Küçük Ev Aletleri Kampanyaları

Küçük ev aletleri kampanyalarımızı ve küçük ev aletleri setlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Kahve makinesi, mikser, çay makinesi, tost makinesi, mutfak robotu, ütü, süpürge ve daha birçok modellerle oluşturduğumuz küçük ev aletleri kampanyalarından ihtiyacınıza uygun olanını seçebilirsiniz.

Kategori

Milyonların Sevgilisi Şimdi Yenilendi!
YENİ ARÇELİK TELVE

3 boyutlu pişirme sağlayan Yeni Arçelik Telve, gerçek bol köpüklü közde kahve lezzeti, 6 fincana kadar kahve kapasitesi ile şimdi yeni tasarımıyla.

Lansmana özel fiyatı 1.199 TL.

Arçelik Imperium® SilentPro Alana K 3300 Beyaz Mini Telve Hediye!

1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Arçelik mağazaları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Stoklarla sınırlıdır.

ARÇELİK’TEN KÜÇÜK EV ALETİ ALANA, 2. ÜRÜN %50 İNDİRİMLİ!

Kampanya 1 Mayıs-30 Haziran 2019 tarihleri arasında arcelik.com.tr'de ve Arçelik Mağazalarında geçerlidir. Kampanyaya elektrikli süpürge, Türk kahvesi makinesi, buhar jeneratörlü ütü, su sebilleri, kıyma makinesi, fritöz ve profesyonel mutfak makineleri dahil değildir. Kampanyaya dahil satın alınan ürünler içindeki en uygun fiyatlı ürünün tavsiye edilen peşin fiyatı üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. Bu kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez. Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Türk Kahvesine Profesyonel Yenilik ARÇELİK TELVE PRO!

 • 30 Gün içinde koşulsuz iade garantisi
  Tek seferde 9 fincana kadar pişirme kapasitesi
  İndüksiyon ısıtıcı sayesinde art arda standart lezzet
  CookSensePro teknolojisi ile her seferinde aynı köpük kalitesi
  5 L paslanmaz çelik su tankı
  İnoks gövdesiyle şık tasarım

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir.

KÜÇÜK EV ALETLERİ BİR ARADA ÇOK ÖZEL FİYAT AVANTAJIYLA.

Pembe Mutfak Seti ve Süpürge 2.575 TL Yerine 1.849 TL!

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. 1.699 TL ürünlerin birlikte alımında geçerli perakende peşin fiyatıdır. Farklı kampanyalar ile birleştirilemez.

Servise Kadar Zahmet Etmeyin, Biz Geliriz!

Arçelik küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgenizde bir sorun yaşarsanız, şimdi çözümü evinizde bulacaksınız. Arayın 444 0 888’i, servis uzmanlarımız evinize gelsin, rahatınız bozulmadan probleminiz tamir edilsin. Tüm küçük ev aletlerinde ve tüm süpürge modellerinde geçerlidir.

Üstelik garanti kapsamındaki küçük ev aletleri ve süpürgelerde evlere servis hizmetimiz ücretsiz. 

Arçelik'te Tüm Ütüler 30 Gün İçinde Koşulsuz İade Garanti Fırsatıyla!

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar Arçelik mağazalarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

ARÇELİK

Yardımve Destek