ARÇELİK DIAMOND PRO İLE ÜSTÜN GÖRÜNTÜ KALİTESİ TEKNOLOJİ VE TASARIM BİR ARADA!

Üstelik 3 ay beIN Connect hediyesiyle!

Arçelik Diamond Pro ile en trend uygulamalara ve birbirinden popüler içeriklere kolayca erişin, eğlencenin keyfine varın. 

 

Kampanya, 3 Aylık Eğlence Paketi(4 ekran) kapsamında Arçelik Diamond Pro 8900, OLED 9890 ve 9900 televizyon modellerinde geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için beIN CONNECT'e üye olunması gereklidir.  8900 Modellerinden alan müşteriye TV kurulumunu takip eden 15 iş günü içinde kurulum kaydında yer alan telefon numarasına Arçelik ‘ten kod SMS olarak gönderilir. 21 Kasım - 21 Aralık 2019 tarihleri arasındaki tv kurulumları için geçerlidir. Kodun aktive edilmesi için www.beinconnect.tr  sayfası ziyaret edilmeli ve sayfanın en altında yer alan ''KUPON KODU''  alanına  tarafınıza ulaşan promosyon kodu girilmeli ve son olarak da ücretsiz üyelik işlemleri tamamlanmalıdır. Kodu aktive etmek için son tarih 31 Aralık'tır. Kampanya şifresi aktive edildiği anda, hediye paket anında aktif olacak ve 90 gün boyunca Eğlence Paketi içeriklerinin yayın hakkını verecektir.Kampanya kapsamında  3 Aylık Eğlence Paketi (4 Ekran) aktive edilmesi durumunda, ilgili içerikler beinconnect.com.tr ve  beinconnect mobil uygulamalarında izlenebilecektir. Smart TV'den izleme imkanı olacaktır. Kampanya şifreleri, yurtiçi beinconnect servisi için geçerlidir.

 

ARÇELİK

Yardımve Destek