ARÇELİK DEMEK
Arçelik demek, çevreci, yaratıcı ve yenilikçi olmak; insanların hayatında fark yaratmak demek. İlk çamaşır makinemizi ürettiğimiz 1959 yılından beri doğa dostu ürünler geliştiriyoruz. 2010 yılında başlattığımız çevreci atılımla sadece ürünlerimizde değil, üretim süreçlerimizden paketlemeye kadar her alanda çevreye olan etkimizi en aza indirgemek üzere çalışıyoruz. Uluslararası kuruluşlardan aldığımız enerji verimliliği ve tasarım ödülleriyle başarımızı aşkla sürdürüyoruz.
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:2 
 • youtube-Ya_9yP8JAYM

  Su tasarrufu

 • youtube-ovS752w5x4Y

  Enerji verimliliği

 • youtube-Bh2vqlPnZ-k

  Geri dönüşüm

Çevre demek...

İklim değişikliği, azalan doğal kaynaklar ve susuzluk dünyamızın geleceğini tehdit ediyor. ‘’Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın’’ vizyonumuzla enerji ve doğal kaynakları verimli kullanıyor, hem ürünlerimizde hem üretim süreçlerimizde su ve enerji verimliliği sağlayacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tüm bu çabamız, gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için.

İLGİLİ ÜRÜNLER
 • youtube-LfrfCLuEU38

  Türkiye'nin teknoloji devi Arçelik

Teknoloji demek...

5 kıtada, 133 ülkedeki tesislerimiz ve yaklaşık 25.000 çalışanımızla teknolojiyi evlerinize getiriyoruz. Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika’daki 15 üretim tesisimiz ve dünya çapındaki 10 Ar-Ge merkezimizle uluslararası patent başvurularında liderliğe oynuyoruz. Arçelik ailesi olarak daha çevreci ve kullanıcı dostu teknolojiler geliştirmek için hiç durmadan çalışıyoruz. 

  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:2 
ARÇELİK
Yardım ve Destek