Seramik ısıtıcı çalışmıyor

Seramik ısıtıcıyı uzaktan kumanda ile çalıştıyorsanız; ürünün fişini prizden çıkartıp tekrar takın. Üzerinde küçükten büyüğe çizgiler olan düğmeye basın, ürün bekleme moduna geçecektir. Sonrasında açma/kapama düğmesine bastığınızda ürün çalışmaya başlayacaktır.

Yardım mı gerekli?

Probleminizi en güvenli ve hızlı şekilde birlikte çözebilir, servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Teknik Destek ve Servis Randevusu

Hâlâ çalışmıyorsa ürünü açma-kapama düğmesinden kapatın. Fanın durmasını bekleyin. Fişi çıkarıp tekrar takın. Uzaktan kumanda üzerinde, küçükten büyüğe çizgiler olan güç düğmesine basın, ürün bekleme moduna geçecek. Açma-kapama düğmesine basarak ürünü çalıştırın.

Uzaktan kumandanın pili bitmiş olabilir. Pillerini değiştirerek yeniden çalıştırmayı deneyin.

Ürünün üzerinde ekran varsa; ürünün düz sert bir zemin üzerinde durması gerekir. Ürünün altında halı vb. nesne varsa kaldırın. Üzerinde küçükten büyüğe çizgiler olan güç düğmesine basarak en yüksek hıza getirin. Fan sesi gelmeye başlayacaktır. "+" tuşuna basarak sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.

Ürünün üzerinde ekran yoksa; ürünün düz sert bir zemin üzerinde durması gerekir. Ürünün altında halı vb. nesne varsa kaldırın. Üzerinde güneş işareti olan düğmeye basarak en yüksek hıza getirin. Fan sesi gelmeye başlayacaktır. Ayar düğmesini çevirerek sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.

Daha Fazla Arayın