Arçelik reklam videolarımızı bu sayfa altından takip edebilirsiniz.

  Sayfa:1/20  Ürün Sayýsý:238 
Reklam Videoları
Wi-Fi ProSmart Inverter Klima Tanıtım Videosu!
Arçelik ProSmart Serisi klimalar; A++ enerji sınıfında yer almaları, Ultra ionizer+ hava temizleme ve sessiz çalışma modları gibi bir çok gelişmiş özellikle donatılmışlar. Fakat bu serinin en büyük farkı, WiFi ve Bulut Bilişim teknolojisi sayesinde akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilebiliyor olması. Akıllı telefonunuz veya tabletinize yükleyeceğiniz uygulama ile evinizdeki, ofisinizdeki ya da yazlığınızdaki, lokasyondan bağımsız bütün ProSmart Serisi Inverter klimalarınızı tek noktadan kontrol edebiliyorsunuz. Kullanıcıya ayrıca PC üzerinden kontrol arayüzü de sunulmuştur. Çalışma modu ve çalışma set sıcaklığı seçimi, hava yönlendirme fanının hız ve açılarının kontrolü, çalışma zaman aralıkları gibi standart kumanda ile yapılabilecek her şeyi akıllı cihazınızda daha kullanıcı dostu bir uygulama olan CONNECT Mobil Uygulama Arayüzü ile hızlıca gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca yetki dağıtımı sayesinde evde yaşayan herkes, akıllı cihazından klimaların çalışma modlarını görebiliyor ve değişiklik yapabiliyor. Yazılım oldukça hızlı çalışıyor. Yapılan her değişiklik gecikmesiz olarak klimaya iletiliyor. ProSmart Serisi Inverter Klimaların tasarımları da oldukça iddialı. Özellikle Mirror ProSmart Inverter Black modeli, aynalı yapısıyla süs eşyası gibi duruyor. Klimaların üzerindeki gizli elektronik display ile ayarlanan çalışma sıcaklık değeri ve çalışma modu görülebiliyor. Aynalı modelde ekran daha ön plandayken, beyaz modelde kaplama altına gizlenmiş. Klimanın filtreleri zahmetsiz bir şekilde sökülüp temizlenebiliyor. İç aksam için de Ionizer+ teknolojisi ile otomatik temizlik sağlanmış. Enerji vermliliği yüksek A++ sınıfında yer alan ProSmart Serisi Inverter Klimalarda, uygulama üzerinden anlık enerji tüketimini de görebiliyoruz. ProSmart Serisi Inverter Klimalar bulut alt yapısı üzerinden çalışıyorlar. Yapılan değişiklikler Arçelik’in güvenli sunucularında depolanıyor. Böylece yaptığınız değişiklikler akıllı cihazlar arasında eş zamanlı olarak paylaşılıyor. CONNECT Bulut Altyapısında toplanan veriler, veri analitiği yöntemleriyle analiz edilerek; müşteri, servis ve tasarımcılara katmadeğer sunacak anlamlı bilgilere dönüştürülmesi ve pazarda fark yaratılması hedefleniyor. Evdeki hangi akıllı cihazı elinize alırsanız alın, yaptığınız değişiklikler geçerli oluyor ve klimaları kontrol etmeye devam edebiliyorsunuz. CONNECT teknolojisi ile akıllı, bağlantılı klimalarla, müşteri ve servis arasında sürekli bir etkileşimin olduğu yeni bir ekosistem yaratılmış ve müşterinin deneyimine sunulmuştur. Arçelik ProSmart Serisi Inverter Klimalar bu yeni dünyanın 2017 yılında pazara çıkan ilk ürünleri. Sonraki yıllarda bu ekosisteme yeni ve teknolojik özellikler eklenerek ürün çeşitliliği artırılacak ve pazara sunulacaktır.
Reklam Videoları
Cam Sanatçıları Ayşem Ötük ve Mehmet Güçlü Polat Röportajı / Senin Emeğinle, Senin Aşkına Türkiye!
Cam gibi kırılgan, hassas bir malzemeyle çalışmak çok zordur. Onun istediği yola gitmeniz, dilinden anlamanız gerekir. Yaz ya da kış fark etmez, hiçbir zaman o gürül gürül yanan ateşin başından kalkmazsınız. Bu herkesin yapabileceği bir iş değil. Büyük özveri ve sabır gerektirir. İşinizi aşk ile yapmalısınız, yoksa bu mesleği başaramazsınız. ‘’Altı üstü bardak’’ değil... O bardak, 1500 derece ateşte elde edilen dünyanın en güzel cam bardağıysa; ilk günkü gibi temiz ve parlak olmasını sağlamak boynumuzun borcu.
Reklam Videoları
Çay Toplayıcı Aynur Kalay Röportajı / Senin Emeğinle, Senin Aşkına Türkiye!
