Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz
Hepimiz birbirimizden farklıyız.Bu sebeple hepimizin fiziksel yapıları,alışkanlıkları , tercih ve beklentileri farklı. Hepimiz, ev ortamımızı kendi zevk, istek ve ihtiyaçlarımıza göre özel hale getirmek isteriz.
Konu mutfak olduğunda, hayalini kurduğumuz mutfağın beklentilerimizin üzerinde gerçeğe dönüşmesini arzu ederiz. Tüm bu ihtiyaç ve beklentilerin ışığında, Arçelik, mutfak tasarımlarını müşterilerinin yaşam stillerine göre yeniden şekillendiriyor.
İster geniş bir aileye sahip olun, ister bekar veya yeni evli olun, ister şehir içinde bir daire veya residence’da ister bahçe içinde bir villa’da oturun, ister tercihiniz klasik ister modern olsun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek ve sizi özel kılacak mutfak ve cihazlarınız Arçelik’te olacak.
Dünya Mutfakları Arçelik'ten Sizlere

Arçelik, Avrupa mutfak sektöründeki lider markaları Arçelik hizmet kalitesi ve güvencesi ile sunarak 10 yılı aşkın bir süredir tüketicilerine hizmet vermektedir.


25 yıllık tecrübesini, dizayn, estetik ve kalite ile buluşturarak İtalya’nın önde gelen ilk 10 üreticisinden biri olmayı sürdüren Spagnol Cucine, ürün gamındaki 25 farklı seri ve 120 çeşit renk alternatifi ile özgün İtalyan tasarımını yansıtmaktadır.
Günlük 2.500 adet mutfak üretimiyle Almanya ve Avrupa pazarında pazar lideri olan Nobilia ürün gamında 30 farklı seri, 122 kapak ve 16 gövde renginin yanısıra 48 farklı tezgah renk alternatifi bulunmaktadır. Ürün kalitesinin yanında, tasarım özgürlüğü sağlayan geniş ürün yelpazesi ile Nobilia Arçelik güvencesi ve hizmet kalitesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz

Yaşam kalitesini artırmak, evinize değer katmak, farklılık yaratmak...
‘Arçelik’ten Mutfak’ hizmetini geliştirirken, odak noktamız olan siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi olanı sunmak, ürün ve hizmet anlayışımızla farklılık yaratarak sizlerin beklentilerini aşmak, evlerinize değer katarak yaşam kalitenizi artırmak tüm çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.

Mutfak Bakımı
Kaliteli malzeme ve işçiliğin mükemmel uyumu ile üretilerek ithal edilmiş olan Nobilia ve Spagnol mutfaklar, temizlik ve kullanıma dikkat edildiği takdirde yıllarca ilk günkü yeniliğinde kalarak size hizmet edecektir.

Tüm ürünlerde, pamuk esaslı nemli bez kullanılmalı,duru su,sabunlu su, cam temizleyici sıvılar, ağır alkali eleman içermeyen sıvı temizleyiciler tercih edilmelidir. Islak bez sonrasında mutlaka kuru bez ile kurulamayı unutmayınız.
Dolap içlerine ve çekmecelere ıslak tabak,bardak vb. malzemeler koymayınız.

Ocaktan aldığınız sıcak tencere, tava ve benzeri malzemeleri tezgah ve mutfak mobilyası ile temas ettirmeyiniz.

Yüzeyleri sert, çizici ve sivri cisimlerden koruyunuz.
Koruma folyoları, nakliye esnasında parçaların hasar görme tehlikesini azaltır ve böylece yüksek kaliteli mobilya yüzeylerinin düzgün şekilde korunmasını sağlar.

Yüzeyler üzerindeki folyoları çıkardıktan sonra kapakların yüzeyini pamuklu, nemli bir bez ile silip daha sonra kuru bez ile kurulayınız.
Atık depolamaya yarayan, çöp kovalarının kullanımında çöpleri bastırarak sıkıştırmayınız. Böylece çöp kutularınızın bağlantı yerlerinden kırılmasını önlemiş olursunuz.

Ahşap çatal kaşıklıkları kesinlikle bulaşık makinesinde veya suyun altında yıkamayınız.
Temizlik için nemli bez veya nemli sabunlu bez kullanınız.
Doğal ahşap yüzeyleri, ağartıcı etkisinden dolayı direkt güneş ışığından koruyunuz.

Ahşabın doğasından gelen yapısal renk ve desen farklılıkları olabilir, bu doğaldır.
Kalite Standartlarımız