Elektronik Kampanyaları

Bu sayfada Arçelik marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, Alcatel, General Mobile ve Huawei markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

EXXEN UYGULAMASI ŞİMDİ ARÇELİK SMART TV'LERDE!

EXXEN’de her gün yeni içerikler ve sürpriz formatlar sizleri bekliyor; Türkiye’nin sevilen oyuncuları ve beğenilen sanatçıları, en çok takip edilen sosyal medya fenomenleri ve gençleri peşinden sürükleyen Youtuber’lar… Zamanı geçmiş içerikler yerine özel ve orijinal içerikler… Geniş kitlelere hitap eden, ödüllü oyuncuların olduğu diziler… Türkiye’de daha önce yapılmamış yarışmalar, showlar ve eğlence programları… Türkiye’de büyük ses getirmiş belgesel ve biyografilerin yaratıcılarından EXXEN’e özel içerikler… Çocuklara özel sadece EXXEN için üretilmiş çizgi film, dizi ve animasyonlar… Gençlerin sevgilisi yıldızlar, beğeniyle izleyecekleri birbirinden farklı içerikler ve çok daha fazlası sadece EXXEN’de!

 

Exxen uygulamasına erişilebilecek güncel modellerimize Ürünleri İncele diyerek ulaşabilirsiniz.

Ayrıca belirtilen eski TV modellerinde de online güncelleme ile Exxen uygulamasına erişilebilir; A32/40/43 A 670 A, A43/50/55/65 A 850 B, A49/55/65 A 950, A55/65 OLED 9900 5B, A43/49/55/65 A 8900 5A

TELEVİZYONDA BİR İLK YAŞANACAK!
TÜRKİYE FİNALDE, TELEVİZYON BEDELLERİ İADE!
 
 • Kampanya 1 Mayıs 2021 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Arçelik mağazalarından ve arcelik.com.tr sanal mağazasından yapılacak 50 inç ve üzeri boyutta Arçelik/Grundig markalı Led Tv alışverişlerinde geçerlidir. 
 • Kampanya 10.000 adet Led Tv ile sınırlıdır. 
 • Kampanyaya dahil Led Tv modellerinden alan müşterilerimize Arçelik’ten kampanya kayıtlanma bilgilerini içeren SMS gönderimi yapılacaktır. 
 • Son kayıt tarihi 10 Haziran 2021'dir.
 • Satın alınan televizyon modelini kampanyaya tanımlamak için tıklayınız.

EĞLENCE VE TEKNOLOJİ ARÇELİK ANDROID TV'LERLE EVİNİZDE!

Üstelik Arçelik Android TV'lerde 30 gün içinde koşulsuz iade garantisi!

 

"TÜRKİYE FİNALDE TELEVİZYON BEDELLERİ İADE!" kampanyasında 30 güne uzatılmış iade hakkı geçersiz kalacak ve standart iade uygulaması geçerli olacaktır. 

30 gün koşulsuz iade hakkından yararlanmak için 31 Mayıs 2021’e kadar alım yapılmalı ve aynı ay içerisinde montaj kaydı açılmış olmalıdır. Ürün montaj tarihinden itibaren 1 ay  içinde iade edilebilir. Hediye/promosyon olarak alınan ürünler, çeyizlik ürünler ve ticari amaçlı alanlarda kullanılan ürünler kampanyaya dahil değildir. Ürünün tüm aksesuarları, faturası ve belgeleri eksiksiz olmalı ve ürün kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte iade alınmalıdır. Üründe tüketici kullanım hatasından oluşan bir problem olmamalıdır. Montajlı ürün olduğu için yetkili servis ürünü müşteri evinden iade alır ve Arçelik tarafından ücret iadesi gerçekleşir.

ARÇELİK'TEN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL FIRSAT!

Kampanya 5 - 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.  Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK TV'LERDE KDV BİZDEN!

 

ÜSTELİK A MİLLİ FUTBOL TAKIMIMIZ FİNALDE, 50'' VE ÜZERİ 4K TV BEDELLERİ İADE!

Kampanya 1-16 Mayıs tarihleri arasında Arçelik ve Grundig markalı seçili ürünlerde geçerlidir. Milli Takım kampanya detayı için ‘’Kampanyalar’’ sayfasını inceleyin. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.