Elektronik Kampanyaları

Bu sayfada Arçelik marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, Alcatel, General Mobile ve Huawei markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

ARÇELİK'TEN BİR İLK! TÜRKİYE'NİN İLK 4K ALL IN ONE TV'Sİ ARÇELİK'TE.

Neden All in One TV?
Kutusuz
, kablosuz ve tek bir kumandayla kontrol edilebilen zengin içeriğe sahip televizyon deneyimine sahip olun.

Üstün renk deneyimi sunan Nano Colour televizyonlarımızla, Digiturk spor, dizi, film ve 4K yayınların keyfini çıkarın.

Beinconnect sayesinde dilediğiniz zaman izleyin.

Televizyona entegre edilecek özel bir modül sayesinde, Digiturk kanallarına, ek bir kutuya, özel Digiturk kumandasına ihtiyaç olmadan, televizyonunuzdan direkt ulaşabileceksiniz.

Paketli fiyatlar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

55'' ve Üzeri ARÇELİK ALL IN ONE TV Alana 1 Yıllık Digiturk Paketi Hediye!

28 Şubat 2019 tarihine kadar 55" ve üzeri (A55L 8840 5B, A55L 8840 5W, A55L 9880 5S, A65L 9880 5S, A55L OLED 9890 5B, A65L OLED 9890 5B) Arçelik 4K All in One TV alımlarında 420 TL değerindeki 1 Yıllık Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi hediye edilmektedir.


28 Şubat kampanya bitimine kadar Digiturk üyeliği için yapılan başvurularda, Spor Toto Süper Lig 2018-19 sezonu sonuna kadar geçerli aylık 129 TL değerindeki Digiturk Sporun Yıldızı Paketi hediye edilecektir.

Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

Herkes İçin Bir iPhone Var! Şimdi Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı İle.


Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Belirtilen teklif iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için oluşturulmuştur, diğer modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Yeni Yıl Hediyeniz Arçelik'ten! 


2019 Aşkına Beyaz Eşya, Ankastre Fırın veya Televizyon Ürünlerinden Herhangi 3'ünü Alana Telve Hediye.

28 Şubat 2019 tarihine kadar Arcelik.com.tr ve Arçelik Mağazalarında geçerli olan kampanyaya, 570465 MB kodlu buzdolabı, 6233 ve 6343 kodlu bulaşık makinesi, 7103 D kodlu çamaşır makinesi ürünleri dahil değildir. World'e özel +6 taksit kampanyası TV ürünlerinde geçerli değildir. Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Arçelik Televizyonlarda ÖTV Yok, Peşin Fiyatına 9 Taksit Var! 


Üstelik Tüm Televizyonlar 2018 Fiyatlarıyla ve Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatıyla.

ÖTV Bizden kampanyası 1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Arçelik Mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. 1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında World ile 3000 TL altındaki TV alımlarına Arçelik Mağazalarında peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sunulmaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Yepyeni Huawei'ler! Alması Peşin Ödemesi Taksitle.


Peşin Fiyatına 6 veya 12 Taksit ile. Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Belirtilen teklif Huawei P20 Lite, Huawei P Smart, Huawei Mate 20 Lite, Huawei Mate 20 Pro ve Huawei P20 Pro ve Huawei P Smart 2019 modelleri için oluşturulmuştur, diğer modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

General Mobile Cep Telefonlarında 500 TL'ye Varan İndirim Fırsatı!


Sevginizi 500 TL'ye Varan İndirimle Konuşturun!

Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Belirtilen Teklif General Mobile GM8, General Mobile GM8 Go ve General Mobile GM9 Pro modelleri için oluşturulmuştur. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Samsung'un En Çok Satan Modelleri Peşin Fiyatına 12 Taksitle!


Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Belirtilen teklif Samsung Galaxy J2 Core,  Samsung Galaxy J4+, Samsung Galaxy J6+, Samsung Galaxy A750, Samsung Galaxy A6+, Samsung Galaxy A9, Samsung Galaxy J8, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Plus ve Samsung Galaxy Note 8 modelleri için oluşturulmuştur, diğer modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Arçelik ve Grundig 40'' Üzeri TV'lerde Büyük Fırsat! 


40'' ve Üzeri Arçelik ve Grundig TV Alımlarınızda GSB 910 Soundbar 599 TL yerine sadece 299 TL.

Bu kampanya Arçelik ve Grundig 40'' ve üzeri tüm smart televizyonlarda geçerlidir. Bu ürünlerin alımlarında, GSB 910/810 soundbar ses sistemi tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 300 TL indirimli alınabilecektir. İndirim, 40'' ve üzeri TV ve GSB 910/810 soundbar ses sistemi'nin sepete atılması ile sepette uygulanır. Kampanya diğer paro kampanyaları ile birleştirilemez ve paro kampanyası geçerli olan televizyon modellerinde geçerli değildir. 28 Şubat 2019 tarihine kadar arcelik.com.tr'de geçerlidir.

Hey Asista!

Arçelik Asista evinizin akıllı asistanı olmaya hazır.

Asista Türkçeyi doğal dil olarak algılama teknolojisi sayesinde Asista sizi dinler, anlar ve isteklerinizi yerine getirir. 

Yol bulma, hava durumu öğrenme, müzik dinleme, e-posta okuma, masal anlatma gibi ürünün çeşitli özellikleri sayesinde sürekli büyüyen ve hayatın her noktasına dokunan uygulamaları barındıran bir ekosistem yaratır.

Partnerler: Yandex, Karnaval, Power, Meddah, TRT World, Hürriyet, Ekşisözlük, THY, Uber, Outlook, Gmail, Mucize Lezzetler, Philips Hue, Cosa, Arçelik Smart TV (yakında), MeditationApp (yakında), Zomato (yakında), Sinemia (yakında), Mutlubiev (yakında) 

Üzerindeki 4’lü mikrofon düzeni sesin ne yönden geldiğini anlar, yankıyı azaltıp gürültüyü bastırarak sesli komutun doğru algılanmasını sağlar. Her yönden 360 derecede 5 metre uzaklığa kadar sizi dinler ve sesli komutları algılar.

ING Bank İhtiyaç Kredisi ile Alışveriş

Anlaşmalı Arçelik mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ING Bank ihtiyaç kredisi için online başvuru uygulamasını kullanabilirsiniz. ING Bank günün koşullarına göre uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurunuz.

ARÇELİK

Yardımve Destek