Elektronik Kampanyaları

Bu sayfada Arçelik marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, Alcatel, General Mobile ve Huawei markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

Tüm Televizyonlarda Büyük İndirim Arçelik'ten! 


Fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya soğutucu ürünlerinden birini alana Arçelik televizyonda anında 400 TL indirim.

Kampanya tüm Arçelik ve Grundig TV’lerde geçerlidir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik’ten beyaz eşya alımlarınızda tüm televizyonlarda geçerli 400 TL indirim uygulacaktır. Bu kampanya 1 adet beyaz eşya ve televizyonun birlikte alımında geçerlidir. Farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Ankastre ürün grubu, 6233 ve 6343 model bulaşık makinesi, 7103 D model çamaşır makinesi kampanyaya dahil değildir. 1- 30 Nisan tarihleri arasında Bonus kart ile 3.000 TL altındaki TV alımlarında peşin fiyatına 9 taksit, 3.000 TL ve üzerindeki tüm televizyon modellerinde Koçfinans tüketici kredisi ile peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sunulmaktadır. Koçfinans günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

ARÇELİK'TEN BİR İLK! TÜRKİYE'NİN İLK 4K ALL IN ONE TV'Sİ ARÇELİK'TE.

Neden All in One TV?
Kutusuz
, kablosuz ve tek bir kumandayla kontrol edilebilen zengin içeriğe sahip televizyon deneyimine sahip olun.

Üstün renk deneyimi sunan Nano Colour televizyonlarımızla, Digiturk spor, dizi, film ve 4K yayınların keyfini çıkarın.

Beinconnect sayesinde dilediğiniz zaman izleyin.

Televizyona entegre edilecek özel bir modül sayesinde, Digiturk kanallarına, ek bir kutuya, özel Digiturk kumandasına ihtiyaç olmadan, televizyonunuzdan direkt ulaşabileceksiniz.

Paketli fiyatlar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

49'' ve Üzeri ARÇELİK ALL IN ONE TV Alana 1 Yıllık Digiturk Paketi Hediye!

30 Nisan 2019 tarihine kadar 49" ve üzeri (A49L 8840 5W, A49L 8840 4W, A55L 8840 5B, A55L 8840 5W, A55L 9880 5S, A65L 9880 5S, A55L OLED 9890 5B, A65L OLED 9890 5B) Arçelik 4K All in One TV alımlarında 420 TL değerindeki 1 Yıllık Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi hediye edilmektedir.

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

Lansmana Özel Asista Fırsatı! 


Arçelik Akıllı Ev Asistanı - Asista Lansmana Özel 1.299 TL Yerine Sadece 899 TL!

Kampanya Arçelik Mağazalarında ve arcelik.com.tr'de 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş., kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

General Mobile Cep Telefonlarında 500 TL'ye Varan İndirim Fırsatı!


Tüm dünya için Türkiye'de üretiliyor.

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Belirtilen Teklif General Mobile GM8, General Mobile GM8 Go ve General Mobile GM9 Pro modelleri için oluşturulmuştur. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Arçelik'te HERKES İÇİN Bir iPhone Var.

Liquid Retina ekrana ve FaceID'ye sahip iPhone XR peşin fiyatına 6 taksitle Arçelik Mağazalarında!

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteligindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Kampanyaya dahil modeller ve fiyatları için magaza yetkilisine basvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlasmalı Arçelik magazalarında geçerlidir. ING Bank günün kosullarına göre kampanyaya uygun görmedigi kredi basvurularını onaylamama ve kredi degerlendirme kosulları çerçevesinde gerekli gördügü durumlarda ilgili basvuruları subeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi basvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.S.’nin herhangi bir sorumlulugu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için magaza yetkilisine basvurabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi ile Alışveriş

Anlaşmalı Arçelik mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ING Bank ihtiyaç kredisi için online başvuru uygulamasını kullanabilirsiniz. ING Bank günün koşullarına göre uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurunuz.

ARÇELİK

Yardımve Destek