Çevir Kazan Yarışma Koşulları

Arçelik Çevir Kazan Yarışma Kuralları

1. Çevir Kazan yarışması aşağıda listelenen Arçelik mağazalarında gerçekleşecektir.
Mağazalar: 

İl

İlçe

Adres

İZMİR

BALÇOVA

Ali Çetinkaya Bulvarı 31/A Alsancak/Konak/İzmir

İSTANBUL

ÜSKÜDAR

Altunizade Mah., Mahir İz Cd. No:4, 34662 Capitol Avm

İSTANBUL

GOP

Hürriyet Mahallesi Şehit Lütfü Gelen Sokak (eski 253. Sokak) no: 12

İSTANBUL

SARIYER

Pınar Mahallesi, Katar Cd No:73, 34460

ANTALYA

MURATPAŞA

Dedeman - Yeşilbahçe M. Metin Kasapoğlu Cad. Gökhan İş Merkezi, No: 19/A

ANTALYA

MURATPAŞA

Yenigün M. Kızılırmak Cad. No: 36 / 41, 42 no’lu Bağımsız Bölümler - Mevlana

ANTALYA

MURATPAŞA

Meydankavağı Mah. Topaylar Apt. No:102

İSTANBUL

MALTEP

Cevizli mah. Bağdat cad. No: 511-A Maltepe

ANKARA

ERYAMAN

Metromall Eryaman Mahallesi, Dumlupınar 30 Ağustos Cd. 6-2

K.MARAŞ

MERKEZ

Hayrullah Mah. Azerbaycan Bulv. Seçkinler Sitesi No:58/B

İSTANBUL

MALTEPE

Altayçeşme mah. Bağdat cad 305-A Adatepe Maltepe

İSTANBUL

İSTANBUL

Capacity Ataköy 1. Mahallesi, Fişekhane Cd. No: 7, 34158

ANTALYA

MURATPAŞA

Terracity - Fener Mahallesi, Tekelioğlu Cd. No:55, 07160

BURSA

NİLÜFER

Konak Mahallesi, İzmir Yolu Caddesi No: 97

İSTANBUL

ESENYURT

Esenyurt Fatih Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:105/3

İSTANBUL

ATAŞEHİR

K.BAKKALKÖY MAH. KAYIŞDAĞI CAD.SELİMBEY SOK. D BLOK NO:94

DİYARBAKIR

KAYAPINAR

KANTAR KAVSAGI AZIZOGLU SITESI AMID APT. ALTI NO:2

İSTANBUL

BAKIRKÖY

Marmara Forum AVM Osmaniye Mahallesi, Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3, 34568

ANKARA

YENİMAHALLE

Eskişehir Yolu (Dumlupınar Blv.) No:6 06520

ANKARA

ETLİK

Ayvalı Mahallesi, Halil Sezai Erkut Caddesi, Afra Sokak 1/A, 06010

SAMSUN

İLKADIM

Kadıköy Mah. 100.Yıl Bulvarı No124/B

İSTANBUL

ESENLER

Davutpaşa Cad.Esenler 4 yol meydanı no.2

İSTANBUL

KADIKÖY

CADDEBOSTAN MAH. BAĞDAT CAD. BAĞDAT PALAS APT. NO:302/2-3

ANKARA

YENİMAHALLE

Gazi Mahallesi, Mevlana Blv. No:2, 06330

İSTANBUL

SANCAKTEPE

ANKARA CAD.NO:31

ANKARA

ÇANKAYA

İşçi Blokları Mahallesi, Mevlana Blv., Konya Yolu 190/B, 06520 Çankaya/Ankara

İSTANBUL

ATAŞEHİR

35.CAD. NO:36

ADAPAZARI

MERKEZ

ÇUKURAHMEDİYE MAH. SAKARYA CAD. NO:58

İSTANBUL

ETİLER

Nispetiye Cad. Akmerkez AVM No:153 Etiler/Beşiktaş

İSTANBUL

YENİBOSNA

Fevzi Çakmak mh.Yıldırım Beyazıt cd.Koçtaş avm Yenibosna/Bahçelievler/İstanbul

İSTANBUL

TUZLA

YAYLA MAH.FEVZI CAKMAK CAD.

İSTANBUL

SULTANGAZİ

Arçelik 50.YIL MAH. B CADDESI NO:22

İSTANBUL

ATAŞEHİR

ASIK VEYSEL MAH. 3001 CAD.

