Arçelik 4K Ultima TV'ler 2.199 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Arçelik 4K Ultima TV'ler 2.199 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

1 yıllık Digiturk Sporun Yıldızı Paketi veya Filmin Yıldızı Paketi Arçelik 4K Ultima TV alanlara hediye! 
Diamond TV alanlara ise Ailenin Yıldızı + Dizi Paketi hediye!

Kampanya 31 Mart’a kadar Arçelik mağaza ve Arcelik.com.tr'de geçerlidir. 9 serisi UHD TV’lere 1 yıllık 1.308 TL değerindeki Digiturk Sporun Yıldızı Paketi veya 588 TL değerindeki Digiturk Filmin Yıldızı Paketi, 8 serisi UHD TV’lere 1 yıllık 444 TL değerindeki Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi hediye edilecektir. Spor paketi hediyesi 500 adetle sınırlıdır. Tüketiciler TV montajı yapıldıktan sonra Arçelik Çağrı merkezini arayarak, digiturk kampanya şifresini talep edebilirler. 

Digiturk 1 yıl ücretsiz kampanya için müşterilerimizin herhangi bir taahhüt vermelerine gerek yoktur. 


22 Şubat tarihinden itibaren Kampanyaya dahil UHD TV alan Arçelik müşterisi  kampanyadan yararlanmak istiyorsa kendisi Arçelik Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünün fatura numarasını ve modelini beyan ettikten sonra  kampanya şifresi SMS aracılığıyla tarafına iletilecek, şifresini teslim alan müşteri ardından Digiturk Çağrı Merkezi’ni arayarak tek bir şifre ile isterse spor isterse film paketi için kurulum talebinde bulunacaktır.


Kampanyadan mevcut ve yeni Digiturk müşterileri yararlanabilir.


Şifrelerin mevcut müşteri tarafından kullanılmak istenmesi durumunda, hediyeden yararlanmaları için müşterinin mevcut paketi taahhüt bedeli olmadan iptal edilecek.


Aktivasyon ücreti yoktur. İç kurulum ücretsizdir. Eutelsat uydu altyapısı olmayan ve 95 TL çanak ücreti ödemek istemeyen müşterilere mevcut çanakları kullanılarak ücretsiz olarak Turksat Paketleri kurulacaktır. Kampanya kapsamında hediye edilen Filmin Yıldızı veya Sporun Yıldızı paketlerinden herhangi birinden yararlanan müşteriler bir üst pakete geçmek istediklerinde sadece aradaki farkı ödeyecektir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Arçelik 4K Ultima TV'ler 2.199 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

ARÇELİK

Yardımve Destek