E-Posta:
Şifre
Sepetiniz şu an boş.
Ürün -
YUKARI
Küçük Ev Aletleri Kampanyaları
ARÇELİK’TEN SERİNLETEN YENİLİK
ARÇELİK’TEN SERİNLETEN YENİLİKSaniyeler içinde dondurulmuş doğal meyvelerle dondurulmuş meyve püresi hazırlamak artık mümkün.Şimdi 129 TL yerine 99 TL. Kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında ve arcelik.com.tr'de geçerlidir.
Ankastre Fırsat Kampanyaları
ARÇELİK'TEN ÇİFTE LEZZET
ARÇELİK'TEN ÇİFTE LEZZET200 TL indirimli Arçelik Gurme Ankastre Fırın ile 2 yemeği aynı anda farklı ısılarda pişirin. Kampanya 31 Ağustos tarihine kadar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.
Isıtma ve Soğutma Kampanyaları
ENERJİ VERİMLİ ARÇELİK KLİMALAR İLE BÜTÇENİZİ KORUYUN.
ENERJİ VERİMLİ ARÇELİK KLİMALAR İLE BÜTÇENİZİ KORUYUN.Arçelik Inverter klimalarda 200 tl'ye varan indirim fırsatını kaçırmayın.Kampanya 15 Temmuz tarihine kadar sadece Arçelik Mağazaları’nda ve arcelik.com.tr’de geçerli olup, kişi başı 2 adet klima alımı ile sınırlıdır.
Beyaz Eşya Kampanyaları
ARÇELİK'TEN BÜYÜK ÇEYİZ KAMPANYASI
ARÇELİK'TEN BÜYÜK ÇEYİZ KAMPANYASI3.995 TL'den başlayan Çeyiz paketleriKampanya 1 Mayıs-30 Haziran 2015 tarihleri arasında Arçelik Mağazalarında geçerlidir. Fiyatlar tavsiye edilen KDV dahil peşin fiyatlardır.Detaylı yasal metin için tıklayınız
Kampanya 1 Mayıs-30 Haziran 2015 tarihleri arasında Arçelik Mağazalarında geçerlidir. Fiyatlar tavsiye edilen KDV dahil peşin fiyatlardır. Paket 1’e dahil olan ürünler A32 LB 5533 TV, 4252 EY Buzdolabı, 5063 FE Çamaşır Makinesi, 6220 T Bulaşık Makinesi ve de 9314 F / F DG Turbo Fırındır. Paket 2’ye dahil olan ürünler A40 LB 5533 TV, 5233 NHEY Buzdolabı, 7103 Y Çamaşır Makinesi, 6231 Bulaşık Makinesi ve de 9540 HY Multi Fırındır. Paket 3’e dahil olan ürünler A40 LW 6536 TV, 5237 NHIY Buzdolabı, 8103 Y Çamaşır Makinesi, 6243 I Bulaşık Makinesi ve de 9541 HI/HI DG Multi Fırındır.
ARÇELİK SU ARITMA SİSTEMLERİ
ARÇELİK SU ARITMA SİSTEMLERİGünde yalnızca 1,5 TL ile 180 litre arıtılmış su imkanı sağlar. 36 ay taksit fırsatını kaçırmayın.Kampanya 30 Haziran tarihine kadar sadece Arçelik Mağazaları’nda geçerlidir.
Elektronik Kampanyaları
ARÇELİK'TEN TOSHIBA NOTEBOOK ALANA ÜCRETSiZ iNTERNET
ARÇELİK'TEN TOSHIBA NOTEBOOK ALANA ÜCRETSiZ iNTERNETArçelik Mağazaları’ndan Intel® işlemcili Toshiba notebook alan herkese 6 ay boyunca geçerli, aylık 5 GB internet paketi ve Vodafone Vodem hediye.Detaylı yasal metin için tıklayınız
Kampanya 31 Temmuz tarihine kadar sadece Arçelik Mağazaları’nda geçerlidir.
