ELEKTRONİK

Bu sayfada Arçelik marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, LG ve General Mobile markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

Grundig TV'lerde büyük fırsat!

49'' MOSKOVA UHD SMART LED TV + GSB 910 SOUNDBAR birlikte 3.499 TL yerine sadece 2.749 TL.

Bu kampanya 40” ve üzeri tüm Grundig/Arçelik UHD televizyonlarda geçerlidir. Bu ürünlerin alımlarına GSB 910/810 soundbar ses sistemi tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 200 TL indirimli; MR 8000 Fine Arts Multiroom ev sinema sistemi ise tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 300 TL indirimli alınabilecektir. Kampanya 30 Haziran tarihine kadar tüm Arçelik mağazaları ve arcelik.com.tr'de geçerlidir. Her müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Şimdi iPhone'lar Powerbank hediyesiyle cebinizde!

Kampanya 1.500 adet stokla sınırlı olup 1-30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya tüm iPhone modelleri dahildir. Verilecek olan Powerbank hediyesinin modeli 2BB132S ttec PowerSlim 5.000 mAh Siyah Taşınabilir Şarj Aleti ‘dir. Arçelik kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar Arçelik mağazalarında geçerlidir.

Teknolojinin son harikaları, sizi çok heyecanlandıracak fiyatlarla Arçelik'te!

Karne hediyesi, Babalar Günü sürprizi veya Dünya Kupası heyecanı için hemen bir Arçelik'e gelin, çok özel fırsatları kaçırmayın.

Arçelik’ten iPhone alan herkese Apple TV’de indirim!

Arçelik'ten iPhone alanlar için Apple TV 32 GB sadece 699 TL!

Kampanya 1-30 Haziran tarihlerinde tüm iPhone modellerinde geçerlidir. İndirimli olarak verilecek ürün MGY52TZ/A kodlu Apple TV 32 GB modelidir. Ürünün indirimsiz tavsiye edilen peşin fiyatı 819 TL’dir. Belirtilen indirimden yararlanabilmek için müşterinin Arçelik mağazalarından iPhone modellerinden alışveriş yapması gerekmektedir. Arçelik kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

 

İster karne ister Babalar Günü hediyesi, cep telefonu alana ayda 9,90 TL’ye tablet!

Cep telefonu alana Tabletlerde indirim fırsatı.

Kampanya 1-30 Haziran tarihleri arasında tüm cep telefonu modellerinde geçerlidir. Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Belirtilen teklif Alcatel Pixi 4 7’’ tablet için 24 ay taksit için oluşturulmuştur, diğer modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. KDV dahil tavsiye edilen peşin fiyatlar üzerinden ING Bank tarafından bireysel faiz oranı ile hesaplanmış taksitlerdir. ING Bank kredisinin toplam maliyet oranı %2,09 yıllık toplam maliyet oranı %25,06 olmaktadır. Belirtilen tutarlarda yuvarlamalar sebebiyle küçük farklılıklar olabilir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Arçelik kampanyayı değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı utar. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Dünya Kupası'nı 4K izlemek için 4 yıl daha bekleyemem diyenler... KALP KALBE KARŞI!

Arçelik 4K UHD TV'ler 1.999 TL'den Başlayan Fiyatlarla!
 

Kampanya 30 Haziran'a kadar Arçelik mağazalarında ve Arcelik.com.tr'de geçerlidir.

 

Akıllı Telefon Alımınıza Bluetooth Hoparlörlerde İndirim
 

100 TL ve 50 TL indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr’de geçerlidir. Tüm Akıllı telefon ile GSB 710, 720, 730, 750 ve 150 serilerinin aynı faturada birlikte alınması koşuluyla geçerlidir. Kampanya kapsamında Akıllı telefon satın alan müşteriler, aynı faturaya GSB 710 veya GSB 720 Bluetooth Hoparlör modellerinden herhangi birini ekletmeleri durumunda, ilgili hoparlör modellerinin Ocak tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatları üzerinden 50 TL , GSB 150, GSB 730, GSB750 Bluetooth Hoparlör modellerinden herhangi birini ekletmeleri durumunda, ilgili hoparlör modellerin Ocak Tavsiye perakende fiyatları üzerinden 100 TL indirim alacaklardır. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan bir kez ve 1 adetle sınırlı olarak yararlanabilir. Aynı faturada 1 adetten fazla akıllı telefon alımında faturaya eklenecek GSB serisi hoparlörlerden maksimum 1 adedi için indirim uygulanacaktır. İndirimli olarak verilen Bluetooth hoparlörün iadesi durumunda ürünün birlikte satıldığı akıllı telefon beraberinde iade alınır. Kısmi iade yapılamaz

ARÇELİK

Yardımve Destek