Ankastre Kampanyaları

Bu sayfada ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre davlumbaz, ankastre bulaşık makinesi, ankastre çamaşır makinesi, ankastre buzdolabı, ankastre aspiratör kampanyalarımızı bulabilirsiniz. En uygun ankastre fiyatları , ankastre set fiyatları ve ankastre kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

ANKASTRE SETLERDE ÖZEL FİYATLAR

 

Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Arçelik'ten ankastre ürünler!

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK ANKASTRE SETLERDE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!
 

Seçili ankastre 3’lü set alımında 450 TL değerinde küçük ev aletlerinden biri hediye ya da 40” ve üzeri TV’ler 450 TL indirimle sizleri bekliyor!

Kampanya 1-31 Mayıs tarihleri arasında tüm dijital saatli ankastre fırınlar, tüm cam yüzeyli ocaklar, önden kontrollü ocaklar ve piramit tipi davlumbazlar hariç davlumbazların birlikte alımına Arçelik mağazaları ve arcelik.com.tr’de geçerlidir. Küçük ev aleti ve süpürge modellerinde tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 450 TL indirim yansıtılacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 40” ve üzeri TV’lerde geçerlidir. Bu kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.