Çay toplarken hızlı olmanız gerekir. Çalışmaya sabahın ilk dakikalarında, serinlikte başlarsınız ve güneş yükseldiğinde topladığınız çayları koruma altına alamazsanız tüm emekleriniz boşa gider. Yemekten sonra, yorgun olduğumuzda ya da sohbet ederken hep o bildiğimiz Karedeniz çayı lezzetini ararız. Bu bağlılığı emek vermeden, aşk ile çalışmadan sürdürebilmek mümkün olur mu hiç? 74 yaşında bir teyze, metrelerce yüksekte, yağmurun altında en güzel çay yapraklarını seçmekle uğraşıyorsa; o çayı en güzel şekilde sunmazsak olmaz!
Reklam Videoları
Balıkçı Engin Canbaz Röportajı / Senin Emeğinle, Senin Aşkına Türkiye!
Balıkçının saati olmaz, gecesi gündüzü olmaz… Rüzgarla, soğukla, fırtınayla ve zorlu dalgalarla mücadele etmek kolay değildir. Bir insanı sevdiklerinden uzak olmak kadar ne yorabilir? Bu işin bir okulu yok. Ya aşk ile yapar, emeğinizi ortaya koyarsınız ya da vazgeçer kendinize başka bir ekmek kapısı ararsınız. Bu ülkede birileri balığın en iyisi için uykusunu karada bırakıp, serin suların yolunu tutuyorsa; o balığı en taze şekilde korumak boynumuzun borcu.
Reklam Videoları
Halı Dokumacı Belgin Aslan Röportajı / Senin Emeğinle, Senin Aşkına Türkiye!
Cıngıllı Cafer, eli kolunda, tavuk bacağı… Nesillerdir aktarılan bu eşsiz motifleri öğrenmek, sürdürebilmek koca bir ömür alıyor. Evlerimize renk katan o el yapımı halılar için birileri en az 2 ay emek harcıyor. Mutlu olmadan, işin başına aşk ile oturmadan o eşsiz renk uyumlarını yakalayamazsınız. Yeni nesillere aktarılacak, gururla hatırlanacak işler ortaya koyamazsınız. Kayseri’de, Uşak’ta, Milas’ta metre karesine on binlerce düğüm atılan, el emeği göz nuru halılar varsa; onlara toz kondurmamak bizim işimiz.
Reklam Videoları
Senin Emeğinle, Senin Aşkına Türkiye!
Bu kara sular alın terindir. Hadi rastgele dersin, bırakırsın kendini sert dalgalara. Yüksek dağların alçak gönüllü insanları, onlar ki aslında içilen çayın her yudumunda. Bir nefesle ateşe hayat vermek kolay mı? Sendeki o aşk olmasa. El emeği göz nuru nedir diye sorarsan eğer; Kayseri, Uşak, Milas seni bekler. Ay yıldızın heyecanı biran olsun kalbinden çıkmaz, sen bu kadar emek verirken biz hakkını vermezsek olmaz. Ekmek teknesinden, halının ilmeğine, Çayın tutamından, alın terine, Her zerredeki emekler karşılığını bulsun diye ''Aşkla Çalışıyoruz'' Bugün bu ülkenin en sevilen markasıysak; ''Senin Emeğinle, Senin Aşkına Türkiye!''
Reklam Videoları
Arçelik'ten Kaçırılmayacak Son ÖTV Fırsatı!
Beyaz eşyalarda ÖTV indirimleri son günlerine giriyor! 9 kg kapasiteli çamaşır makineleri 1.569 TL'den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.
Reklam Videoları
Mutfakta Bembeyaz Bir Sayfa Açmanın Tam Zamanı!
Mutfakta tasarıma önem verenlere Arçelik'ten çok özel bir teklif. Arçelik yeni beyaz üçlü cam ankastre seti, sessiz çalışan eğimli davlumbazıyla şimdi sadece 2.699 TL.
Reklam Videoları
Eski Televizyonunu Getirene Arçelik Televizyonlar 1000 TL'ye Varan İndirimlerle!
Eski televizyonunu getirene, Arçelik televizyonlar 1000 TL'ye varan indirimlerle. Üstelik Digitürk 3 ay ücretsiz.
Reklam Videoları
Derin Dondurucularda Yaz Fırsatı!
Joker özelliğine sahip Arçelik derin dondurucuları tek tuşla ister dondurucu ister soğutucu olarak kullanın yıl boyunca tazeliğin tadını çıkarın. Şimdi Arçelik derin dondurucular 599 TL'den başlayan fiyatlarla!
Reklam Videoları
Arçelik'te Yaz Fırsatları Devam Ediyor!
Full Fresh + Teknolojisi'ne sahip Arçelik buzdolapları sayesinde sebze ve meyveleriniz 30 güne kadar taze kalıyor, size de bu doğallığın keyfini çıkarmak kalıyor! Arçelik No Frost Buzdolapları şimdi 680 TL'ye varan indirim fırsatlarıyla!
Reklam Videoları
Evinizin Havasını Eve Gitmeden Ayarlayın!
Uzaktan kontrol edilebilen ProSmart Inverter klimalarda evinizin havasını, nerede olursanız olun, cep telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan ayarlayabilirsiniz.
  Sayfa:1/20  Ürün Sayýsý:238 
ARÇELİK
Yardım ve Destek