Isıtma Soğutma Kampanyaları

Klima kampanyaları, kombi kampanyaları, termosifon kampanyaları ve şofben kampanyalarımıza bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Inverter klima, yoğuşmalı kombi, elektrikli termosifon ya da elektrikli şofben modellerimize göz atabilir, en uygun fiyatları yakalayabilirsiniz.

Kategori

ARÇELİK'TEN INVERTER KLİMA ALANA 1 YILLIK SU ARITMA ABONELİĞİ HEDİYE!

 

Arçelik’ten alacağınız Inverter klima modellerinde 36 ay taahhüde karşılık 1.968 TL değerinde 1 yıllık su arıtma aboneliği hediye!

17 Ağustos – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarından veya arcelik.com.tr sanal mağazasından Inverter klima satın alan müşteriler yaralanabilecektir. Müşterilerin 5 Ekim tarihine kadar klimalarını Arçelik Yetkili Servisleri aracılığı ile teslim alması gereklidir.  Kampanyaya kurumsal satışlar dahil değildir. Her müşteri en fazla 1 kez kampanya indiriminden yararlanabilir.  İndirimden faydalanabilmek için 0850 210 0 888 numaralı Arçelik Çağrı merkezini aranması ve Arçelik tarafında müşteriye gönderilen kampanya kodunun iletilmesi gereklidir.  Kampanya kodları Arçelik tarafından müşterilere SMS ile gönderilecektir. Kampanya tüm Türkiye’de geçerlidir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  Kampanya 2.000 adet Su Arıtma Cihazı satışı ile sınırlıdır. Ön keşifte, şehir şebeke suyunun 350 ppm altında olması  ve  kuyu suyu olmaması kampanyadan yararlanmak için önşarttır.

ARÇELİK KLİMALARLA EVİNİZ SERİNLERKEN İÇİNİZ RAHAT EDER

Arçelik Ekolojik Inverter Klima sadece 2.799 TL!
Üstelik peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla.*

 

*1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Bonus üye iş yeri Arçelik mağazalarında 3 taksite +3 ek taksit, 4-14 taksitler arasına +4 ek taksit fırsatı sunulmaktadır. Detaylı bilgi için: www.bonus.com.tr

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  444 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.