Dil İkonları
E-mail
Şifre
Sepetiniz şu an boş.
Ürün -
Kullanım
Beyaz EşyaFırınlarFırınları Yakından Tanıyın

Ocaklar İçin Gaz Emniyet Sistemi

Yemek taşması, rüzgâr veya başka nedenlerle ocağın sönmesi durumunda, gaz kaçağını önlemek için otomatik olarak devreye giren sistem, gaz çıkışını kapatarak güvenli kullanım sağlar.

Programlanabilir Dijital Saat

Bu saat, istediğiniz herhangi bir zamanda pişirme işleminin otomatik olarak başlatılmasını ve tekrar müdahalenize gerek kalmadan sonlandırılmasını sağlar.

Böylece, yemeklerinizin istediğiniz saatte pişmiş olacağından emin olmanın verdiği huzurla, ev dışındaki işlerinize de zaman ayırmanızı sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır; zamanınızı daha iyi planlamanıza imkân tanır.


Ayrıca, fırınınıza dekoratif bir görünüm kazandıran bu saatten günün saatini de izleyebilirsiniz.

Ayarlanan pişirme süresi dolduğunda, sesli uyarı verme özelliği ile, sürekli mutfağa giderek pişirme süresinin dolup dolmadığını kontrol etmenize gerek bırakmaz, kolay kullanım sağlar.

Teleskopik Raf Sistemi

Bu sistem, tepsilerin raf ile aynı seviyede çıkarılmasını sağlar. Tepsinin fırın dışına tamamen çıkarılmasına gerek bırakmadan, yiyeceğin pişip pişmediğini kolaylıkla kontrol etmenize, pişirme işlemine devam edilmesi gerekiyorsa, sıcak tepsiyi güvenle ve kolaylıkla fırına tekrar geri sürmenize imkân tanır.


Düğmeden Ateşleme:

Bu sistem ile, tek elle hem gazın açılması hem de ateşlemenin aynı anda yapılması sağlanarak kullanım kolaylığı yaratılır.

Fırın İçi Aydınlatma

Fırın içi aydınlatma özelliği ile, pişirme işlemi süresince fırın içindeki yemekleri izlemek mümkündür.

Çekmeceli Alt Bölme

Sık kullanılmayan fırın aksesuvarlarının saklanabileceği, geniş iç hacimli, kullanımı kolay çekmece, mutfakta yer kullanımı açısından tasarruf sağlar.
Yeni Geniş Fırın İç Tasarımı

Fırın tepsilerinin boyutları ve derinlikleri arttırılmış ve bu sayede daha kalabalık aileler ve misafirler için ideal şekilde tasarlanmıştır.

Programlanabilir Mekanik Saat

Fırın tepsilerinin boyutları ve derinlikleri arttırılmış ve bu sayede daha kalabalık aileler ve misafirler için ideal şekilde tasarlanmıştır.

Çocuk Kilidi

Bu özellik sayesinde, fırının seçili ayarlarında dışarıdan yapılacak herhangi bir müdahale ve değişiklik engellenmiş olur.

Döküm Izgara

Daha sağlam ve estetik görünümlü döküm ızgara, fırınınıza ayrı bir şıklık katar.