Tüketici hakları gereği, herhangi bir ürünü teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeden ve cezai şart ödemeden sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz.
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünlerinizi teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde 444 0 888 numaralı çağrı merkezimizi arayarak cayma beyanında bulunmanız gerekir. Çağrı merkezimiz satın aldığınız ürünün cinsine göre sizi ya bir yetkili servise ya da Yurtiçi Kargo firmasına yönlendirir. Ürününüz 14 gün içinde yetkili servisimiz tarafından adresinizden teslim alınır ya da cep telefonları ile Apple, Asus, Sony, Toshiba ve Lenovo markalı ürünleri 14 gün içinde kargo firmasına teslim etmeniz istenir.
Cayma bildiriminiz üzerinden en geç 14 gün içinde ürününüzün toplam bedeli ve sizi borç altına sokan her türlü belge, hiçbir yeni masraf talep edilmeden tarafınıza iade edilir. Cayma hakkı süresi içinde ürününüzü işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığınız takdirde üründe meydana gelebilecek değişiklik ya da bozulmalardan sorumlu tutulmazsınız.
ARÇELİK

Yardımve Destek