfinans günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Hayalindeki Arçelik Ürününe Şimdi Kavuş!

Koçfinans KrediDakik ile beyaz eşyadan elektroniğe, küçük ev aletlerinden ankastreye kadar hayalinizdeki Arçelik ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Üstelik %0 faiz fırsatıyla ve kredi kartı limitinizi doldurmadan alışverişlerinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Şimdi Koçfinans KrediDakik'e ONLINE BAŞVURUNUZU yapın, talebiniz hemen değerlendirilsin, ön onaylı kredi tutarınızı anında öğrenin. Kampanya, ürünlerin liste fiyatlarında geçerlidir.

ARÇELİK

Yardımve Destek