Arçelik Telve’lerde Vodafone Kurumsal Abonelerine Özel 300 TL’ye Varan İndirimler !

Arçelik Telve Pro 300 TL indirimle 4.469 TL yerine 4.169 TL!

Arçelik 3190 P Telve ise 50 TL indirimle 849 TL yerine 799 TL!

Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar indirim kupon kodunun kullanılması ile arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanya Katılım Koşulları:

·        Kampanya 1 Ocak - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

·        Kampanya kapsamından, aktif Vodafone Kurumsal aboneleri yararlanabileceklerdir.

·        Kampanya şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak alınabilir.

·        Kampanya kapsamında K3190P TELVE Türk Kahvesi makinelerinde 50TL indirim sağlanacak, Vodafone Kurumsal aboneleri ürüne 849TL yerine 799TL'ye sahip olabileceklerdir. Kampanya kapsamında K3700 Telve Pro Türk Kahvesi makinelerinde 300TL indirim sağlanacak, Vodafone Kurumsal aboneleri ürüne 4.469TL yerine 4.169TL'ye sahip olabileceklerdir.

·        Kampanyadan yararlanmak için kampanya şifresini mağaza görevlisine iletmeniz veya  www.arcelik.com.tr adresinde ürünü sepete attıktan sonra kampanya şifresini 'indirim kuponu' alanına girmeniz gerekmektedir.

·        Kampanya kapsamında alınan şifreler 28 Şubat 2019 tarihine kadar kullanılabilecek olup bu tarihe kadar kullanılmayan şifreler geçersiz sayılacaktır.

·        Kampanya kodları tek kullanımlıktır.

·        Kampanyadan kampanya süresince en fazla 1 kez faydalanılabilir.

·        Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.

·        Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

·        Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Vodafone'da saklıdır.

·        6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

 

ARÇELİK

Yardımve Destek