ANKARA

YENİŞEHİR

Atatürk Bulvarı No: 58/A Kızılay

MALATYA

BATTALGAZİ

Emeksiz Cad. No:31

 

   

İZMİR

ALSANCAK

Şair Eşref Bulvarı No:69/1-a Alsancak/İZMİR

MUĞLA

BODRUM

Atatürk Bulvarı No:97 Konacık

İSTANBUL

YENİBOSNA

Yıldırım Beyazıt caddesi no :110

İZMİR

BUCA

Beyaz Eşya İnş. Mak. 255 sok. No.3 / B Çevik1

MANİSA

MERKEZ

1. Anafartalar mah. Gaziosmanpaşa cad. no:62

GAZİANTEP

ŞEHİTKAMİL

Sankopark - Sarı Güllük Mahallesi, İ.Rafet İşitmen Cad. No:27, 27660

İSTANBUL

ESENYURT

Marmarapark avm-Güzelyurt Mahallesi, Mevlana Cd. 33/A, 34515 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul

İSTANBUL

BAYRAMPAŞA

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi. Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045

KONYA

MERAM

Hükümet Meydanı No:12

İSTANBUL

PENDİK

Fevzi Çakmak Mah. Marmara Cad. No.33

İSTANBUL

MALTEPE

Piazza AVM Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No.96 C Blok

İSTANBUL

SULTANBEYLİ

Fatih Bulvarı No:121/B

OSMANİYE

MERKEZ

İstiklal Mah. Atatürk Cad. No:134

HATAY

İSKENDERUN

İsmet İnönü Cad. 23/4

İSTANBUL

BAHÇELİEVLER

Ferit Selim Paşa Cad. no:6/b Bahçelievler/İstanbul

     

İSTANBUL

KADIKÖY

Caferağa Mah.

İZMİR

ALSANCAK

Alsancak

KOCAELİ

İZMİT

ZİNCİRLİKUYU CAD. NO: 120 Mehmet Ali Paşa Mah.

