ELEKTRONİK

Bu sayfada Arçelik marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, LG ve General Mobile markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

12 Saatlik İndirim!
Diamond TV Modelleri ile 18.000 ve 24.000 BTU Klimalara Sepette Anında %15 İndirim

Kampanya akşam 20.00 ile sabah 08.00 saatleri arasında; www.arcelik.com.tr’de, sadece Arçelik ürünlerinde geçerlidir. Son tarih 31 Ağustos!

kampanyalı ürünler

Arçelik TV Alanlara
Özel Kaçırılmayacak
Digiturk Fırsatı!


Arçelik UHD TV ve Digiturk Sporun Yıldızı Paketi bir arada sadece 282 TL’den başlayan 12 ay taksit avantajıyla!

282 TL taksit tutarı A40L 8840 5B modeli ve 1 yıllık Digiturk Sporun Yıldızı paketi’nin 12 ay taksit tutarının toplamıdır. Bu kampanya baska bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya 31 Ağustos tarihine kadar Arçelik Mağazalarında Arçelik ve Grundig TV'lerde geçerlidir.

Kampanyalı ürünler

Hey Asista!

Arçelik Asista evinizin akıllı asistanı olmaya hazır.

Asista Türkçeyi doğal dil olarak algılama teknolojisi sayesinde Asista sizi dinler, anlar ve isteklerinizi yerine getirir. 

Yol bulma, hava durumu öğrenme, müzik dinleme, e-posta okuma, masal anlatma gibi ürünün çeşitli özellikleri sayesinde sürekli büyüyen ve hayatın her noktasına dokunan uygulamaları barındıran bir ekosistem yaratır.

Uygulama İçerik sağlayıcıları: Mucize Lezzetler, BiSU, Yandex, Karnaval, Power FM, Meddah, Philips Hue, Outlook, Gmail, TRT World, THY (çok yakında), Cosa (çok yakında)

Üzerindeki 4’lü mikrofon düzeni sesin ne yönden geldiğini anlar, yankıyı azaltıp gürültüyü bastırarak sesli komutun doğru algılanmasını sağlar. Her yönden 360 derecede 5 metre uzaklığa kadar sizi dinler ve sesli komutları algılar.

Grundig TV'lerde Büyük Fırsat!

49'' MOSKOVA UHD SMART LED TV + GSB 910 SOUNDBAR birlikte 3.499 TL yerine sadece 2.749 TL.

Bu kampanya 40” ve üzeri tüm Grundig/Arçelik UHD televizyonlarda geçerlidir. Bu ürünlerin alımlarına GSB 910/810 soundbar ses sistemi tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 200 TL indirimli; MR 8000 Fine Arts Multiroom ev sinema sistemi ise tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 300 TL indirimli alınabilecektir. Kampanya 31 Ağustos 2018 tarihine kadar Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Her müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyalı ürünler

Akıllı Telefon Alımınıza Bluetooth Hoparlörlerde İndirim!


Grundig Bluetooth hoparlörlerde 100 TL ve 50 TL indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 31 Ağustos 2018 tarihine kadar tüm Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr 'de, tüm akıllı telefonlar ile GSB 710, 720, 730, 750 ve 150 serilerinin aynı faturada birlikte alınması koşuluyla geçerlidir. Kampanya akıllı telefon ve bluetooth hoparlörlerin bayi stokları ile sınırlı olup, açığa satış yapılamaz. Kampanya kapsamında akıllı telefon satın alan müşteriler, aynı faturaya GSB 710 veya GSB 720 bluetooth hoparlör modellerinden herhangi birini ekletmeleri durumunda, ilgili hoparlör modellerinin Temmuz ayı tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatları üzerinden 50 TL , GSB 150, GSB 730, GSB750 bluetooth hoparlör modellerinden herhangi birini ekletmeleri durumunda, ilgili hoparlör modellerin Temmuz ayı tavsiye perakende fiyatları üzerinden 100 TL indirim alacaklardır. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan bir kez ve 1 adetle sınırlı olarak yararlanabilir. Toplu satışlar kampanya kapsamı dışındadır. Aynı faturada 1 adetten fazla akıllı telefon alımında faturaya eklenecek GSB serisi hoparlörlerden maksimum 1 adedi için indirim uygulanacaktır. İndirimli olarak verilen bluetooth hoparlörün iadesi durumunda ürünün birlikte satıldığı akıllı telefon beraberinde iade alınır. Kısmi iade yapılamaz. Revizyonlu Grundig bluetooth hoparlörler ve revizyonlu akıllı telefonlarda geçerli değildir.

Kampanyalı ürünler

ARÇELİK

Yardımve Destek