Çamaşır makinesi ve kurutucunun üst üste kurulmasını istiyorum

Kurutma makinenizin kullanımı sırasında beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarla ilgili yapabilecekleriniz konusunda size bilgi vermek istiyoruz.

Çamaşır makinesi ve kurutma makinesinin kurulumunu üst üste konumlanacakları şekilde yaptırmak istiyorsanız; size aşağıda önereceğimiz adımlarla yardımcı olabiliriz.

Kurutma makinesini satın alırken veya yetkili servis sizi montaj randevusu almak için aradığında çamaşır ve kurutma makinelerinizin kurulumunu üst üste konumlanacak şekilde yaptırmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Çamaşır ve kurutma makinelerinin üst üste kurulum ücreti

İlk montajda ücretsiz yapılan işlemden, ikinci montaj veya montaj sonrası talep edildiğinde ücret alınmaktadır. Çamaşır makinesi kurutucudan sonra satın alındıysa kurulum ücreti alınmaktadır.

Kurutma makinesinin çamaşır makinesinin üstüne kurulabilme şartları

Çamaşır ve kurutma makinelerinin üst üste konumlanarak kurulabilmesi için her iki makinenin de Arçelik'e ait markalar olması gerekir. Bununla birlikte Arçelik markalı makinenin üstüne Grundig; Altus markalı makinenin üstüne Arçelik markalı makinelerin kurulmasında bir sakınca yoktur. Son olarak iki makinenin derinlik ölçülerinin aşağıdaki şartları sağlaması gerekir.

Örneğin; Kurutucu derinliği 54 cm ise : 45 cm, 49 cm, 50 cm, 54 cm, 60 cm, 62 cm derinliğe sahip çamaşır makinesi üzerine kurulabilir.
Kurutucu derinliği 54 cm ise : Çamaşır makinenizin derinliği 40 cm ise üzerine kurutucu kurulamaz.
Kurutucu derinliği 60 cm ise : 49 cm, 50 cm, 54 cm, 60 cm, 62 cm derinliğe sahip çamaşır makinesi üzerine kurulabilir.
Kurutucu derinliği 60 cm ise : 40 cm ve 45 cm derinliğe sahip çamaşır makinesi üzerine kurulamaz.
Daha Fazla Arayın