AMASYA

MERKEZ

Atatürk Cad. No:502. Yarışma 25 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. 
3. Yarışmaya katılım ücretsizdir. 
4. Arçelik mağazalarını ziyaret eden yarışmacılar, mağaza içerisinde yer alan dokunmatik ekranı kullanarak Çevir Kazan isimli yarışmamıza katılırlar. Kullanıcılar öncelikle katılım şartlarını kabul eder, iletişim bilgilerini girer ve çarkı çevirme hakkı kazanırlar. 
5. Yarışmaya katılanlar, iletişim bilgilerinin doğruluğundan sorumludurlar. Yanlış veya eksik bilgilerin olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Arçelik Pazarlama A.Ş. ve Buzz Interaction sorumlu değildir. 
6. Yarışma esnasında tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmacının katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Arçelik Pazarlama A.Ş. katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. 
7. Her kullanıcının bir günde bir çevirme hakkı vardır. 
8. Kullanıcılara yarışmaya katılmaları ve ödül kazandıklarında gerekli bilgilendirme SMS’lerinin atılması için telefon numaralarına Buzz Interaction tarafından ZircoonARGE başlıklı SMS gönderimi yapılacaktır. Kullanıcılar uygulamayı kullanarak, katılım koşullarını kabul ettim dediğinde kendilerine, Arçelik adına Buzz Interaction (ZircoonArge) tarafından SMS gönderiminin yapılması için izin vermiş olduklarını beyan ederler. 
9. Arçelik 9123 YCM Çamaşır Makinesi ödülü için kullanıcı 3 soruya doğru cevap vermelidir. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Bu ödül kampanya boyunca 1 adet verilecektir. 
10. Digiturk Sporun Yıldızı Paketi (1 yıllık) ödülü için kullanıcı 3 soruya doğru cevap vermelidir. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, adres bilgisi ister. Verilen adrese Digiturk paketi şifre zarfı gönderilir. Zarfın içinden çıkan şifre ile kullanıcı Digiturk Çağrı Merkezi’ni (473 73 73) aramalıdır. Kurulum Digiturk Servisi tarafından yapılacaktır. Bu ödül kampanya boyunca 1 adet verilecektir. 
11. Setur 500TL'lik Hediye Kartı için kullanıcı 3 soruya doğru cevap vermelidir. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Hediye çeki, Yurt içi /Yurtdışı paket tur, Yurt içi ve Yurt dışı otel rezervasyonu, Yurtiçi Yurt dışı uçak bileti, Gemi turları, Yurt içi araç kiralama, Eğitim Hizmetleri, Vize hizmetleri, Setur Select kişiye özel seyahat danışmanlığı, Setur Marina Hizmetleri, Setur ürünleri’nde geçerlidir. Katılımcıya Hediye Kartı ulaştıktan sonra bilgi almak ve gerekli işlemleri yaptırmak için Setur Çağrı Merkezi’ni aramalıdır. (444 28 22) Bu ödül kampanya boyunca 3 adet verilecektir. Zarfın içinden çıkan şifre ile kullanıcı Digiturk Çağrı Merkezi’ni (473 73 73) aramalıdır. Kurulum Digiturk Servisi tarafından yapılacaktır. Bu ödül kampanya boyunca 4 adet verilecektir. 
12. Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi (1 yıllık) için kullanıcı 3 soruya doğru cevap vermelidir. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, adres bilgisi ister. Verilen adrese Digiturk paketi şifre zarfı gönderilir. Zarfın içinden çıkan şifre ile kullanıcı Digiturk Çağrı Merkezi’ni (473 73 73) aramalıdır. Kurulum Digiturk Servisi tarafından yapılacaktır. Bu ödül kampanya boyunca 4 adet verilecektir. 
13. General Mobile GM8 GO ödülü için kullanıcı 3 soruyu doğru cevaplamaya çalışır. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde, kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Bu ödül kampanya boyunca 5 adet verilecektir. 
14. Arçelik In Love Buharlı Ütü-K 4622 ödülü için kullanıcı 3 soruyu doğru cevaplamaya çalışır. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde, kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Bu ödül kampanya boyunca 20 adet verilecektir. 
15. Arçelik In Love El Blender - K8130 PV ödülü için kullanıcı 2 soruya doğru cevap vermelidir. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde, kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Bu ödül kampanya boyunca 50 adet verilecektir. 
16. Arçelik In Love Mikser-K 8160 PV ödülü için kullanıcı 2 soruya doğru cevap vermelidir. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde, kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Bu ödül kampanya boyunca 50 adet verilecektir. 
17. Grundig Iyonik Saç Kurutma Makinası-HD 6080 ödülü için kullanıcı 2 soruya doğru cevap vermelidir. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinde, kullanıcının iletişim bilgileri Arçelik Çağrı Merkezi’ne gönderilir. Çağrı Merkezi kullanıcıyı arayarak, hediyenin teslimi için adres bilgisi ister ve kullanıcıya gönderir. Bu ödül kampanya boyunca 100 adet verilecektir. 
18. Lisanslı Milli Takım Forması için kullanıcı 2 soruya doğru cevap vermelidir. 1 yanlış ile o günlük hakkını kaybeder. Kullanıcı ödülünü kendisine gönderilen SMS’te yer alan link üzerinden alır. Bu ödül kampanya boyunca 130 adet verilecektir. 
19. Omo Active Sıvı Çamaşır Deterjanı Yumuşak Paketi ödülü için kullanıcı herhangi bir soru cevaplamasına gerek kalmadan direkt ödülü kazanır. Ödül mağazada kendisine teslim edilir. Bu ödül kampanya boyunca 300 adet verilecektir. 
20. İkinci şans geldiğinde kullanıcı bir anket sorusu cevaplayarak tekrar çarkı çevirebilir. 
21. Kullanıcı çarkı çevirdiğinde hediye çeki dilimi gelirse, herhangi bir soru cevaplamasına gerek kalmadan direkt ödülü kazanır. Ödül için hediye çeki kodu kullanıcının telefonuna SMS ile gönderilir. Kullanıcı hediye çeklerini sadece Arçelik mağazalarında kullanabilir. 
22. Hediye çekleri başka ürünlerde kullanılamaz. Başka kampanya ile birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. 
23. Uygulamada yer alan hediye çekleri ve şartları aşağıda sıralanmıştır. 
-100 TL Hediye Çeki: Tüm beyaz eşya ürünlerinde geçerlidir, stoklarla sınırlıdır. Başka kampanya ile birleştirilemez. 
-30 TL Hediye Çeki: Tüm küçük ev aletleri ürünlerinde geçerlidir, stoklarla sınırlıdır. Başka kampanya ile birleştirilemez. 
-50 TL Hediye Çeki: Grundig GSB 710 ses sisteminde geçerlidir. 
GSB 710 Renk 1 - Siyah 
GSB 710 Renk 3 - Turuncu 
GSB 710 Renk 2 - Mavi 
GSB 710 Renk 4- Sarı
-200 TL ve 500 TL hediye çeklerinden kullanıcı 1 tanesini seçmelidir, başka kampanya ile bileştirilemez. 
24. Yarışma süresince katılımcı hediye çeki dışında en fazla 3 kere ödül kazanabilir
25. Yarışmacıların soruları cevaplamak için 20 saniye cevaplama süresi vardır. 
26. Yarışmaya Arçelik Bayileri, Arçelik Pazarlama A.Ş. ve Buzz Interaction çalışanları katılamaz, katılsa dahi ödül kazanamaz. 
27. Arçelik Pazarlama A.Ş. önceden bildirimde bulunmaksızın kampanya koşullarını, yarışma kurallarını, ödülleri değiştirme ve yarışmayı uzatma haklarını saklı tutar. 
28. Hediye Çekleri 31.12.3018 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. 
29. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez. 
30. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. 
31. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. 
32. Yarışmaya çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır. 
33. Kullanıcı GSM operatörlerini, reklam ve kampanya için SMS’lere kendi isteğiyle kapattıysa, bu kullanıcıya uygulama SMS’i atılamamaktadır. Bu durumda, kullanıcı uygulamaya katılamaz. 
34. Hediye çekleri ve indirim kodları başka kampanyalarla birleştirilemez. 
35. Bu kampanya Arçelik Pazarlama A.Ş tarafından MPİ’nin 11.04.2016 tarih ve 24951361-255.05.02-E.5549 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsamdışı düzenlenmektedir.Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. OTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. 

ARÇELİK

Yardımve Destek