Elektronik Kampanyaları

Bu sayfada Arçelik marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, Alcatel, General Mobile ve Huawei markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

ARÇELİK'TEN CEP TELEFONLARINDA İNDİRİM FIRSATI!

 

Seçili cep telefonlarına özel indirimlerle sahip olun

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. 

ARÇELİK'TEN CEP TELEFONU ALANA HYPERGEAR ÜRÜNLERİNDE %20 İNDİRİM!

 

Kampanya 31 Temmuz tarihine kadar yetkili satıcılarımız ve arcelik.com.tr’de geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. 

ARÇELİK'TEN 43" FHD TV'DE BÜYÜK FIRSAT!

 

Kampanya 1-8 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK TELEVİZYONUNUZUN YANINDA QUICK & SHINE TV EKRAN TEMİZLEYİCİ HEDİYE!

 

Kampanya 1-15 Temmuz tarihleri arasında arcelik.com.tr'de geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK'TEN SEÇİLİ 55" VE ÜZERİ 4K TV ALIMINA TABLET HEDİYE!

 

Kampanya 4-10 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.  Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  444 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.