Dil İkonları
E-mail
Şifre
Sepetiniz şu an boş.
Ürün -
YUKARI
Küçük Ev Aletleri Kampanyaları
ANNELER GÜNÜ KEYFİNİZ KATLASIN DİYE
ANNELER GÜNÜ KEYFİNİZ KATLASIN DİYEArçelik Telve Çiftli Türk Kahvesi Makinesi 499 TL yerine 399 TLKampanya, 30 Haziran tarihine kadar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.
Ankastre Fırsat Kampanyaları
ARÇELİK'TEN 4'LÜ CAM YÜZEYLİ SİYAH ANKASTRE SERİSİ 4.999 TL yerine 3.999 TL
ARÇELİK'TEN 4'LÜ CAM YÜZEYLİ SİYAH ANKASTRE SERİSİ 4.999 TL yerine 3.999 TL Kendi mutfağının şefi olmak isteyenlere Arçelik'ten şık bir teklif!
ARÇELİK'TEN 4'LÜ CAM YÜZEYLİ BEYAZ ANKASTRE SERİSİ 4.999 TL yerine 3.999 TL
ARÇELİK'TEN 4'LÜ CAM YÜZEYLİ BEYAZ ANKASTRE SERİSİ 4.999 TL yerine 3.999 TLKendi mutfağının şefi olmak isteyenlere Arçelik'ten şık bir teklif!
Klima Kombi Kampanyası
ARÇELİK'TEN BÜYÜK FIRSAT!
ARÇELİK'TEN BÜYÜK FIRSAT!Ev Tipi Inverter klimalarda 7 yıl garanti ve Bakım Hizmeti Hediye!Kampanya, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.Detaylı yasal metin için tıklayınız
7 yıl garanti hediye kampanyası Arçelik markalı Ev tipi Inverter Klimalarda geçerlidir. (Salon Tipi Klimalar, Portatif-Mobil Klimalar, Kaset Tipi Klimalar ve On/Off Klimalarda geçerli değildir.), Ürünlerde ücretsiz 3 yıl garanti standart olarak uygulanmakta olup ilave 4 yıl ek garanti hediye edilecektir. Klimanın garanti süresi olan 3ncü yılın sonunda bir bakım hizmeti verilir. Hediye 4 yıl ek garantinin tavsiye edilen kdv dahil fiyatı 149 TL’dir. Kampanya 1-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Bu kampanya kapsamında Yetkili Satıcılarımızdan ek garanti formunun alınması gerekmektedir. Tavsiye edilen perakende fiyatlarımız 31 Mayıs 2016’dan itibaren bir sonraki fiyat listesi yayınlanıncaya kadar geçerli olup, üretim ve stok imkanları ile sınırlıdır.
ARÇELİK TERMOSİFONLARDA KAPASİTESİ KADAR İNDİRİM!
ARÇELİK TERMOSİFONLARDA KAPASİTESİ KADAR İNDİRİM!Beko termosifonlar 438 TL'den başlayan fiyatlarla. Ücretsiz demontaj ve 9 taksit imkanı.
ARÇELİK KOMBİLERDE İNDİRİM FIRSATI!
ARÇELİK KOMBİLERDE İNDİRİM FIRSATI!Arçelik Kombiler 1.236 TL den başlayan fiyatlarla!Üstelik 9 taksit ve 3 yıl garanti.
Beyaz Eşya Kampanyaları
İlginize teşekkür ederiz. Şu anda aktif bir kampanya mevcut değildir. Diğer kampanyalarımızı görüntülemek için Tüm Kampanyalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Elektronik Kampanyaları
TİVİBU İLE İKİ LİG BİR ARADA ARÇELİK TELEVİZYONLARDA!
TİVİBU İLE İKİ LİG BİR ARADA ARÇELİK TELEVİZYONLARDA!55" veya 65" serisi Arçelik LED TV alan herkese, Tivibu Süper Paket'le bir yıl boyunca Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları hediye!

Kampanyalar kapsamında paket olarak satılan ürünler, kampanya özelinde avantajlı fiyatlarla satıldığından cayma, iade ve iptal hakları ancak paketin tamamı için kullanılabilmektedir.