Arçelik Su Arıtma Cihazı Aboneliği Yaptırmanız İçin 3 Neden

Arçelik Su Arıtma Cihazı Aboneliği Yaptırmanız İçin 3 Neden

Sağlığımız en önemli varlığımız, su ise ana yaşam kaynağımız. Tam da bu nedenle her gün yeterli miktarda su içmemiz şart. Tabii bunun yanı sıra tükettiğiniz suyun kalitesi de sağlığınız için oldukça önemli. Bu doğrultuda tercih ettiğiniz ambalajlı sular ise ne yazık ki sağlığınız için risk teşkil edebilir. Çünkü açılıp tüketilmeyi bekleyen ambalajlı sularda zamanla bakteri oluşumu görülebilir, ambalajlardaki BPA ve BHPF maddeleri suya salınım yapabilir1, 2, 3.

Durum böyle olunca temiz suya ulaşmanın pratik yolu olan su arıtma sistemlerini tercih etmek isteyebilirsiniz. İyi suyun güvencesi Arçelik su arıtma sistemlerinin abonelik sistemine dâhil olarak temiz suya her daim ulaşmanız mümkün. Peki, Arçelik su arıtma sistemi ne gibi avantajlar sunuyor? Gelin, birlikte inceleyelim!

 Arçelik Su Arıtma Cihazı Aboneliği Yaptırmanız İçin 3 Neden

1. Keşif ve Montaj İşlemlerini Ücretsiz Yaparak Sizin Konforunuzu Düşünüyoruz

Su arıtma cihazlarından maksimum etkiyi alabilmek için doğru montaj şart. Üstelik seçeceğiniz su arıtma cihazı modelinin de ihtiyaç ve isteklerinize cevap vermesi gerekir.

Bu konuları hiç merak etmeyin! Çünkü Arçelik, evinizde ücretsiz keşif yaparak size uygun su arıtma sistemi modelini önerebilir, ardından ücretsiz montaj hizmetiyle ürünün kurulumunu yaparak temiz suya ulaşmanızı sağlayabilir. Bu arada “İhtiyacınıza Yönelik Seçim Yapmak İçin Önemli: Su Arıtma Cihazı Çeşitleri” yazımız sayesinde hangi modelin sizin için uygun olduğunu keşfedebileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

“Peki, taşınırsam ne olacak?” diye düşünüyorsanız bu konuda da Arçelik size yardımcı olmaya hazır! Yani, ücretsiz olarak yapılan montaj ve demontaj işlemleri sadece abonelik başlangıcında ya da aboneliğin sonlanması durumunda değil; taşınma gibi ihtiyacınızın olduğu durumlarda da geçerli!

 2. Filtre Değişimi Takibi ile İçtiğiniz Suyun Kalitesinden Şüpheniz Olmaz

2. Filtre Değişimi Takibi ile İçtiğiniz Suyun Kalitesinden Şüpheniz Olmaz

Su arıtma sistemlerinde bulunan filtrelerin amacı, suyun içerisinde bulunma ihtimali olan bakteri, virüs gibi sağlığa zararlı maddeleri sudan arındırmaktır. Fakat filtrelerin de bir ömrü vardır; ömürleri dolduğunda filtreler değiştirilmezse bu durum sağlığınız için zararlı olabilir. Örneğin su arıtma cihazlarında bulunan filtrelerden biri olan aktif karbon filtre değişimi aksatıldığında, filtrelenen zararlı maddeler koloniler oluşturabilir ve zamanla bu bakteriler suyunuza karışabilir4, 5. Üstelik bu durum, suyun tadında da değişikliğe sebep olabilir.

Arçelik su arıtma abonelik sisteminde ise bu gibi durumlardan endişe etmenize gerek kalmaz. Arçelik, monte edilen su arıtma sisteminin bakımını ücretsiz bir şekilde yapar, filtre değişim zamanlarını takip eder ve belirli aralıklarda ücretsiz olarak filtre değişimini gerçekleştirir. Size de filtre bakımını takip etmenize gerek kalmadan kaliteli ve temiz suyun tadını çıkarmak kalır!

3. Geniş Yetkili Servis Ağı ile İhtiyacınız Olduğunda Arçelik Yanınızda

3. Geniş Yetkili Servis Ağı ile İhtiyacınız Olduğunda Arçelik Yanınızda

Sahip olduğunuz elektronik ürün ne olursa olsun, herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda yetkili servisten yardım almak istemeniz kadar normal bir şey yok. Söz konusu Arçelik güvencesi olduğunda ise yetkili servise ulaşma, ihtiyacınız olan hizmeti alma aşamalarında sorun yaşamayacağınızı biliyorsunuzdur. 600’e yakın yetkili servis noktamız ile ihtiyacınız olduğunda yanınızda olmaya hazırız!

Arçelik Su Arıtma Abonelik Sistemi Üyeliği İçin Bizimle Hemen İletişime Geçin

Ters ozmoz teknolojisi ve dört aşamalı filtreleme sistemi sayesinde suyun içerisinde bulunan yabancı maddeleri %99,8 oranında ayrıştıran Arçelik su arıtma cihazları iyi suyun güvencesi! Bunların yanı sıra su siparişi verme derdinden de Arçelik su arıtma cihazları sayesinde kurtulabilir, hatta plastik tüketimini azaltıp doğayı koruyabilirsiniz!

Siz de Arçelik farkıyla temiz, kaliteli suya pratik bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bizimle 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizden ya da 0544 444 0 888 numaralı Whatsapp hattından 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz!

Bu blog sadece bilgi amaçlı olup, sağlık tavsiyesi içermez. Profesyonel tıbbi yardımın yerine geçmeyeceği gibi, teşhis ve tedavi için de kullanılamaz. Bu blogda okuduğunuz herhangi bir içerik nedeniyle tıbbi yardım almayı ihmal etmeyiniz.

Kaynakça

Kaynakça

  1. Bottled Water. How Safe Is It?
  2. Sean D. Raj

  3. A: Food Exposure and Impact on Human Health
  4. Susana Bisphenol Almeida, Antonio Raposo, Maira Almeida-Gonzalez, Conrado Carrascosa

  5. Fluorene-9-bisphenol is anti-oestrogenic and may cause adverse pregnancy outcomes in mice
  6. Jianying Hu

  7. Effects of Activated Carbon and Bacteriostatic Filters on Microbiological Quality of Drinking Water
  8. R.S. Tobin, D.K. Smith, and J.A. Lindsay

  9. Household Water Purification: Lost-Cost Intervention
  10. VK Agrawal, and R. Bhalwar

İLETİŞİM FORMU
x
Lütfen Ad Soyad bilgilerinizi giriniz.
Lütfen telefon numaranızı giriniz.
Lütfen izin kutusunu işaretleyiniz.

Ticari Elektronik İleti (E-mail, SMS, Whatsapp) Almak İstiyorum.

Lütfen izin kutusunu işaretleyiniz.

Kişisel verilerimin, pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla; Arçelik tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin beğenilerime, kullanım alışkanlıklarıma ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesini ve bu kapsamda tarafıma reklam, promosyon, kampanya ve benzeri iletiler gönderilmesini ve bu amaçla Arçelik'in hizmet aldığı tedarikçilere aktarılmasını kabul ediyorum.

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni.