Dil İkonları
E-mail
Şifre
Sepetiniz şu an boş.
Ürün -
Tüm Bu Özellikler Ne İşe Yarıyor?
Isıtma ve Soğutma SistemleriKlimalarKlimaları Yakından Tanıyın

Antialerjik Filtre

Anti-alerjik filtre, içerisinde bulunan özel enzimler sayesinde alerjik özelliğe sahip, havada uçuşan maddelerin protein yapısını bozarak deaktive olmalarını sağlayan ve dünyaca ünlü BAF sertifikası bulunan son nano teknoloji filtredir. Antialerjik filtrede kullanılan solüsyonun etkinliği, influenza referans laboratuvarı uzmanları tarafından test edilerek onaylanmıştır.

Türkiye'de Üretilen İlk A Enerji Seviyeli Klima

EER: Enerji verim oranı, klimanızın harcadığı elektrik karşılığında ne kadar ısı transferi yapabildiğini gösterir. Avrupa Birliği normlarına göre, soğutma konumunda çalışırken, tükettiği 1 Watt elektrik karşılığında, 3,2 Watt'tan (10,92 BTU/h) daha fazla ısı transferi yapabilen klimalar A enerji performansına sahiptir. Isıtma konumunda çalışan bir klima için bu değer 3,6 Watt'tır (12,28 BTU/h).
A enerji sınıfı Arçelik klimalar, eşdeğer koşullarda çalışan, aynı kapasitedeki daha düşük verimlilik performansına sahip klimalardan daha az elektrik harcamaktadır.

DC Inverter Teknolojisi

Hem Verimli, Hem Ekonomik...

Arçelik Inverter Klimalar "DC Inverter" kompresörü sayesinde normal klimalardan farklı olarak ortam sıcaklığı istenen seviyelere geldiğinde kompresör hızını ihtiyaca göre artırıp azaltabilir. Böylece gereksiz duruş-kalkışlar olmayacağından elektrikli ısıtıcılara göre %65*'e varan enerji tasarrufu sağlamış olursunuz. Doğalgazlı ısıtıcılara göre ise %33**'e varan enerji tasarrufu sağlarsınız.Artan Konfor - Ekstra Sessizlik

Arçelik Inverter Klimalar, istenilen ortam sıcaklığına daha çabuk ulaşır ve sabit tutarak konforun sürekli olmasını sağlar.

Ayrıca Arçelik Inverter Klimalar, 26 dBA iç ünite ses seviyesi ile normal klimalara göre çok daha sessizdir.

Güçlü Isıtma Performansı ve Geniş Çalışma Aralıkları

Geniş çalışma aralıklarına sahiptir. Bu sayede, başlangıçta kompresör daha çok çalışarak ortam hızla istenen sıcaklığa getirilir. Daha sonra kompresör hızını ihtiyaca göre ayarlayarak ortam sıcaklığını dengede tutar.

Arçelik Inverter Klimalar, -15 derecede bile sürdürülebilir ısıtma performansı sağlar. Geniş çalışma aralıklarında çalışabilmesi sayesinde çok düşük sıcaklıklarda bile ısıtma operasyonunu sürdürebilir.