TÜM TEKNOLOJİLER
Arçelik tüm teknolojileriyle, kendinizle ve ailenizle daha fazla zaman geçirmenizi hedefliyor.
İÇERİK BULUNDU
Kategoriler
  Etiketler
    Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:34 
  GOOGLE VOICE SEARCH
  Arçelik smart televizyonlarda bulunan Google Voice Search özelliğiyle dilediğiniz içerik ya da uygulamaya sesli komutunuzla erişebilirsiniz. Televizyon ekranınızda beliren sanal klavyeyle uğraşmak zorunda kalmadan uygulamaları başlatıp sonlandırabilirsiniz.
  Etiketler
  GOOGLE CAST
  Google Cast, uyumlu mobil cihazlarınızla smart televizyonunuz arasında görüntü aktarmanın en kolay yolunu sunar. Televizyonunuz ve cihazlarınızı aynı WiFi ağına bağlayarak birkaç dokunuşla iki yönlü olarak görüntü aktarabilirsiniz.
  Etiketler
  GOOGLE PLAY MOVIES
  Arçelik smart televizyonlarda bulunan Google Play Movies platformundaki sayısız filmi Türkçe altyazı desteğiyle dilediğiniz an izleyebilirsiniz.
  Etiketler
  GOOGLE PLAY GAMES
  Google Play Games platformunda bulunan binlerce oyunu televizyon ekranınızda oynayabilirsiniz. İster tek başınıza, isterseniz multiplayer özelliğiyle sevdiklerinizle eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.
  Etiketler
  GOOGLE PLAY STORE
  Arçelik smart televizyonlarda bulunan Android işletim sistemi sayesinde Google Play Store ve daha pek çok platforma erişebilirsiniz. Sürekli büyüyen ve gelişen Play Store dünyasındaki binlerce uygulamayı televizyonunuza indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  Etiketler
  SILENT STORM
  SilentStorm motor tasarımındaki salyangoz sistemiyle süpürge çalışırken ortaya çıkan gürültüyü ve titreşimi en az düşük seviyeye indirir. Süpürge sessiz modda çalıştırıldığında yalnızca 59 dBA ses çıkarır. SilentStorm makineler sessizliklerine rağmen 430W emiş gücü ve A enerji sınıfıyla göz doldurur.
  Etiketler
  ZAMANLAMA FONKSİYONU
  Arçelik Gurme Çay Makinesi çayınızı dilediğiniz zaman demlemeniz için zamanlama fonksiyonuna sahiptir. Makinenin üzerindeki dokunmatik panelden çayınızın hazır olmasını istediğiniz saati girebilir, demlenme biçimini seçebilirsiniz. Programlanan zaman geldiğinde makine çayınızı otomatik olarak demler. Size de tam kıvamında demlenmiş çayınızın tadını çıkarmak kalır.
  Etiketler
  6 MM İNCELİK
  Bir televizyon en fazla ne kadar ince olabilir? Arçelik OLED TV üstün ses ve görüntü performansını ince tasarımla buluşturur. Sadece 6 mm inceliğindeki OLED TV performansıyla olduğu kadar tasarımıyla da göz kamaştırır.
  Etiketler
  ULTRA SOUND 3D SES
  UltraSound 3D Ses teknolojisi sesleri daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir şekilde evinize getirir. Arçelik televizyonların ince tasarımına entegre edilmiş üç yönlü hoparlörler sesi odanın her köşesine en ideal şekilde dağıtır ve surround’a yakın bir deneyim sunar.
  Etiketler
  HDR
  LCD ve LED panel teknolojisine göre çok daha net ve yüksek kontrastlı görüntüler sunan HDR teknolojisi görüntünün yeni standardını evinize getirir. Artırılmış kontrastla çok daha derin siyah ve parlak beyaz tonlarıyla en ufak ayrıntılar bile sonsuz bir netlik kazanır.
  Etiketler
  GENİŞ İZLEME AÇISI
  Arçelik OLED TV’ler her açıdan mükemmel bir televizyon izleme deneyimi sunar. Geniş izleme açısına sahip OLED TV’lerde en dar açılarda bile görüntü kaybı ya da bozulması yaşanmaz.
