SİZE ÖZEL İndirimlerle Cuma Aşkına!

Kampanya 21-27 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olup, Arçelik mağazaları ve arcelik.com.tr’de geçerlidir. Sayfada listelenen fiyatlar, tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Belirtilen indirim oranları, kupon kullanımında uygulanacaktır. Kampanyada yer alan her ürün için indirimden en fazla 1 defa yararlanabilirsiniz. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan arcelik.com.tr'de faydalanmak için alttaki metinde yer alan yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

 

SMS gönderimi yapılmış kayıtlı cep telefonunuza kampanya tanımlanmıştır. Eğer üyeliğiniz yoksa, kampanyadan yararlanmak için SMS’in ulaştığı cep telefonu numaranızla başında “0” (05xx) olacak ve aralarında boşluk olmayacak şekilde girerek, üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğiniz varsa, Hesabım -> Bilgilerim -> Cep Telefonu bağlantılarını takip ederek cep telefonu numaranızın başında “0” olduğundan ve aralarında boşluk olmadığından emin olunuz. Cep telefonu bilgisi girildikten sonra kampanya dahilindeki ürünleri sepetinize ekleyip, sepetim altında yer alan “İndirim Kuponu” sekmesine tıklayınız ve hesabınıza kayıtlı kuponu KULLAN 'a tıklayarak indirimden faydalanabilirsiniz.

600 TL indirimli ürünler

500 TL indirimli ürünler

400 TL indirimli ürünler

350 TL indirimli ürünler

300 TL indirimli ürünler

250 TL indirimli ürünler

200 TL indirimli ürünler

160 TL indirimli ürünler

100 TL indirimli ürünler

Diğer indirimli ürünler

ARÇELİK

Yardımve Destek