Geniş Ürün Yelpazesi 

Quick & Shine Profesyonel Ev Temizliği ürünleri, ulaşmak istediğiniz temizliği en pratik haliyle size sunar. Türkiye’nin beyaz eşya uzmanları tarafından geliştirilen Quick & Shine ürünleri, makinelerinizin temizlik ve bakımını en doğru şekilde yaparak ömrünü uzatır, her zaman yüksek performansla çalışmasını sağlar.

Neden Q&S ürünlerini Tercih Etmeliyim?

Temizlik ve bakımını yapmak istediğiniz ürünlerin yüzey çeşitleri ve malzeme türleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Uygun malzemeler kullanılarak ürünlerinizin  temizlik ve bakımını yapmanız önemlidir. Uygun  ürünlerin kullanımı ile etkili temizlik ve bakım ile ürünlerinizin kullanım ömrünü  arttırabilirsiniz.

Quick&Shine ürünleri geniş ürün yelpazesiyle, makinelerinizin temizlik ve bakımının en doğru şekilde yapılmasında, zorlu yağ ve kirlerin çıkarılmasında, kireç oluşumunun engellenmesinde, inoks yüzeylerin leke bırakmadan temizlenmesinde vb. gibi bir çok alanda size yardımcı olur. Uygun malzemelerle yapacağınız temizlik ve bakım hem hayatınızı pratikleştirirken hem de temizliğini sağlamak istediğiniz ürünün uzun süreli kullanımına destek sağlar.

Bu nedenle ürünlerinizde temizlik ve bakım yaparken  kullanım  alanına, yüzey çeşidine uygun temizliğe yardımcı ürünler kullanılması önemlidir.

Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünler İçin Quick&Shine Ürünleri

Quick&Shine ürünlerini kullanarak tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerinizin iç temizliğini etkin bir şekilde yapabilirsiniz. Kolay kullanımı ve pratik çözümleriyle ürünlerinizde güvenle temizlik sağlamanın keyfini çıkartın! 

Inox Yüzeyler İçin Quick&Shine Ürünleri 

Tüm inox yüzeylerde durulamaya gerek kalmadan temizlik sağlayan Quick&Shine ürünleri temizlik sırasında en büyük yardımcınız olmaya aday! Inox yüzeyleri temizlemek için özel içeriğiyle üretilen, krem, sprey ve parlatıcı formlarında alternatif ürünler sunan Quick&Shine ürünleri pratikliğiyle temizlik süresini minimuma düşürürken size de temizlikten kalan zamanı değerlendirmek kalır.

Küçük Ev Aletleri İçin Quick&Shine Ürünleri

Mutfaklarımızın büyük yardımcıları küçük ev aletlerinin temizliğini ihtiyacınız olan Quick&Shine ürünü seçerek pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Oluşan çay ve kahve lekelerini Çay ve Kahve Leke Çıkarıcı kullanarak yok edebilir, Kireç Çözücü Tablet sayesinde kireç barındıran tüm ürünlerinizde güvenle temizlik sağlayabilirsiniz.

Elektronik Ürünler İçin Quick&Shine Ürünleri

Temizleyeceğiniz ekranın kapalı ve soğuk olduğundan emin olduktan sonra mikrofiber bez yardımıyla ürünlerinizde temizlik sağlayabilirsiniz. Quick&Shine Ekran Temizleyiciyi tüm tv, monitör, bilgisayar, tablet ve cep telefonu modellerinin ekranlarında güvenle kullanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Quick&Shine Ürünleri

Mikrofiber bez, koku kapsülleri, mutfak ve ev ürünlerinizin temizliği ve bakımında size yardımcı olacak Quick&Shine ürününü seçerek temizliği pratik ve etkili bir hale getirebilirsiniz. 

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.