Connect kurulumunu nasıl yapabilirim?

Arçelik klimanızı uzaktan kontrol edebilmeniz için telefonunuza öncelikle Connect uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Ücretsiz olan bu uygulamayı Android için Google Play Store'dan, iPhone veya iPad için App Store‘dan indirin.

Yardım mı gerekli?

Probleminizi en güvenli ve hızlı şekilde birlikte çözebilir, servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Teknik Destek ve Servis Randevusu

Uygulamayı ilk açtığınızda, karşınıza çıkacak Kullanıcı Girişi ekranının sağ altındaki "Kayıt" sekmesine tıklayın. Açılan ekranda isim, soyisim, güncel e-posta adresi ve belirlediğiniz bir şifre ile üyelik işlemini tamamlayın. Bu işlemi yaparken mutlaka ürünün yanında olun.

Kullanıcı giriş ekranı

Connect uygulaması kullanıcı girişi

Kurulum sihirbazındaki yönergeleri takip ederek ev adını ve konumunu seçin. Akıllı telefonunuzdaki konum ayarları mutlaka öncesinde açılmış olmalıdır.

Kuruluma başlamak için kumandanızın "Enerji tasarrufu ve hızlı tuşlarına" 3 saniye basılı tutun. Klimanızın WiFi ışığı yanıp sönmeye başlayacaktır.

Kumandadaki tuşlar

Connect cihaz kurulumu

Telefon veya tabletinizin kablosuz ağlar menüsüne gidip KLİMA_XXX isimli ağa bağlanın. Uygulamaya tekrar dönüp devam düğmesine tıklayın.

Bağlanmasını istediğiniz internet bağlantısının ismini seçin ve internet bağlantınızın şifresini giriniz. Daha sonra "Kurulumu tamamla" düğmesine basarak işlemi sonlandırın. Bu adımdan sonra klimanızla uygulamanın bağlantısı tamamlanmış olacak.
 

Daha Fazla Arayın