İndirime Kalan Süre
Gece Sürprizi indirimlerinden Çarşamba günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
5 ürün listelendi.

Mutfak Televizyonu

6 Serisi A40 D 695 B / 40" FHD Smart
Full HD TV

 • Dolby Digital Ses : Var
 • Çözünürlük : FULL HD
 • İnç/Ekran Boyutu : 40'/100 cm
13.599 TL
Buzdolabı + TV 2’li çeyiz seti fırsatı

5 Serisi A40 D 560 B / 40" FHD Uydu Alıcılı
Full HD TV

 • Dolby Digital Ses : Var
 • Çözünürlük : FULL HD
 • İnç/Ekran Boyutu : 40'/100 cm
10.999 TL
5'li Çeyiz Paketi Alımına 10.999 TL İndirim !

5 Serisi A32 D 560 B /32" HD Uydu Alıcılı
LED & LCD TV

 • HDMI Girişi : 2
 • Çözünürlük : HD
 • İnç/Ekran Boyutu : 32'/80 cm
7.549 TL
5'li Çeyiz Paketi Alımına 10.999 TL İndirim !

6 serisi A32 D 695 B /32" HD Smart
Android TV

 • Android İşletim Sistemi : GB
 • Çözünürlük : HD
 • İnç/Ekran Boyutu : 32'/80 cm
 • Dolby Digital Ses : Var
10.499 TL
5'li Çeyiz Paketi Alımına 10.999 TL İndirim !
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Mutfak Televizyonu: Mutfakta Eğlence ve Bilgi Kaynağı

Günün önemli bir bölümünü geçirdiğimiz mutfak, vaktin sadece yemek yiyerek geçirildiği bir bölüm olmaktan çıktı. Evin önemli bir bölümü hâline gelen mutfaklar, günümüzde net bir biçimde yaşam alanı sınıflandırmasına dahil ediliyor. Bu nedenle mutfak araç gereçleri, modellerden renklerine varıncaya kadar pek çok detayıyla ayrı birer tasarım unsuru. Bunu en net şekilde ankastre veya beyaz eşya çeşitlerinde görebiliriz. Hepsi sahip oldukları detaylar ile mutfağın dekorasyonuna katkı sunacak şekilde tasarlanıyor. Mutfak günümüzde o kadar önemli ki ev teknolojileri için geliştirilen ürünlerin başında mutfakta kullanılan beyaz eşyalar geliyor.

 

Dolayısıyla hem evin hem de günün önemli bir parçası olan mutfak, TV kullanımının da kaçınılmaz olduğu bir yer. Her bütçeye uygun farklı televizyon modelleri arasından siz de mutfağınız için en uygun TV’ye sahip olabilirsiniz. Peki, mutfak için televizyon araştırırken nelere dikkat etmelisiniz?

Mutfak Televizyonu İçin Uygun Ekran Boyutları

Mutfakta kullanacağınız model, küçük ekranlı televizyon çeşitleri arasından seçilmelidir. Tabii bu öneri tezgah üstü veya mutfakta sehpa benzeri bir dekorasyon unsuruna yerleştirilmesi durumunda geçerlidir. Küçük televizyon modelleri arasından beğendiğiniz modelleri seçebilirsiniz. Örneğin 59 cm boyutuyla nispeten küçük sayılabilen 24 inç ekrana sahip modeller ile 32 inç televizyon modelleri, yer tasarrufu açısından uygun seçeneklerdir.

 

Eğer mutfağınız müsaitse ve duvara televizyon montajı yaptıracaksanız evde sinema keyfi yaşamanız için tasarlanan modellerden birini tercih edebilirsiniz. Ancak bu noktada duvara montaj yaptıracaksanız bu konuyu servis ekibine önceden bildirmenizi öneririz. Böylece gelen servis çalışanları yanlarında askı aparatı getirerek montaj işlemini gerçekleştirecektir.

 

32 inç televizyon modelleri arasında duvara monte edilerek kullanılmak üzere tasarlanan alternatifler mutfakta hem yer tasarrufu elde edilmesini sağlar hem de mutfağa şık bir görünüm kazandırır. Alanınız müsaitse 50 inç TV modelleri de mutfak için isabetli seçimler arasındadır.

Mutfak Televizyonu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak televizyonu seçerken dikkat etmeniz gereken çeşitli özellikler bulunur. Bunları şöyle listeleyebiliriz:

 
 • Mutfakta dokunmatik ekran TV kullanmak, pratiklik açısından zorlayıcı olabilir. Çünkü yemek yaparken veya bulaşık yıkarken yani eller ıslak ya da nemliyken dokunulması, cihazın performansını etkileyebilir.
 • Ses kalitesi olarak yüksek performans sunan modellere öncelik verebilirsiniz. Çünkü mutfaklar sesli alanlardır. Arçelik televizyonlar da ses sisteminde oldukça iddialıdır.
 • Pek çok modelde yer alan akıllı uzaktan kumanda özelliği sayesinde mutfakta cep telefonunuzu kullanarak televizyonunuzu yönetebilirsiniz. Bu kolay kullanım olanağı, sizi kumanda aramaktan kurtararak vakit ve enerji tasarrufu sunacaktır. Akıllı ev uygulamaları kullanmayı seviyorsanız televizyonunuza eşlik edecek HomeWhiz teknolojisine sahip diğer Arçelik ürünlerini veya ev otomasyonu için geliştirilen Akıllı Ev Teknolojileri ürünlerini de inceleyebilirsiniz.
 

Siz de mutfağınız için alternatif televizyon fiyatları arasında inceleme yapmak veya ekran boyutuna göre TV seçeneklerinizi araştırmak istiyorsanız Arçelik’te sizin için oldukça geniş seçenekler var.