HESAPLARIM
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:8 
Üyelikten nasıl çıkabilirim?

"Hesabım" menüsündeki "Üyelik bilgilerim" başlığı altından, "Hesabımı iptal et" bağlantısına tıklayarak üyelikten çıkabilirsiniz.
Üyelik bilgilerinde neden T.C kimlik numarası girme zorunluluğu var?

9/8/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmî Gazete'de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinde itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğiyle ilgili açıklamalar “Gizlilik Politikası” sayfamızda detaylı olarak yer almaktadır.
Kayıtlı adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Adres bilgilerinizi, “Hesabım” menüsündeki "Üyelik bilgilerim" başlığı altından güncelleyebilirsiniz.
Üye bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Üye bilgilerinizi, “Hesabım” menüsündeki "Üyelik bilgilerim" başlığı altından güncelleyebilirsiniz.

E-posta adresimi unuttum, ne yapmalıyım?

Üyelik sistemimize kayıtlı e-posta adresinizi unuttuysanız yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz. Yeni üyelik oluştururken girdiğiniz e-posta sistemimizde kayıtlıysa buna dair bir uyarı mesajı alacaksınız. Bu durumda, “Üye girişi” kısmına bu e-postayı girerek “Şifremi unuttum” butonuna tıklayın. E-postanıza gelecek olan “Şifre yenileme” postasındaki adımları takip ederek yeni bir şifre belirleyin. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın. 
Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Web sitemizin “Üye girişi” kısmına, üye olurken kullandığınız e-posta adresini girin ve “Şifremi unuttum” butonuna tıklayın. E-postanıza gelecek olan “Şifre yenileme” postasında anlatılan adımları takip ederek yeni bir şifre belirleyin. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın. 
Birden fazla üyelik oluşturabilir miyim?

Web sitemizin üyelik sistemi sizi e-posta adresiniz üzerinden tanır. Bir e-posta adresiyle sadece bir adet üyelik oluşturulabilir. Farklı e-posta adresleriyle birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz. 
Nasıl üye olurum?

Web sitemize üye olmak için sağ üst köşede bulunan “Üye ol/Giriş yap” bağlantısına tıklayın. Önünüze gelecek ekrandaki “Yeni üyelik” butonuna tıklayın. Adımları takip ederek zorunlu alanları eksiksiz doldurduktan sonra “Bilgilerimi kaydet” butonuna tıklayın. Bu aşamadan sonra girdiğiniz e-posta adresine bir aktivasyon postası gönderilir. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın.  

E-postanıza gelen aktivasyon postasında yer alan bağlantıyı tıklayarak üyeliğinizi onaylayın. Bu işlemden sonra web sitemizin sağ üst köşesinde bulunan “Üye ol/Giriş yap” bağlantısına tıklayarak e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. 

 

  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:8 
ARÇELİK
Yardım ve Destek