TÜM TEKNOLOJİLER
Arçelik tüm teknolojileriyle, kendinizle ve ailenizle daha fazla zaman geçirmenizi hedefliyor.
  Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:39 
AQUAFUSION+ TEKNOLOJİSİ
1057
Aquafusion+ teknolojisinde kullanılan su jeti sistemi, deterjanlı suyu çamaşırların üzerine püskürtür. Su alımı sırasında da deterjan kaybı engellenerek, deterjanın maksimum verimlilikle kullanılması sağlanır. Aquafusion+ yeterli miktarda deterjanla etkin bir temizlik sunar.
Etiketler
TRAY-CLEAN
1047
Arçelik elektrikli süpürgelerin sahip olduğu Tray-Clean özelliği toz haznesi boşaltma işlemini bir tuşa basarak tek elle yapmanızı sağlar. Üzerinde bulunan tuşa basıldığında haznenin alt kapağı açılır ve tozlar yer çekimi yardımıyla kolayca boşaltılır.
Etiketler
3L ANTISTATIC TOZ HAZNESİ
1047
Arçelik 3 litrelik siklonik elektrikli süpürgelerde bulunan antistatic toz haznesi, statik elektriklenmeyi önler. Böylece tozların hazne yüzeyine tutunması engellenir ve hazne çok daha pratik bir şekilde boşaltılır.
Etiketler
ÖZEL FIRÇA TASARIMI
1047
Arçelik elektrikli süpürgelerin sahip olduğu özel fırça tasarımı, süpürge başlığının daha kolay hareket etmesini sağlar. Başlıkta bulunan ilave tekerlekler istenildiği zaman aktif hale getirilerek zeminle olan sürtünme azaltılır. Böylece kullanım kolaylığı sağlanır.
Etiketler
HEPA FİLTRE
1047
Arçelik elektrikli süpürgelerde bulunan HEPA 13 filtre tozların tekrar ortama salınmasını engelleyerek toz tutma performansını artırır. Süpürgeye çekilen tozlar bu filtreden geçerek %99,98 oranında makineye hapsedilir ve böylece, A sınıfı toz tutma performansı yakalanır.
Etiketler
PROSCENT TEKNOLOJİSİ
1056
Makineye harici olarak yerleştirilebilen koku kapsülleri sayesinde çamaşırlarınız her zamankinden daha ferah bir şekilde kurutulur. Üç farklı koku seçeneği bulunan kapsüllerin üzerinden geçen kurutma havası esans kokularını çamaşırlara gönderir. Tek kapsülle 30 kurutmaya kadar ferahlık sağlanır.
Etiketler
GOOGLE VOICE SEARCH
1046
Arçelik smart televizyonlarda bulunan Google Voice Search özelliğiyle dilediğiniz içerik ya da uygulamaya sesli komutunuzla erişebilirsiniz. Televizyon ekranınızda beliren sanal klavyeyle uğraşmak zorunda kalmadan uygulamaları başlatıp sonlandırabilirsiniz.
Etiketler
GOOGLE CAST
1046
Google Cast, uyumlu mobil cihazlarınızla smart televizyonunuz arasında görüntü aktarmanın en kolay yolunu sunar. Televizyonunuz ve cihazlarınızı aynı WiFi ağına bağlayarak birkaç dokunuşla iki yönlü olarak görüntü aktarabilirsiniz.
Etiketler
GOOGLE PLAY MOVIES
1046
Arçelik smart televizyonlarda bulunan Google Play Movies platformundaki sayısız filmi Türkçe altyazı desteğiyle dilediğiniz an izleyebilirsiniz.
Etiketler
GOOGLE PLAY GAMES
1046
Google Play Games platformunda bulunan binlerce oyunu televizyon ekranınızda oynayabilirsiniz. İster tek başınıza, isterseniz multiplayer özelliğiyle sevdiklerinizle eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.
