Arçelik HomeWhiz

NEREDE OLURSANIZ OLUN, EVİNİZİN KONTROLÜ ELİNİZİN ALTINDA.

DETAYLI BİLGİ
08.00

08.00

Bugün giyeceğiniz kıyafet kurudu ve giyilmeye hazır.

11.00

11.00

Hafta sonu için formanı yıka.

16.00

16.00

Akşam yemeği için tabaklar hazır.

18.00

18.00

Akşam yemeği için hazırladığınız rosto pişti ve servise hazır.

21.00

21.00

Uyarı! Buzdolabının kapısı çok uzun süre açık kaldı.

Wifi

EVİNİZDE
KALİTELİ ZAMAN GEÇİRİN

İster evinizde olun ister dışarda, HomeWhiz ile gözünüz arkada kalmaz. HomeWhiz uygulaması sayesinde akıllı mobil cihazlarınız ya da smart televizyonunuz üzerinden evinizdeki akıllı beyaz eşyaları kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. HomeWhiz daha önce deneyimlemediğiniz bir hayat standardı sunar.

İnternetin olduğu her yerden HomeWhiz uygulaması sayesinde, evinizdeki akıllı beyaz eşyalarınızı çalıştırabilir, kontrol edebilir veya ayarlarını değiştirebilirsiniz. Örneğin; Çamaşır makinenizi eve gelmeden çalıştırıp zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Fırınınızı dışardan ön ısıtma yaparak pişirmeye hazır hale getirebilirsiniz. Buzdolabınızı yola çıksanız bile tatil moduna geçirebilir ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bulaşıklarınızı yıkamayı mı unuttunuz ? İş yerinizde makinenizi çalıştırabilir, eve geldiğinizde kullanabilirsiniz.

HOMEWHIZ AKILLI EV TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Homewhiz teknolojisi yeni nesil Arçelik ev aletlerinizi ihtiyaç duyduğunuz her an, nerede olursanız olun kontrol etme olanağı sağlıyor. Böylece işteyken, yoldayken ya da evdeyken cihazlarınızı çalıştırabilir, anlık bildirim alabilir ya da hayatınızı kolaylaştıran HomeWhiz fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.

Üstelik Homewhiz’in faydaları bunlarla da bitmiyor!

Videoyu İzle / 02:37 DK

KULLANIM KOLAYLIĞI

SİHİRBAZ YEMEK TARİFLERİ FAVORİLER DESTEK

SİHİRBAZ

Standart, eko ya da hızlı… Hangi programı seçmelisiniz? Akıllı ev eşyanızı hangi programda çalıştırmanız gerektiğini bilmiyorsanız, bırakın HomeWhiz size yardımcı olsun!

 • Sihirbaz özelliği, kolay anlaşılabilir ara yüzüyle akıllı ev eşyalarınız için doğru ayarları seçmeniz konusunda size yardımcı olur.
 • Bunun için çamaşır yıkamadan önce birkaç soruyu yanıtlamanız yeterli. Sihirbaz sizin için en uygun 3 programı seçer. Bu özellik sayesinde istediğiniz saatte yıkamaya başlaması için makinenizi ayarlayabilir, elektriğin daha ucuz olduğu saatlerde çamaşırlarınızı yıkayarak tasarruf sağlayabilirsiniz.
SİHİRBAZ

YEMEK TARİFLERİ

Hayatınızı dilediğiniz gibi yönetin. HomeWhiz teknolojisine sahip beyaz eşyalarınızı birbirine kolaylıkla bağlayabilir, onları tek bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz.

 • Gerekli malzemeleri ve basitleştirilmiş pişirme adımlarını içeren tarif fonksiyonu sayesinde onlarca yemeği kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.
 • Tarif fonksiyonu, pişirmek istediğiniz yemek için gerekli ayarları otomatik olarak yapar. Yapmanız gereken tek şey, seçmiş olduğunuz tarifi fırınınıza göndermek. Tam istediğiniz sonuca ulaşmak işte bu kadar basit!
YEMEK TARİFLERİ

FAVORİLER

Hepimizin farklı alışkanlıkları var, ancak kullandığımız eşyaların fonksiyonları genellikle ortak ihtiyaçlar için tasarlanıyor. İşte HomeWhiz bu noktada devreye girip kişiye özel bir deneyim sunuyor.

 • HomeWhiz, akıllı ev yaşamının istek ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş olması gerektiğini biliyor.
 • HomeWhiz ile cihazlarınızda sık kullandığınız 5 farklı ayarı ve programı kaydedebilirsiniz.
 • Sık kullandığınız programlara “Anneannemin hassas porselenleri”, “Babamın iş gömlekleri” ya da “Futbol formam” gibi kolay hatırlanabilir isimler verebilirsiniz.
FAVORİLER

DESTEK

Akıllı ev eşyaları, bir kullanım kılavuzuna ihtiyaç duyacağınız kadar karmaşık olmamalı. Bu sebeple HomeWhiz, ne yapacağınızdan emin olmadığınız durumlarda başka bir kaynağa başvurmadan, cihazlarınızı en iyi şekilde kullanabilmeniz için size yardımcı olur.

