Arçelik reklam videolarımızı bu sayfa altından takip edebilirsiniz.

  Sayfa:1/18  Ürün Sayýsý:209 
Reklam Videoları
Arçelik Sevgililer Günü'nüzü Kutlar!
#Aşkileyap ki doya doya yaşa şu anı, içinde "keşke"lere yer kalmasın. Onunla geçirdiğin her an sıcacık bir sevgiyle hatırlansın.
Reklam Videoları
Arçelik'te ÖTV Sıfırlandı, İndirimler Katlandı!
Şimdi Arçelik'e gelin yılın en büyük fırsatına ek 7 yıl garanti hediyesiyle evinizi yenileyin.
Reklam Videoları
Arçelik'ten Türkiye'de Bir İlk Daha: Akıllı Ev Asistanı!
Ev teknolojileri sektörünün önde gelen global oyuncusu Arçelik A.Ş., inovasyon gücüyle tasarladığı yenilikçi ürünlerle ilklere imza atmaya devam ediyor.
Reklam Videoları
Engelleri Birlikte Aşmak İçin Varız!
Arçelik, Birleşmiş Milletler herkes için erişilebilirlik hedefini destekliyor. Tüketicilerine yenilikçi ürünler ve çözümler sunan Arçelik, görme engelli tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun yeni ürün ve hizmetler geliştiriyor.
Reklam Videoları
#SanaBorçluyuz
#SanaBorçluyuz
Reklam Videoları
ARÇELİK BÜYÜK YENİLENME HAREKETİ BAŞLIYOR!
Şimdi markası ne olursa olsun eski beyaz eşya veya televizyonunuzu getirip yenisiyle değiştirin, belirli ürünlerde geçerli kaçırılmayacak indirim fırsatlarından yararlanın.
Reklam Videoları
Arçelik Geri Dönüşümü Sanat ile Buluşturuyor!
Arçelik geri dönüşümü sanatla buluşturuyor ve Contemporary İstanbul’da ‘Cycles’ sergisini hayata geçiriyor. Sergide Arçelik’in geri dönüşüm tesislerinden elde edilen malzemeler Türkiye’nin önde gelen sanatçıları Seçkin Pirim, Sema Topaloğlu ve Ela Cindoruk & Nazan Pak ve endüstriyel tasarım öğrencileri tarafından fonksiyonel sanat eserlerine dönüşüyor. Arçelik, bu sergiyle genç tasarımcılara ve sanata destek vermeye devam ediyor.
Reklam Videoları
Kumaşların Dilinden Anlayan Arçelik in Love Ütü! Arçelik
24 Eki 2016 tarihinde yayınlandı Arçelik in Love ütü ile, ütülenebilir tüm kumaş tipleri için en uygun sıcaklığı, buharı sunan ECO Smart modu ve özel tasarımlı Cross Steam tabanıyla en derin kırışıklıklarda bile mükemmel sonuçlar verir.
Reklam Videoları
KS 831 TS Arçelik Sıcak Tutma Çekmecesi Tanıtım Videosu
Mutfağınızın en büyük yardımcısı Arçelik KS 831 TS Sıcak Tutma Çekmecesi sayesinde daima sıcak kalan yemeklerinizle lezzet dünyanız zenginleşecek. Çekmecemiz 30 ile 80 derece arasında ısıtma yapabiliyor hem de bunu tek hareketle açılabilen ve tutma koluna ihtiyaç duyulmayan Bas-Aç Kapağı ile yapıyor. Mutfağınızın şıklığını şıklık katarken size de geniş bir kullanım alanı sunuyor. Akşam yemeğiniz için nefis bir börek mi hazırlamak istiyorsunuz? Bunun için 40 derecede hamurunuzu mayalanmaya bırakabilirsiniz böylece kabınızı sarıp sarmalama derdinden de kurtulmuş olursunuz. Bayatlamasın diye buzluğa bıraktığınız ekmeğinizin hızla çözülmesini de yine bu çekmece sayesinde sağlayabilirsiniz. Sıcak kalmasını istediğiniz yiyeceklerinizi misafirlerinizin geliş saatine göre çekmecenizde muhafaza edebilir ve tekrar ısıtma derdinden kurtulabilirsiniz. Oldukça geniş hacme sahip çekmeceniz ön ısıtma ile yemeklerinizin geç soğumasını sağlayacak.
Reklam Videoları
KS 831 TS Arçelik Sıcak Tutma Çekmecesi Tanıtım Videosu
Sıcak kalmasını istediğiniz yiyeceklerinizi misafirlerinizin geliş saatine göre çekmecenizde muhafaza edebilir ve tekrar ısıtma derdinden kurtulabilirsiniz. Oldukça geniş hacme sahip çekmeceniz ön ısıtma ile yemeklerinizin geç soğumasını sağlayacak.
Reklam Videoları
Türkiye'nin İlk OLED TV'si Arçelik OLED TV!
Daha derin siyahta yaşayan daha canlı renkler, kusursuz 4K görüntü kalitesi, büyüleyici detaylar. HDR, Wide Color Gamut, 3D Ses Teknolojisi ile mükemmel izleme deneyimi. Arçelik OLED TV, gerçeğe en yakın, en canlı görüntü kalitesinin yanı sıra 65’’ büyük ekranı, 6,5 mm inceliği ve metalik şık tasarımı ile öne çıkıyor. Organik LED ve 4K Picture Perfection Teknolojisi ile yaşayan renkler, mükemmel izleme deneyimi ile kullanıcılara sunuluyor. 3D Sound teknolojisiyle de TV izleme keyfini artırıyor.
Reklam Videoları
Arçelik En Çok Uluslararası Patent Başvurusu Yapan Şirketler Arasında!
Arçelik A.Ş. Dünya Fikri Haklar Örgütü’nün en çok uluslar arası patent başvurusu yapan şirketler listesinde 78. sıraya yükselerek ilk 100’e girmeyi başaran ilk ve tek Türk şirketi oldu. Bu Gurur Türkiye’nin.
  Sayfa:1/18  Ürün Sayýsý:209 
ARÇELİK
Yardım ve Destek