Elektronik Kampanyaları

Bu sayfada Arçelik marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, Alcatel, General Mobile ve Huawei markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

ARÇELİK 49’’ 4K UHD SMART TV’LER SADECE 2.999 TL!

ÜSTELIK PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT FIRSATIYLA!

1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında, A49L 8860 5S / A49L 8850 5B ve A49L 8840 5B kodlu ürünlerin tavsiye edilen perakende satış fiyatı 2.999 TL’dir. 3.000 TL ve altındaki tüm televizyonlara World ile 9 taksit yapılmaktadır. Detaylı bilgi için: www.worldcard.com.tr

Çocuklara Özel Güvenli İçeriğiyle Pepee'nin Eğlenceli Dünyası Sadece Arçelik TV'lerde. 

Uyumlu Arçelik Smart TV alımlarında çocuklara özel Pepee Kumandası hediye!

Pepee TV kumandasının tavsiye edilen perakende fiyatı 99 TL'dir.

Şimdi Yeni Bir iPhone Zamanı.

Eski telefonunuzu getirin, babanıza 2.399* TL’den başlayan fiyatlarla yepyeni bir iPhone XR** hediye edin.

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar sadece Mağazalarda geçerlidir. Kampanyaya dahil bayilerle ve stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalı modeller ve kampanya koşulları için magaza yetkilisine başvurabilirsiniz. **Görselde belirtilen iPhone XR 64 GB teklifi iPhone 8 Plus 256 GB geri alımında geçerlidir. Ürünlerin hasarlı/hasarsız olması geri alım fiyatını degiştirir. Geri alım fiyatları ürün modeli ve kapasiteye göre değişkenlik gösterir. Arçelik kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değistirme yetkisine sahiptir.

ARÇELİK'TEN BİR İLK! TÜRKİYE'NİN İLK 4K ALL IN ONE TV'Sİ ARÇELİK'TE.

Neden All in One TV?
Kutusuz
, kablosuz ve tek bir kumandayla kontrol edilebilen zengin içeriğe sahip televizyon deneyimine sahip olun.

Üstün renk deneyimi sunan Nano Colour televizyonlarımızla, Digiturk spor, dizi, film ve 4K yayınların keyfini çıkarın.

Beinconnect sayesinde dilediğiniz zaman izleyin.

Televizyona entegre edilecek özel bir modül sayesinde, Digiturk kanallarına, ek bir kutuya, özel Digiturk kumandasına ihtiyaç olmadan, televizyonunuzdan direkt ulaşabileceksiniz.

Paketli fiyatlar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi ile Alışveriş

Anlaşmalı Arçelik mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ING Bank ihtiyaç kredisi için online başvuru uygulamasını kullanabilirsiniz. ING Bank günün koşullarına göre uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurunuz.

ARÇELİK

Yardımve Destek