 • Yardım özellikleri sayesinde akıllı ev eşyalarınızın en yeni özelliklerini bile en verimli şekilde kolaylıkla kullanabilirsiniz.
 • Yardım özellikleri basit görseller, SSS, pratik ipuçları, sorun giderme rehberleri ve kullanma talimatlarından oluşur. Tüm bunlar fırınınızı, buzdolabınızı, çamaşır, bulaşık ve kurutma makinelerinizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.
DESTEK
Dummy SİHİRBAZ YEMEK TARİFLERİ FAVORİLER DESTEK

İNTERNET BAĞLANTILI AKILLI EV ALETLERİ

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

 • Akıllı çamaşır makinenizdeki gelişmiş kontroller sayesinde yünlüleriniz, renklileriniz ve hassas çamaşırlarınız tıpkı ilk günkü gibi yeni kalsın.
 • İstediğiniz yıkama programını seçin. Yıkama işlemini dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden başlatın. Yıkadığınız çamaşırın türüne göre en iyi kurutma programını HomeWhiz sizin için seçsin.

KURUTMA MAKİNESİ

 • Kurutma programını mobil cihazınızdan seçin, başlatın ve değiştirin.
 • Kurutma aşamaları hakkında uyarılar alın ve en iyi kurutma programını seçme işini sisteme bırakın. HomeWhiz özelliğine sahip çamaşır ve kurutma makineleriniz birbirleriyle “konuşarak” en iyi kurutma programını otomatik olarak seçer.

GARDIROP TİPİ BUZDOLABI

 • Sürekli çalıştırdığınız buzdolabınızın elektrik tüketimini kolaylıkla azaltın. Evde olmasınız bile!
 • Evden uzaktayken HomeWhiz uygulamasıyla Eco Modu ya da Tatil Modu aktif hale getirin. Buzdolabınızın kapısı açık kaldığında ya da dış ortam sıcaklığı çok yükseldiğinde uyarılar alın.

BULAŞIK MAKİNESİ

 • Arçelik HomeWhiz bulaşık makinenizi istediğiniz yerden istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınıza uygun program ve fonksiyonları seçerek uygulama üzerinden başlatmanızdır. Bulaşık makineniz program takibini ve uyarılarını akıllı cihazınıza HomeWhiz üzerinden otomatik olarak gönderecektir.

ANKASTRE BULAŞIK MAKİNESİ

 • Akşam eve döndüğünüzde makinedeki mutfak gereçlerine ihtiyacınız olacak ve önceden yıkamayı unuttuysanız, makinenizi uzaktan başlatabilirsiniz.
 • Sihirbaz yardımıyla hangi programı seçeceğinize karar verebilirsiniz.
 • Favori programlarınızı kaydederek her seferinde program seçmek durumunda kalmayabilirsiniz.

ANKASTRE FIRIN

 • Çok sayıda pişirme seçeneğiyle sofralarınız daha zengin, menüleriniz daha lezzetli.
 • Nerede olursanız olun pişirme programını seçin, sıcaklığı ayarlayın ya da Pişirme Rehberi tariflerinizi fırınınıza gönderin.

YILLARCA GÜVEN!

Tüm HomeWhiz uyumlu Arçelikler evinize 4 yıl garantisiyle birlikte geliyor. Arçelik beyaz eşyalar 3 yıl ücretsiz garanti hakkını tüketicilere sunarken, HomeWhiz uyumlu beyaz eşyalarınız tam 4 yıl ücretsiz garantiye sahiptir. Dijital çağa geçen müşterilerimize bu dünyanın ayrıcalıklarından biri olarak ek 1 yıl daha garantiye sahip olacaktır.

ÇAMAŞIR MAKİNESİNDE KİŞİYE ÖZEL GARANTİ

Kişiye özel ücretsiz garanti sisteminde Arçelik HomeWhiz çamaşır makineleri 4 yıl / 1000 kez kullanım garantisi vermektedir. 4 yıllık standart HomeWhiz garantinizi, kullanım sayınıza göre akıllı bir garanti sistemiyle ücretsiz uzatabileceksiniz. Akıllı garanti modelinde; çamaşır makineniz için 1000 kullanımlık hakkınız olacaktır. 4 yıllık standart garanti sürenizin sonunda kullanım sayınız 1000 adetin altında ise, kalan sayı oranında toplamda 3 yıla kadar ücretsiz ek garanti kazanacaksınız. Bu sayede toplam 7 yıla kadar makinenizin garantisini ücretsiz kullanabileceksiniz. Üstelik 4 yıllık garanti sürenizin içinde herhangi bir zamanda 1000 adetlik hakkınız bitse de 4 yıllık garantiniz geçerli olacaktır. Örneğin, 4 yılın sonunda 1000 adetten 250 adet kullanım hakkınız kalır ise, 1 yıl daha ücretsiz garantiye sahip olacaksınız. HomeWhiz çamaşır makinesine özel bu sistem sayesinde siz de kullanımınıza göre garanti sistemine sahip olabilirsiniz.

HOMEWHIZ KİŞİYE ÖZEL GARANTİ SİSTEMİ NEDİR?

Homewhiz teknolojisi çamaşır makinenizi kullanım alışkanlıklarınıza göre analiz ediyor ve size özel bir garanti planı oluşturuyor.

Kişiye özel garanti sistemi, çamaşır makinenizi kaç kere çalıştırdığınızı sayıyor; standart 4 yıllık garanti hakkınızı kaybetmeden 1000 kullanımlık bir garanti sistemi sunuyor. 4 yılın sonunda 1000 kullanımı aşmamış olursanız, garanti süreniz kalan kullanımlarınız hesaplanarak 7 yıla kadar uzuyor.

Nasıl mı?

Videoyu İzle / 02:37 DK

Arçelik HomeWhiz

ŞİMDİ İNDİRİN!

Evinizin kapılarını akıllı yaşama açın. HomeWhiz uygulamasını App Store ya da Google Play üzerinden akıllı telefon ve tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama fonksiyonları ve tasarımı, versiyon ve bölgeye göre değişkenlik gösterebilir.