“EL ELE 23 NİSAN” Yarışma Katılım Koşulları

Kampanya Türkiye genelinde, Arçelik Instagram, Facebook ve Twitter sayfası aracılığıyla düzenlenmektedir.
Kampanya; 20 Nisan 2020 tarihinde başlayacak ve 23 Nisan 2020 tarihinde saat 21:00’de bitecektir.
Yarışmanın kazananlarına 100 adet Arçelik TB 6962 C Resital Blender ürününden hediye edilecektir.
Kazananlar 27 Nisan 2020 tarihinde instagram.com/arcelik - facebook.com/arcelik- twitter.com/arcelik hesapları üzerinden “post” ve “hikaye” kısmında ve facebook.com/arcelik hesabının “notlar” kısmındaki katılım koşulları metni içerisinde açıklanacaktır. Yarışmaya katılan resimler, resmi yapan çocuğun ismiyle birlikte, hazırlayacağımız El Ele 23 Nisan videosunda yer alacaktır.

Gerekli katılım koşulları:

Arçelik hesaplarını takip etmek.
instagram.com/arcelik , facebook.com/arcelik , twitter.com/arcelik hesabında belirtilmiş olan  #ElEle23Nisan hashtag'inde yarışmacının velayetinde bulunan çocuğunun yapmış olduğu, el ele tutuşmuş insanların olduğu bir 23 Nisan resmi Arçelik hesabını etiketleyerek paylaşmak.
Yarışmaya dilediğiniz kadar resimle katılabilirsiniz.
Katılımda, kazanan kullanıcıların DM’den gönderdiği email ve iletişim bilgileri geçerli olacaktır. Hediyeler talihlinin vermiş olduğu adrese Arçelik Pazarlama A.Ş. tarafından gönderilecektir.
instagram.com/arcelik - facebook.com/arceliktwitter.com/arcelik hesaplarından yayınlanacak olan “kazananların ilanı”, kazanan şahsa tebligat edildiği anlamına gelir. 
Kazanan, sonucun bildirilmediği veya geç bildirildiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
Eksik veya yanlış bilgi veren katılımcılar yarışmada ödül kazanmış olsalar dahi diskalifiye olarak ödül alma haklarını kaybedeceklerdir. Arçelik Pazarlama A.Ş. ödülün açıklanmasında oluşabilecek aksaklıklardan, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, yarışmanın düzenlendiği sosyal medya sayfalarında yer alan verilerde bulunabilecek eksiklik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
Arçelik Pazarlama A.Ş. katılımcıların kendilerinin veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
Katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden, her türlü teknik aksaklıklar (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) sebebiyle oluşabilecek problemlerden, söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişilmesi gibi durumlarda yaşanabilecek problem ve zararlardan dolayı, Arçelik Pazarlama A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
Arçelik Pazarlama A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
Arçelik Pazarlama A.Ş. ayrıca, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

Seçim ve Ödüllendirme:

Yarışma dönemi yarışma şartları’na uygun eserler www.instagram.com , www.twitter.com ve www.facebook.com uygulaması üzerinden  #ElEle23Nisan etiketinden izlenebilecek ve bu eserler arasından Arçelik Jüri Üyeleri tarafından şans faktörü olmaksızın niteliksel özelliklerle toplam 20 asil ve 5 yedek eser sahibi seçilecektir.
Yarışma Dönemi; İlk 100 asil eser sahibi Arçelik TB 6962 C Resital Blender ürününden birine hak kazanacaktır.
Her katılımcının Yarışma Dönemi boyunca 1 (bir) adet ödül kazanma hakkı vardır.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez.
Arçelik Pazarlama A.Ş., katılımcıların kişisel verileri sadece bu Katılım Koşulları kapsamında işleyecek ve başkaca hiçbir amaç için kullanmayacaktır. Kampanyaya katılan katılımcılara, kampanya bilgilendirmesi haricinde tanıtım, reklam ve promosyon bilgilendirilmesi yapılmayacaktır.
Kampanya MPİ kapsamı dışındadır.
Katılımcılar, Arçelik Pazarlama A.Ş. Kişisel Verileri İşleme Politikasını https://www.arcelik.com.tr/gizlilik-politikasi/ linkindeki adresten öğrenebilirler.
Kampanyaya katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

 

ARÇELİK

Yardımve Destek

 • Sıkça sorulan sorular
  ile ürün kullanımlarındaki sorularınızı yanıtlıyoruz.

 • Ürün tanıtım videolarımızı 
  buradan izleyebilirsiniz.

 • Arçelik’ten Tam Destek 
  +90 544 444 0 888 ile WhatsApp'tan veya
  0850 210 0 888 ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 • Uzman yardımlarımız ile ürünleri tanımak artık daha kolay.