ARÇELİK'TEN SİNEMA KAMPANYASI
ARÇELİK'TEN SİNEMA KAMPANYASITemmuz ayı boyunca 10” tablet veya notebook alanlara 6 ay boyunca alacakları 2.sinema bileti hediyeArçelik Mağazalarından 10” tablet veya notebook al, SINEMA yazıp 7276’ya SMS gönder şifreni al, arceliktensinemabileti.com’a üye ol, 6 ay boyunca 2.bilet hediyeDetaylı yasal metin için tıklayınız
Kampanya 01 Haziran - 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olup Türkiye genelindeki kampanyaya dahil Arçelik mağazalarından Grundig, Asus, Toshiba ve Lenovo markalı Notebook ve 10” Tablet ürünü satın alımlarında geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için Notebook ve 10’’ Tablet satın alma işleminden sonra katılımcı “ARCELIKSINEMA”yazıp 7276’ya SMS gönderir ve şifre talep eder. Katılımcıya 1 hafta içerisinde SMS yoluyla katılımcıya özel şifre gönderilir ve katılımcı şifreyle birlikte fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde Arceliktensinemabileti.com web sitesine giriş yapar ve şifresini girerek bilgileri doldurur. Katılımcının cep telefonuna 5 iş günü içerisinde üyeliğinin gerçekleştiğine dair SMS gönderilir. Katılımcı her seferinde kampanya sitesine bu şifreyle giriş yapıp adımları takip ederek seçtiği kategoride 1 adet sinema bileti ödemesi yaptığında 2 adet sinema bileti kodu SMS ile kendisine gönderilir. Sinema bileti kodları, satın alma işlemi sırasında tercih edilen sinema salonunda tüm hafta 3D veya normal gösteri niteliğindeki filmlerde kullanılabilir. Tercih edilen sinema salonunun gösteri günü doluluk oranına göre sinema bilet kodları kullanılamaz ise kod aynı nitelikteki gösterimlerde aynı salonunda satın almadan sonra 1 ay içerisinde kullanılabilir. Katılımcı bu şekilde aktivasyon tarihinden itibaren 6 ay boyunca sınırsız sayıda bilet kodu satın alabilir. Sinema bileti kodları sadece Cinemaximum gişelerinde geçerlidir, Cinemaximum internet bilet alımlarında veya rezervasyonlarda kullanılamaz. Salonların doluluk durumunda sinema bileti kodlarının iadesi veya para karşılığı talep edilemez, ancak aynı sinema bileti kodları aynı nitelikte olan gösterimler için satın alma işlemi esnasında tercih edilen sinema salonunda 1 ay içerisinde kullanılabilir. Ürün alışverişini ispatlayan fatura üzerinde yer alan isim ile aktivasyonu gerçekleştiren katılımcı aynı kişi olmalıdır. Kampanya şahıslarla sınırlıdır, şirketler kampanyaya katılamaz. Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, Arçelik ve BA Life söz konusu “1 öde 2 al sinema bileti hakkı” ile o ana kadar talep edilmiş sinema bileti kodlarını iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya detayları ve destek için hafta içi 09:30 - 18:00 saatleri arasında BA Life’ın 0212 963 04 85 numaralı telefonu ile iletişime geçilebilir. Detaylı bilgi: arceliktensinemabileti.com Arçelik Sinema Kampanyası Hizmet Numarası: 0212 963 04 85
LG ARÇELİK MAĞAZALARI'NDA
LG ARÇELİK MAĞAZALARI'NDALG G4 cep telefonu 24 aya varan ve 112 TL'den başlayan taksitlerle!Kampanya 31 Temmuz tarihine kadar sadece Arçelik Mağazaları’nda geçerlidir.Detaylı yasal metin için tıklayınız
Kampanya, 1-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında, anlaşmalı Arçelik Mağazalannda geçerlidir. KDV dahil tavsiye edilen pesin fiyat 2.699 TL olan iPhone 6 ürünün AKBANK T.A.Ş.'nin "Kredi Ekspres" tüketici kredisiyle 24 taksitle alınması durumunda taksit tutarı ayda 137 TL olacaktır. 1.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli Akbank kredilerinde, aylık %1,39 bireysel faiz oranı geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 37,17 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için masraf ye vergiler dahil edildiğinde Akbank kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,67, yıllık toplam maliyet oranı % 20,02 olmaktadır. Kredi başvurularının değerlendirilmesi ve nihai onayı Akbank'a ait olup, Akbank kampanya koşullannda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Arçelik Mağazalarına ve 444 0 888'e başvurabilirsiniz.
APPLE IPHONE 6 ÇOK ÖZEL FİYATIYLA ARÇELİK MAĞAZALARINDA
APPLE IPHONE 6 ÇOK ÖZEL FİYATIYLA ARÇELİK MAĞAZALARINDAŞimdi Arçelik Mağazalarına uğrayan herkese, Iphone 6, ayda 137 TL'den başlayan taksitlerleKampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar, sadece Arçelik Mağazaları'nda geçerlidir.

Kampanyalar kapsamında paket olarak satılan ürünler, kampanya özelinde avantajlı fiyatlarla satıldığından cayma, iade ve iptal hakları ancak paketin tamamı için kullanılabilmektedir.