  Etiketler
  ORGANİK LED
  Her biri bağımsız olarak çalışan LED’lerle donatılmış Arçelik OLED TV ile görüntüler her zaman en doğru kontrasta sahip olur. Yüzlerce LED ampul bağımsız olarak en doğru derecede aydınlatılarak koyu ve açık alanlardaki detay kaybı önlenir.
  Etiketler
  MICRO DIMMING
  Karanlık sahnelerde yaşanan detay kaybı Micro Dimming teknolojisiyle sorun olmaktan çıkar. Televizyon panelindeki her bir pikseli ayrı ayrı analiz ederek en doğru siyah değerini belirleyen Micro Dimming teknolojisi en karanlık görüntülerde bile çok daha detaylı ve net bir sonuç verir.
  Etiketler
  WIDE COLOR GAMUT
  Wide Color Gamut teknolojisi geliştirilmiş renk uzayıyla renklerin en zengin ve doğal halini sunar. Capcanlı ve insan gözünün gördüğüne en yakın renklerle seyir keyfiniz katlanır. Neredeyse sonsuz sayıda renk ve ara tonla görüntüler gerçeğe en yakın renk zenginliğiyle buluşur.
  Etiketler
  ULTRASLIM
  Türkiye’de üretilen en ince televizyon olma özelliğini taşıyan Arçelik UltraSlim televizyonlar estetiği teknolojiyle buluşturur. Sadece 8,5 mm’lik inceliğiyle akıllı telefonunuzla yarışacak UtraSlim televizyonlarla teknolojinin en incelikli halini evinize taşıyabilirsiniz
  Etiketler
  4K
  Ultra HD ya da 4K olarak ifade edilen çözünürlük değeri, standart HD ekranlardan yaklaşık 4 kat daha fazla piksel barındırır. Uzun kenarında 3840, kısa kenarında 2160 adet piksele sahip 4K ekranlar çok daha net ve detaylı bir görüntü sunar. 4K’nın sağladığı gözün görebileceği en net ve detaylı görüntülerle televizyon izleme keyfiniz zirveye çıkar.
  Etiketler
  CROSS STEAM PRO
  Cross Steam özelliğine sahip Arçelik ütüler tabanlarında bulunan buhar kanallarındaki çapraz tasarımla çamaşırlarınızı korur. Bu tasarım doğrudan çamaşırlarla temas eden sıcak buharın ve basıncın yıpratıcı etkilerini en aza indirir. Yüksek performansı ve etkin bir korumayı bir arada sunar.
  Etiketler
  KOLAY TEMİZLENEBİLİR YÜZEY
  Indüksiyonlu ocaklar yalnızca tencerenin temas ettiği yüzeyi ısıtır. Yüzeyin geri kalanı ısınmadığından taşan ya da dökülen yemekler yanmaz ve yapışmaz. Ocağın yüzeyi tamamen pürüzsüz olduğu için temizliği çok kolaydır. Üstelik bu işlem için ocağın soğumasını beklemenize gerek yok.
  Etiketler
  TENCERE ALGILAMA
  İndüksiyonlu ocaklar tencere ya da tavaların tabanını algılayarak yalnızca bu alanı ısıtır. Böylece noktasal bir pişirme sağlanır ve boşa enerji harcanması engellenir. Enerji tüketimini %43 azaltan Tencere Algılama teknolojisi pişirme süresini yarı yarıya düşürür.
  Etiketler
  CLEANZONE ÖZELLİĞİ
  Arçelik ankastre fırınlarda bulunan Cleanzone cam kapaklar yağ ve yemek artıklarının tutunamayacakları bir yüzey oluşturur. Cam kapaklardaki oleofobik teknoloji, yağ gibi zor çıkan lekelerin oluşmasını engeller ve kirleri ovarak çıkarma sorununu kökten çözer.
  Etiketler
    Sayfa:1/2  Ürün Sayýsý:34 
  ARÇELİK
  Yardım ve Destek