Etiketler
GOOGLE PLAY STORE
1046
Arçelik smart televizyonlarda bulunan Android işletim sistemi sayesinde Google Play Store ve daha pek çok platforma erişebilirsiniz. Sürekli büyüyen ve gelişen Play Store dünyasındaki binlerce uygulamayı televizyonunuza indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Etiketler
SILENT STORM
1047
SilentStorm motor tasarımındaki salyangoz sistemiyle süpürge çalışırken ortaya çıkan gürültüyü ve titreşimi en az düşük seviyeye indirir. Süpürge sessiz modda çalıştırıldığında yalnızca 59 dBA ses çıkarır. SilentStorm makineler sessizliklerine rağmen 430W emiş gücü ve A enerji sınıfıyla göz doldurur.
Etiketler
ZAMANLAMA FONKSİYONU
1048
Arçelik Gurme Çay Makinesi çayınızı dilediğiniz zaman demlemeniz için zamanlama fonksiyonuna sahiptir. Makinenin üzerindeki dokunmatik panelden çayınızın hazır olmasını istediğiniz saati girebilir, demlenme biçimini seçebilirsiniz. Programlanan zaman geldiğinde makine çayınızı otomatik olarak demler. Size de tam kıvamında demlenmiş çayınızın tadını çıkarmak kalır.
Etiketler
6 MM İNCELİK
1049
Bir televizyon en fazla ne kadar ince olabilir? Arçelik OLED TV üstün ses ve görüntü performansını ince tasarımla buluşturur. Sadece 6 mm inceliğindeki OLED TV performansıyla olduğu kadar tasarımıyla da göz kamaştırır.
Etiketler
ULTRA SOUND 3D SES
1049,1050
UltraSound 3D Ses teknolojisi sesleri daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir şekilde evinize getirir. Arçelik televizyonların ince tasarımına entegre edilmiş üç yönlü hoparlörler sesi odanın her köşesine en ideal şekilde dağıtır ve surround’a yakın bir deneyim sunar.
Etiketler
HDR
1049,1046
LCD ve LED panel teknolojisine göre çok daha net ve yüksek kontrastlı görüntüler sunan HDR teknolojisi görüntünün yeni standardını evinize getirir. Artırılmış kontrastla çok daha derin siyah ve parlak beyaz tonlarıyla en ufak ayrıntılar bile sonsuz bir netlik kazanır.
Etiketler
GENİŞ İZLEME AÇISI
1049
Arçelik OLED TV’ler her açıdan mükemmel bir televizyon izleme deneyimi sunar. Geniş izleme açısına sahip OLED TV’lerde en dar açılarda bile görüntü kaybı ya da bozulması yaşanmaz.
Etiketler
ORGANİK LED
1049
Her biri bağımsız olarak çalışan LED’lerle donatılmış Arçelik OLED TV ile görüntüler her zaman en doğru kontrasta sahip olur. Yüzlerce LED ampul bağımsız olarak en doğru derecede aydınlatılarak koyu ve açık alanlardaki detay kaybı önlenir.
Etiketler
MICRO DIMMING
1046
Karanlık sahnelerde yaşanan detay kaybı Micro Dimming teknolojisiyle sorun olmaktan çıkar. Televizyon panelindeki her bir pikseli ayrı ayrı analiz ederek en doğru siyah değerini belirleyen Micro Dimming teknolojisi en karanlık görüntülerde bile çok daha detaylı ve net bir sonuç verir.
Etiketler
WIDE COLOR GAMUT
1046,1049
Wide Color Gamut teknolojisi geliştirilmiş renk uzayıyla renklerin en zengin ve doğal halini sunar. Capcanlı ve insan gözünün gördüğüne en yakın renklerle seyir keyfiniz katlanır. Neredeyse sonsuz sayıda renk ve ara tonla görüntüler gerçeğe en yakın renk zenginliğiyle buluşur.
Etiketler
  Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:39 
ARÇELİK
Yardım ve Destek