Dil İkonları
E-mail
Şifre
Sepetiniz şu an boş.
Ürün -
Otomatik Çay
Otomatik Çay Makinesi , özel su transfer sistemi sayesinde kettle haznesine konulan suyun otomatik olarak demliğe transferi ile el değmeden ideal sıcaklıkta çayın demlenmesini sağlar. Böylece size sadece çayı keyifle yudumlamak kalır. Otomatik demleme özelliğinin yanısıra, Otomatik Çay Makinesi’nin sizlere sunduğu diğer bir fayda da kişiye özel programlama imkanı sunan akıllı kontrol panelidir.
Seçime bağlı olarak ister siyah, ister yeşil, ister özel mod aracılığı ile diğer bitki çaylarını ideal sıcaklıkta ve lezzette demlemenizi sağlar. Farklı çay kullanılması durumunda belirlenen sıcaklık ayarlanarak özellikle bitki çayları ve yeşil çayda yüksek sıcaklıktan meydana gelecek çayın acılaşması önlenir.

Siyah Çay: Siyah çay dünyada en yaygın çay türü olup kendisine has görünüş, renk ve kokusu ile bilinir. İdeal lezzet için 100°C de demlemeniz önerilir. Buna bağlı olarak, Otomatik Çay Makinesi akıllı kontrol panelinde yer alan siyah çay modunu seçerek otomatik olarak 100°C ye ayarlanan sıcaklık ile siyah çayınızı demleyebilirsiniz.

Yeşil Çay: Siyah çay ile aynı bitkiden elde edilen Yeşil çay siyah çaydan farklı olarak yapraktan toplanır toplanmaz kavrulup hızla kurutulur. Yeşil çayın antioksidan özelliği vardır. İdeal lezzet için 80°C de demlemeniz önerilir. Buna bağlı olarak, Otomatik Çay Makinesi akıllı kontrol panelinde yer alan yeşil çay modunu seçerek otomatik olarak 80°C ye ayarlanan sıcaklık ile yeşil çayınızı demleyebilirsiniz.
Otomatik Çay Makinesi, kettle fonksiyonu sayesinde,
suyunuzu istenilen sıcaklığa getirmenizi sağlar.
Sıcaklık ayarlı kettle olma özelliği ile 40°C de bebek maması,
60°C, 80°C, 100°C de ise su hazırlamanıza ve sonrasında
1 saat süre ile bu sıcaklıkta tutmanıza imkan sağlar.
Otomatik Çay Makinesi , zamanlama fonksiyonu sayesinde önceden ayarlanan saatte ve seçimde çayın demlenip içime hazır olmasını sağlar. Böylece akşamdan ayarlayacağınız saatte sabah kahvaltısı için çayınız hazır olur.
Otomatik Çayı Makinesi’ndeki akıllı kontrol panelinde bulunan 4 farklı miktar seçimi, hazırlamak istediğiniz çayı kişi sayısına bağlı olarak, maksimum 15 bardak (çay bardağı) çay demleme olanağı sağlar.
Otomatik Çay Makinesi, sahip olduğu kolay bakım özelliği sayesinde zahmete gerek bırakmadan otomatik olarak kendi kendini temizleme imkanı sunar.
Cam demlik ve kettle haznesi ile yüksek sıcaklığa ulaşabilmenize ve çayınızın rengini de en canlı şekilde görmenize olanak sağlar.
Otomatik Çay Makinesi , komple paslanmaz çelik geniş çay filtresi sayesinde su ile temas eden çay miktarını maksimum seviyede tutar ve bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği sayesinde size kullanım kolaylığı sağlar.